Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

doprava v chorvatsku

Autor reniula 
Re: doprava v chorvatsku
30. 09. 2007 16:46
Ne, není, ale rozdíl je minimální !!! grinning smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: doprava v chorvatsku
01. 10. 2007 16:49
Když jsme byli letos na výletě ve Splitu, tak jsme šli okolo autobusového nádraží.Vzpomněla jsem si na příspěvky z fora ohledně dopravy a tak jsem se tam porozhlédla.Autobusák přehledný, čistý,v pasáži super občerstvení /pizzerie, bary/ s krásným posezením.Tomu říkám kultura cestování a ne jako na Florenci.Byla jsem tam jednou a nikdy více!Smrad od homlesáků, bordel v celém okolí, vietnamská tržnice.To se bojí člověk si i položit tašku na zem aby si domů něco nedotáhl,natož si tam dát něco k jídlu.Ale to jsou bohužel podmínky skoro na každém nádraží/autobus, vlak/ u nás.Dojet do Splitu vlakem, letadlem, tak se s přehledem dá nalodit nebo odjet dalším dopravním prostředkem kamkoli po pobřeží.
Re: doprava v chorvatsku
01. 10. 2007 18:08
Souhlasím s Jaruš co se týka Splitu a i např.Makarské a nebo Šibeníku,i když jak jsem psala na Florenci a ani na hlavním jsem nebyla ...,ale nesouhlasím ,že na všech nadražích u nás je to hrůza ,na těch NOVĚ opravených jako třeba v Ostravě,Novém Jičíně atd. to je pěkné,čisté... ,ale ve Splitu to mají lépe značeno.U nás je většinou značeno jen čísly,ale ve Splitu je rovnou napsáno na přehledných tabulích kam autobus jede a hned člověk ví na ,které stanoviště se postavit.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 223
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.