Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mýto na mostě na Krk

Autor Alexx 
Mýto na mostě na Krk
29. 06. 2007 08:50
Měl bych takový dotaz pro ty, co letos nebo loni byli na Krku.

Pochopil jsem, že se mýto platí jenom cestou na Krk (30 kn), když jsem tam byl naposled, tak se platilo 15 kn v obou směrech.

Ve většině případů jeto jistě výhodné, ale:

Jak se to řeší při odjezdu trajektem (přijedu po mostě, zaplatím, odjedu trajektem)?
Když přijedu trajektem a odjedu po mostě, tak neplatím za most nic?

Víte někdo?
Re: Mýto na mostě na Krk
29. 06. 2007 09:07
Teraz sa platí iba 30,- HRK za most smerom tam, späť sa neplatí nič.

Takže keď prichádzaš na Krk cez most a odchádzaš trajektom, máš smolu.

Ak naopak tak "zarábaš".
Re: Mýto na mostě na Krk
29. 06. 2007 09:44
Hm, někde jsem četl když s tím skvělým nápadem přišli, že to u těch trajektů budou nějak kompenzovat :-)
avatar Re: Mýto na mostě na Krk
29. 06. 2007 18:17
Ahoj když jedeš na Krk platíš mýto podle kategorie já s přívěsem 40kn když odjíždíš z ostrova jseš naveden do pruhu a výjezdu kde je trvale zvedlá závora a auta projíždějí bez zastavení.Někdy mají otevřeny ven z ostrova i dva pruhy.Podle mne neřeší přijel někdo na ostrov trajektem a jede přes most ven ahoj Standa
Re: Mýto na mostě na Krk
30. 06. 2007 21:22
Jelikož to neřeší ve směru Istrie(Cres, Rab) - pevnina, tj.nic od tebe nevyberou, nemůžou to řešit ani ve směru opačném, tedy že by ti dali slevu na trajekt. Tak to prostě je dané - most Krk ve směru pevnina - Krk má mýtné 30 kn, v opačném směru 0. Čo bolo (15 + 15) to bolo, s dnešním systémem účtování to nemá nic společného. Zvýhodněných / znevýhodněných je tak málo, že v porovnání výhod / nevýhod s minulým systémem, kdy se najednou o víkendu zkazilo počasí a fronta byla až k Malinské, je to zanedbatelné. Spravedlnost neexistuje!!! smileys with beer
Re: Mýto na mostě na Krk
06. 07. 2007 19:17
To je mi jasné že to má víc výhod než nevýhod. Prostě jsem si plánoval výlet Krk-Cres-Opatija-Rijeka-Krk a vypadá to že obrátím směr :-)
Re: Mýto na mostě na Krk
06. 07. 2007 22:26
Kde budeš spát? Pokud mi chceš odpovědět, že nikde, tak Ti to nedoporučuji dělat v kuse. Nic z toho mít nebudeš.
Martin_
Re: Mýto na mostě na Krk
07. 07. 2007 11:38
Já jsem se dnes v noci vrátil a je to přesně tak platí se jen směrem na Krk 30 Kn a zpět nic.
Re: Mýto na mostě na Krk
07. 07. 2007 22:05
Ano, tak je to již minimálně rok a od té doby to jinak nebylo, Martine.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 224
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.