Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rogoznica

Autor Vojta11 
Rogoznica
25. 02. 2008 14:12
Chtěl bych se zeptat máte-li někdo zkušenosti z posledního období, jestli je možné - když chci do Rogoznice - sjet až na exitu 58 Vrpolje, a pak pokračovat přes Primošten do Rogoznice, nebo musím (jak se píše ve většině info-materiálů) sjet už dříve (Šibenik-Primošten-Rogoznica)?
Předem díky! A všem přeju příjemné čekání na dovolenou!
Re: Rogoznica
25. 02. 2008 17:41
Dá se tam taky sjet,ale opravdu je jednodušší vyjet nad Šibenikem a pořád se držet směr Trogir.Je to magistrála a projíždí se krásnými letovisky
[www.hak.hr]
Re: Rogoznica
25. 02. 2008 18:21
Já jsem sjel na exitu 58 Vrpolje v roce 2006 a použít tuto cestu nedoporučuji. Nebylo žádné značení na Primošten. Pouze značení na místní vesnice. Měl jsem problém se dostat na maguistrálu. Při cestě zpět jsem použil nájezd na dálnici v Šibeniku. Doporučuji sjet v Šibeniku a pokračovat po magistrále.
avatar Re: Rogoznica
25. 02. 2008 18:56
Pro:Vojta11

V loňském roce jsem byl v Rogoznici. Nejlepší a nejjednodušší je výjezd v Šibeniku, dál je dobře značená magistrála směrem na Trogir. Jinou variantu bych osobně nedoporučoval.
Re: Rogoznica
26. 02. 2008 09:36
Díky moc za odpovědi!
Re: Rogoznica
26. 02. 2008 20:23
Ahoj, to samý jsme řešli vloni, ale na jiným vlákně a já tenkrát poprvé zvolil tu nejjednodušší variantu, sjet v Šibeniku, potom to už není daleko, jede se převážně okolo moře, akorát nám přišlo smutný projíždět totálně vyhořelým územím okolo Grabeštice....Ale v Rogoznici už bylo nádherně, byla to pro nás trošku síla, být v letovisku po sjezdu z dálnice asi po půlhodince, tři roky předtím jsme sjížděli v Dugopolje a mířili jsme ještě několik hodin na Pelješac...brrrrr
Ahoj Karel grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 240
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.