Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC

Autor vimasija 
JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
17. 07. 2007 07:48
Možná by někteří z nás uvítali, kdyby někdo popsal volání z mobilu o pomoc na silnici či úrazu, nemoci a podobně.
Děkujeme
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
17. 07. 2007 08:02
potr222
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
17. 07. 2007 14:57
Volej 112, zvládnul to i malý delfín: [dnevnik.hr]

Jinak podle toho od koho pomoc potřebuješ, dát si čísla ambasády a pod. na vhodné místo.
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
17. 07. 2007 15:09
Já mám napsaná čísla na kartičce, abych to rychle našel. Mám tam číslo na ambasádu, asistenční službu pojišťovny a škodovky a číslo na majitele apartmánu.
112ku si pamatuju
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
18. 07. 2007 07:48
Mám takový dojem, že "vimasija" chtěl(a) spíš vědět, jak na to z mobilu českého operátora. Já osobně jsem se v Chorvatsku na své domácí nemohla z mobilu dovolat, použila jsem číslo v mezinárodním formátu a nic. Mám OSKARTU a tak musím kontaktovat operátora a zeptat se, jak na to hlavně pro případ nouze.
potr222
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
18. 07. 2007 07:57
112 by měla fungovat všude i bez vložené simkarty....
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
18. 07. 2007 09:04
Přesně. Z mobilu funguje všude 112. Nemusíš řešit předvolačky a pod.
Jak funguje volání z českého mobilu na jejich zkrácená čísla to netuším.
JIRKA Z R
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
19. 07. 2007 14:49
...JA JAKO MISTNI (RIJEKA), KDYŽ CHCI ZAVOLAT ZDEJŠI POLICII, TAK NEJDRIV "VYTOČIM" ČISLO KRAJE (ŽUPANSTVI)...(ZDEJŠI JE 051), A PAK 92...Z ČESKEHO MOBILU BY TO BYLO: 00-385-51-92 (51 BEZ NULY)...VE SPLITU 023 (23) ATD.(VE VEREJ. TEEF. BUDKACH JSOU VYVEŠENY ČISLA KRAJU)...JESTLI UMIM ASPON TROCHU CHORVATSKY, KDYŽ NE, TAK PRES 112 ME PRESPOJEJ NA ČEŠTINU...JE TO O TROŠIČKU DELŠI CESTA...ZDARMA..
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
19. 07. 2007 15:33
V chorvatsku mají na 112ce česky mluvícího operátora?
Jestli jo, tak to je super a jsem za to chorvatům vděčný. Moje angličtina není zrovna ideální.
Re: JAK VOLAT V CHORVATSKU Z MOBILU O POMOC
19. 07. 2007 16:41
vimasija napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Možná by někteří z nás uvítali, kdyby někdo popsal
> volání z mobilu o pomoc na silnici či úrazu,
> nemoci a podobně.
> Děkujeme
Nejvhodnější volání o pomoc z mobilu je " POMÓÓÓÓÓÓC ! ". Je to výstižné, krátké a účinné.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 123
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.