Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ze Splitu na ostrov Hvar

Autor havelj 
Ze Splitu na ostrov Hvar
25. 07. 2007 17:32
Zdravím všechny Chorvatky a Chorvaty!

Měl bych na otázku na cestování z letiště ve Splitu na ostrov Hvar.
Letím tam letos 8. září, ale na letiště přiletím až ve 20h tj. pokud mi pojede autobus do přístaviště budu tam nejdříve po 21h a v té době dle plavebního řádu už žádný catamaran nejede.
Máte někdo nějakou radu jak si v této době zajistit dopravu, abych nemusel přespat ve Splitu a jet na ostrov druhý den?

Díky předem za rady!
Jirka
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
25. 07. 2007 19:03
Dopravu bych nescháněl, normálně bych šel užívat noční život Splitu a v pět ráno jede trajekt, to by bylo aby těch pár hodin ve společnosti nočního velkoměsta nějak neuteklo.
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
25. 07. 2007 19:13
havelj: resim podobny problem, take priletime do Splitu ve vecernich hodinach a doufam, ze trajekt na Brac stihneme eye rolling smiley
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
25. 07. 2007 20:19
Tak se podívej na www.jadrolinija.hr nebo chorvatsko.cz a tam máš plavební řády. Na Brač to jezdí ale častěji než na Hvar, takže bys měl být v pohodě. Jo a ještě na Brač jezdí www.splittours.hr, ten je levnější cca o 25% než Jadrolinija. Sretan put.
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
25. 07. 2007 20:45
To Jarik : Havelj jede ale na HVAR ne na Brač takže Splitturs je mu k ničemu.
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
26. 07. 2007 15:30
zatím jste mě moc nepotěšilisad smiley...noční život ve Splitu bude asi Ok,ale vzhledem k tomu, že mám sebou roční dítě, tak si to budu muset odpustit;

nevíte jestli nějaká forma soukrommé lodní dopravy funguje?
avatar Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
26. 07. 2007 16:40
OT:
teda havejli, tohle tu ještě nebylo, roční pucek letadlem do Splitu a pak se starat jak na Hvar? kde ho vlastně budete přebalovat?, myslím které ubýtko na Hvaru...
fandím, až přijedeš, něco sem napiš thumbs upthumbs up
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
26. 07. 2007 17:03
Co přebalovat, von ještě myslí na noční život !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
26. 07. 2007 19:31
na nocni zivot mysli Lukyn a ne havejli smiling bouncing smiley

no parada, hned se na splittours podivam grinning smiley
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
26. 07. 2007 20:32
Lukyne, ale já nepsal nic o tom, že Splittours jezdí na Hvar. Psal jsem : "Jo a ještě na Brač jezdí www.splittours.hr, ten je levnější cca o 25% než Jadrolinija.". A navíc jsem odpovídal madamecrazy. Čti to pořádně ty darebáku :-)
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
26. 07. 2007 20:48
To Jarik : Napsals tohle : Na Brač to jezdí ale častěji než na Hvar, takže bys měl být v pohodě. A pokud na úvod nenapíšeš komu odpovídáš tak já to většinou přidávám jako odpověď k tomu prvnímu dotazu ve vlákně, tak zatím čau.
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
26. 07. 2007 21:11
no tak panove smileys with beer
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
27. 07. 2007 15:33
Na Hvaru mám už ubytování přímo ve městě Hvaru hotel Palace, takže s ročním dítětem do žádného většího rysku nejdusmiling smiley...no v nejhorším zústanu jednu noc ve Splitu.
..o zkušenosti se samozřejmě podělím, ale jedu až 8.září
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
27. 07. 2007 18:26
Máš pravdu Lukyne, že jsem nenapsal, komu jsem odpovídal. Byla to chyba, to musím uznat. Myslím si ale i tak, že bylo patrné, že ten Splittours nemyslím na Hvar, ale to je jedno.
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
28. 07. 2007 15:56
Lukyne, mas smulu, jelikoz ze Splitu trajekt ktery byl ve 23,00 jezdi jen do 1.zari.
Budes muset prespat ve Splite . do 10.9 jezdi ze plitu trajekt v 5,00 do Starigradu
a odsud se budes opet muset dopravit do Hvaru.
Jeste mas ze Splitu katamaran primo do mesta Hvaru v 11,30.
Na soukromou lodni dopravu nepocitej, je to dost daleko a nikdo to neprovozuje.
Takze pocitej s noclehem ve Splite.
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
28. 07. 2007 16:35
To Jitka2 : smůlu nemám já ale havelj.
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
02. 08. 2007 13:51
Jitko2, ještě prosím otázka na ten katamaran, dají se lístky koupit přímo v přístavišti a nemůže se stát, že bude náhodou plně obsazen, pokud lístky budu chtít koupit před odjezdem.
Díky za radu!
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
13. 08. 2007 12:20
Tak mam nove info, majitel apartmanu na Braci, mi volal primo tam na jejich informace a pry jede posloedni trajekt o pulnoci do Supetaru. Pritom nikde na ficialnich strankach jsem ho nenasla.eye popping smiley
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
13. 08. 2007 18:07
to havelj:
V Omiši jsem si všimnul plakátu, že je rychlým motorovým člunem asi pro 8 lidí provozována taxi služba z Omiše na Hvar v nočním čase cca 20.00 - 3.30. Takže je možné, že něco podobného bude i ze Splitu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tomik3 (13. 08. 2007 18:10).
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
13. 08. 2007 20:07
madamecrazy je to na stránkách www.jadrolinija.hr ty jejich trajekty nejezdí od půlnoci, kdy plave poslední do cca 05:30 hodin. Celkem za den cca 20 jízd oběma směry. Jak jsou na tom jejich lodě nevím. Teď píšu jen o trajektech.
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
13. 08. 2007 22:35
Havelji, listky se kupuji primo v pristavu a je tam celkem dost mista a v te dobe uz nebude tolik lidi, ale kdyz nahodou budou vsechny mista obsazena, u baru je misto take :-)
Re: Ze Splitu na ostrov Hvar
20. 08. 2007 12:06
takže zdravím, nakonec jsem sehnal dopravu, kterou mi zařídí z hotelu, společnost Atlas provozuje hydrofoil, který pojede minimálně 2x po 22 hodině.
Cena je 35Eur na osobu s tím že mě vyzvednou na letišti a dopraví až do hotelu.
Celkem jsem na to přivítal, protože noc ve splitu + normální cena by mě stejně stála více a také máme sebou 1.5 roční dítě.

...možná je to něco jako ta taxi služba co píše tomík3
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 123
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.