Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálniční známky začínají v Rakousku kontrolovat kamery

Autor atnarfus 
Dálniční známky začínají v Rakousku kontrolovat kamery
14. 12. 2007 09:08
Občas se tu někdo nechá slyšet, jak v pohodě jezdí po Rakouských dálnicích bez známky. Tak teď už bych to nezkoušel.

[www.autorevue.cz]
Re: Dálniční známky začínají v Rakousku kontrolovat kamery
14. 12. 2007 10:48
Já bych to nezkoušel ani před tím:-)
šetřit na dovolený tím, že nebudu platit dalniční poplatek v rakousku je hloupost
Mám prosbu,
máte někdo informaci o obchvatu Wolkersdorfu před Vídní(snad jsem to napsala správně) na trase Mikulov - Vídeň? Obchvat končí známým kruháčem. Je i tento úsek zpoplatněn? Hodně se tam vloni stavělo.
Při cestě do Chorvatska to neřeším, máme vždy známku, ale pokud jedeme pouze do Vídně pak už je to důležité
Děkuji.
avatar
XXX
Re: Dálniční známky začínají v Rakousku kontrolovat kamery
14. 12. 2007 11:18
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:01).
Re: Dálniční známky začínají v Rakousku kontrolovat kamery
26. 12. 2007 19:38
Dalnicni znamka mirne zdrazila na 7,70 euro ( 10 denni). JInak doporucuji jet pri ceste nazpatek po stare trase, misto prvni smerovky na CZ a SK do prava jet rovne na Wien , po par kilometrech se opet objevi i smer CZ, jelikoz po novem odboceni je to o 23 km delsi i kdyz klidnejsi, ale pokud neni provoz tak je tech 23 km zbytecnych.
Re: Dálniční známky začínají v Rakousku kontrolovat kamery
12. 01. 2008 21:44
No a ?? Známku vždy mám,tak ji můžou kontrolovat s kamerou i hérečkysmiling bouncing smiley
Re: Dálniční známky začínají v Rakousku kontrolovat kamery
13. 01. 2008 14:53
Ono je to celkem risk jet přes rakousko bez známky. Přece jenom pokuta je mnohem vyšší, než cena té známky...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 187
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.