Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley

Autor Luboš 
Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 02:34
Je opravdu pravda,jak tvrdí náš domácí,že se v HR auta nekradou ??
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 07:14
Za 15 let co jezdím do chorvatska se mě loni stratili stěrače. Přímo na pláži.
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 09:02
Luboš napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je opravdu pravda,jak tvrdí náš domácí,že se v HR
> auta nekradou ??
Kradou se tam nepoměrně méně, než v Česku. Ale kradou. Ovšem záleží na tom, odkud Tvůj domácí je. Na odlehlých místech se skutečně nekradou.
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 11:19
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Za 15 let co jezdím do chorvatska se mě loni
> stratili stěrače. Přímo na pláži.


Tak to asi ňákej čecháček grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 11:48
Jednou jsme se ve Splitu zatoulali do sídliště nad přístavem a když jsem viděl jak tam většina zaparkovaných aut má otevřené okna,kabria stažené střechy tak jsem jim záviděl. U nás by ti do auta alespoň někdo plivnul grinning smiley
A já pořád proč na mě lidi tak divně koukaji,když jsem kdekoliv,kde jsme v HR parkovali dával na volant páku grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 13:03
Kedysi som zašiel na výlet do Rijeky. Zaparkoval som v prístave na veľkom parkovisku. Keď sme sa vrátili pred vozom stáli ďalšie autá takže sa nedalo odísť. Keď som sa sťažoval strácovi v búdke povedal však ich posuňťe . Začal som tlačiť auto so zaradenou rýchlosťou zapierajúc sa do rozpáleného plechu. Keď som fučiac vytvoril otvor na únik podišiel okolo idúci chlapík pozral na mňa a pokrútil lavou a hovorí :" Na parkovisku sa predsa nezatvárajú dvere !? " Otvoril nezamknuté dvere na voze , vyradil rýchlosť a zľahka zasunul posunutý voz nazad.
Teraz hocikedy sám nezavriem auto ,nechám otvorené okno a nikdy mi nič nezmizlo .Vo veľkých strediskách to však nerobím, predsa len....
avatar Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 15:54
doky1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Teraz hocikedy sám nezavriem auto ,nechám otvorené
> okno a nikdy mi nič nezmizlo .Vo veľkých
> strediskách to však nerobím, predsa len....
----------------------------------------------------
ano, v místě se zvýšenou koncentrací turistů z Čech a Slovenska bych si to taky netroufnul spinning smiley sticking its tongue out
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 17:06
Zacatkem srpna 2003 v Male Dube radil fantom, ktery sbiral loga znacek aut / VW, ford, MB.../. Mistni si na nej pocihali, lapili a pekne snim zatocili. A hadej te kdo to na konec byl. Dva cesti kluci si kratili dlouhou chvili na dovolene s rodici a odlupovali tyto loga.
Jen chci rict to, ze mistni /alespon v malych strediscich/ maji temer dokonali prehled o pohybu lidi a davaji na vse pozor.eye rolling smiley
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 18:46
doky1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kedysi som zašiel na výlet do Rijeky. Zaparkoval
> som v prístave na veľkom parkovisku. Keď sme sa
> vrátili pred vozom stáli ďalšie autá takže sa
> nedalo odísť. Keď som sa sťažoval strácovi v búdke
> povedal však ich posuňťe . Začal som tlačiť auto
> so zaradenou rýchlosťou zapierajúc sa do
> rozpáleného plechu. Keď som fučiac vytvoril otvor
> na únik podišiel okolo idúci chlapík pozral na mňa
> a pokrútil lavou a hovorí :" Na parkovisku sa
> predsa nezatvárajú dvere !? " Otvoril nezamknuté
> dvere na voze , vyradil rýchlosť a zľahka zasunul
> posunutý voz nazad.
> Teraz hocikedy sám nezavriem auto ,nechám otvorené
> okno a nikdy mi nič nezmizlo .Vo veľkých
> strediskách to však nerobím, predsa len....


To ale bylo asi hodně dávno, že?
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 18:48
Co se týče ukradení auta (ne vykradení), je nejpravděpodobnější, že to provedou bandy z Bosny.
Ovšem na Krku jednou řádila banda, která kradla gumové čluny. Byli to Češi.
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
02. 03. 2008 19:24
To Globík :
Tak hrozne dávno nie . Iste zhoršuje sa to z dovezenou "osvetou ". Možno narážaš aj na ten domáci vtip :"Príďte nadovolenku do Bosny - Vaše auto vás už tu čaká ". Buďme radi , že nie je na našu adresu, i keď zobecnenia typu chorváti , bosniaci ,češi ,slováci sú takí a takí nemám rád . Fakt ale je , že trestná a priestupková činosť formou krádeže je napriek " pokroku " oproti našim končinám stále chvala bohu " zaostávajúca ".
V roku 2005 mi vykradli auto medzi Tucepi a Podgorou. Zostalo po nich rozbite sklo na zadnych dverach.
Takze by som sa moc nespoliehal, a na auto si daval pozor. Kriminalita uz dorazila vsade. A kludne to mozu byt aj zlodeji z inych krajin.
Pocul som aj spravy o vykradani aut spiacich na dialnicnych parkoviskach. Nemyslim, ze by to bolo nejake kriticke, ale ta moznost tu proste je.
avatar Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
10. 03. 2008 10:36
Minulý rok nám také někdo navštívil přívěs v kempu Solaris-Zablače.Tak že pozor i v kempech.Postižených bylo více.

MirekŠi
Re: Krádež auta,či jeho vykradení .eye popping smiley
11. 03. 2008 07:14
Juraj, to ti vykradli auto na plácku nad tou divokou pláží v zálivu? Uff, tam jsem parkoval mockrát a nikdy mě to ani nenapadlo...
Nad tou polo FKK plazou uplne na konci, cesta uz pokracuje do Podgory.
Ale neparkoval som priamo na ceste (bola plna) ale na tych strkovych cestickach, co odtial odbocuju. A je pravda, ze k autu sme prisli az o 22:00.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 88
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.