Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Procvaknutí dálničních známek

Autor Evul 
Procvaknutí dálničních známek
05. 07. 2007 22:50
Chtěla jsem se optat, jak je to s procvaknutím dálničních známek. Chceme koupit 2 naráz pro náš 14-denní pobyt. Ale jak to je? Procvaknou nám jen tu první? Nebo obě jako? A dá se zvolit datum "procvaknutí" na té druhé? Aby se nestalo, že nám to třeba nevyjde.. Poraďte, kdo s tím máte zkušenosti. Díky
avatar Re: Procvaknutí dálničních známek
05. 07. 2007 22:53
Procvaknou vám obě tak jak si budete přát. Bez toho vám je neprodají.
Re: Procvaknutí dálničních známek
05. 07. 2007 22:54
Při zakoupení známek si řekneš na jaký termíny je chceš a oni ti je podle toho procvaknou.
Cloudy
Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 08:31
Procvaknou ti to, tak jak si poručíš. První si dáš třeba 10.7. a druhou 20.7.
Jenom si zkontroluj, jestli to procvakli dobře, mě jí cvakli o měsíc blbě, naštěstí jsem si to zkontroloval ještě na místě.
avatar Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 09:16
Taky jsme jeli na 16 dní-chtěli jsme známku s delší dobou ale na Hatích nám řekl na benzině že dvě na kratší vyjdou levněji-a procvakl nám je podle datumu jak jsme si řekli.Akorát nám říkal at nalepíme jen jednu a až na zpáteční cestě to vyměníme za druhou-jinak to prý policajti neradi viděj.Jinak roky předtím jsme jezdili tak že nám to vyšlo tip-top na jednu,takže letos to bylo poprvý a taky jsem nevěděla.
Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 10:23
Po odlepení rakouské známky, na skle občas zůstane část nějaké ochrany proti přelepování. Když na stejné místo plácnete známku novou, může to vypadat jako že je známka přelepovaná.

A tak po odlepení první známky důkladně očistěte okno, nebo druhou známku nalepte o kus vedle.
náhodný
Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 10:43
taky kupuji dvě známky, stačí při lepení tolik netlačit, bez problémů před cestou zpět sundám a nalepím tu druhou
Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 16:58
Od vodičov čo cestujú častejšie za hranice ako ja so odpozoroval nasledovnú fintu:
Tesne pred nalepením známky ( t.-j. je už dole ochranná fólia a jedna strana "lepí" ) túto lepivou stranou pricapnúť na nohavice, alebo inú látku - odlepiť a opakovať 2 3x. Známka sa stane menej lepivou a potom tie krátkodobé idú celkom dobre dať dole.
Miro spinning smiley sticking its tongue out
jajabliz
Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 18:02
Každý rok kupuji známký dvě.Nejdřív nalepím jednu a to tak( sundám folií a známku na lepíci čast namažu indulonou nebo krémem na opalováni známka se pak nalepí na sklo a krásne drží,když ji chci sundat stačí podebrat nehtem a známka de hned dolu, pak stačí jemně znovu namazat a muže se nalepit na jiné auto.Tak jsme jezdili na 2 měsiční známku všichni známi , akorát to chtělo naplánovat . Za 10 let takhle, vše v pohodě.Dnes známi jezdí jinam, ale lepení známky krémem praktikuji stále!) Snád vám to pomuže. jajabliz
avatar Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 18:14
to jajabliz
jojo, naši zákonodárci už znají české ručičky a proto se holt musí na známku psát SPZthumbs down
jajabliz
Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 18:38
to jeliman Taky ji tam dnes píšu,ale nedělá mi problém strhavat zbytky známky dolu.jajabliz
Re: Procvaknutí dálničních známek
06. 07. 2007 19:16
vitalita napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Od vodičov čo cestujú častejšie za hranice ako ja
> so odpozoroval nasledovnú fintu:
> Tesne pred nalepením známky ( t.-j. je už dole
> ochranná fólia a jedna strana "lepí" ) túto
> lepivou stranou pricapnúť na nohavice, alebo inú
> látku - odlepiť a opakovať 2 3x. Známka sa stane
> menej lepivou a potom tie krátkodobé idú celkom
> dobre dať dole.
> Miro spinning smiley sticking its tongue out

Jenom nesmíš mít kamaše spinning smiley sticking its tongue out

To mazání krémem funguje dobře. Já jsem zkoušel i lak na vlasy, taky dobrý. Dřív, když ještě invalidům dávali českou známku zadara, tak jsme na ní takhle jezdili celé příbuzenstvo. Zase tak moc toho po dálnici nenajezdíme, tak jsme si s jednou vystačili.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 226
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.