Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Split - Ruskamen

Autor saman.p 
Split - Ruskamen
28. 06. 2007 09:11
Dobrý den,
poradil by mi někdo, jak se dopravit ze Splitu(příjezd vlakem) do Ruskamenu(Klub hotel). Autobus, taxík, městská doprava?
Díky za info.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil saman.p (28. 06. 2007 09:12).
Re: Split - Ruskamen
28. 06. 2007 09:48
Pokud pocitam,ze prijezd je v sobotu 5:54 do Splitu,tak ti to jede takhle:

- Dopravce Promet Split, d.o.o.
- trasa Split - Omiš - Ravnički most
- odjezdy v sobotu 6:00,6:30,6:55,7:30 a potom kazdou celou a kazdou pultou
- Ruskamen je ve ctvrtem pasmu a cena by mela byt podle ceniku 19kn a 4kn pro dite od 6 do 10 let

Snad to vsechno bude platit (hlavne ta cena).Nasel jsem to ted na netu.

Hezkou dovolenou.
Re: Split - Ruskamen
28. 06. 2007 11:23
Díky moc,
Na www AK-Split jsem při zadání Ruskamen dostal jiné časy odjezdů -
6:00 AUTOPODUZEĆE IMOTSKI d.d.IMOTSKI, 7:15 PROMET MAKARSKA d.o.o.MAKARSKA,
7:35 AUTOPODUZEĆE, 8:00 PROMET.
Není mi jasné jak daleko od "Ravnički most" je Ruskamen. Ty časy co píšete mi z PROMETu vylezly taky, ale zarazilo mě to, že mi to připomíná městskou dopravu.
Re: Split - Ruskamen
28. 06. 2007 12:23
Takto. Ravnice je skutočne súčasť Omišu. Ruskamen je po magistrále asi 6km.Pešo ísť od Omišu cez Nemiru,Dubu, Baldiča Rat a dielčie časti Stanići do Ruskamenu sa po magistrále bez ohrozenia zdravia,( chýba širšia krajnica) sa v hustej premávke nedá. Čiže je správna úvaha naozaj voliť trasy autobusov na Makarskú alebo Imotski (ktoré odbočujú až na križovatke Dupci).
Re: Split - Ruskamen
28. 06. 2007 23:06
Po magistrále se jít pěšky nedá chodníky tam nejsou (není tam místo). Hlavně že se pořád staví baráky podél silnice. Matka na místě mrtvá, dcera leží v nemocnici [www.slobodnadalmacija.hr] .
Re: Split - Ruskamen
29. 06. 2007 06:28
TO saman.p:

Ravnicki most je za Ruskamenem.
Re: Split - Ruskamen
29. 06. 2007 20:58
Jeď autobusem, jezdí tam různé linky, vezme tě každá, která v zastávce zastaví. Ceny jsou přijatelné a řidiči ochotní, (vlastní zkušenost) znají trasu a když mu řekneš kam jedeš (jméno hotelu apod.) poradí ti kterou zastávku máš vystoupit, abys nemusel vláčet bagáž zbytečně daleko. Dáš-li mu něco "na pivo" (není to nutnost!) a slušně jej požádáš, zastaví ti i mimo zastávku, abys to měl blíž. Na této trase doprava spíše stojí než jede, a proto to není celkem problém.
Re: Split - Ruskamen
01. 07. 2007 21:57
ZDRAVÍM.smiling smiley . Jedeme poprvé do Omiše do bungalovu RUSKAMEN. Jedeme s dětma, máme ten větší bungalov s přist.. Mohl by nám někdo poslat nějaké fotky okolí (pláž, bungalov atd.) ? Jedeme přes Vítkovice tours. Rádi bychom uvítaly nějaké rady, tipy, prostě jak se vám tam líbilo ? Jak jste byli spokojení s bungalovem ? Jestli se dá zaparkovat auto u bungalovu ? Jak to tam vůbec je s parkováním ? Prostě co vás napadne, přivítáme veškeré informace. Předem děkujeme.eye rolling smiley
Anonymní návštěvník
Re: Split - Ruskamen
02. 07. 2007 01:00
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil podgoranin (18. 02. 2008 16:47).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 183
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.