Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Letecky do Chorvatska

Autor DD-Dave 
Letecky do Chorvatska
16. 08. 2007 08:07
Zdravím všechny,
uvažuju o cestování letadlem. Láká mě Dubrovník. Na auto mě to připadá daleko. Má někdo zkušenosti s cestováním LOW-COSTovými leteckými společnostmi. Zatím jsem zjistil, že do Chorvatska lítá jenom SKY EUROPE. Děkuju za každou zkušenost.

DD-Dave cool smiley
Re: Letecky do Chorvatska
01. 09. 2007 20:37
Jo, máme. Zkus se podívat na fóru po starých příspěvkách, stačí použít vyhledávání.
Re: Letecky do Chorvatska
02. 09. 2007 10:24
SKYEUROPE létá do Dubrovníku každou středu a sobotu,chorvat.linky 4 - 5x týdně,na letišti u každého příletu přistaven bus, který tě odveze do centra Dubrovniku nebo až na autobusové nádraží - tam máš spoje do dalších míst, za 35kuna na osobu, nízkonákladový je jen Skyeurope, nebo se ještě levněji lítá z Bratislavy 2x týdně, na příští rok se plánuje posílení leteckých spojů do Dubrovníku, nestačí pokrýt poptávkudrinking smiley
Vladiček
Re: Letecky do Chorvatska
04. 09. 2007 17:38
jo, my už byli 2x v Dubrovníku letadlem za 2.000,- na osobu včetně poplatků...
Dnes je už nesmysl se tam plahočit autem.
A navíc tě to výjde o dost levněji.
Tak ať to lítá...
Re: Letecky do Chorvatska
04. 09. 2007 17:51
Vladiček: Odkud jste leteli? A s jakou spolecnosti? Taky bychom to chteli pristi rok vyzkouset. Dik
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 220
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.