Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cena benzinu v Neumu

Autor tolar 
Cena benzinu v Neumu
22. 06. 2007 20:16
Tankoval jsem už letos někde v Neumu (na malém území Bosny těsně pod Makarskou). Kolik eur tam stojí benzin. Dřív se tam vyplatilo tankovat, je tomu tak i letos?
Zbyněk V.
Re: Cena benzinu v Neumu
22. 06. 2007 20:34
"Těsně" pod Makarskou je přesně 84,5km a benzín v Bosně a Hercegovině je rapidně výhodnější.Nevím jak je to na jejich jediném pobřeží,ale každoročně při výletech do Mostaru tankuji plnou.A to se teda fakt vyplatí .....
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 09:03
[www.hak.hr]

Tady píšou 1,93 KM, to by bylo něco přes 28 Kč. V loni červenec/srpen jsem v Neumu platil 2,05 KM
Zbyněk V.
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 10:56
NEUM je jediné bosenské letovisko a navíc tranzitní úsek jadranské magistrály.Je tudíž pochopitelné,že benzín na české D1 je taky dražší než někde v Horní Dolní ......
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 12:26
No a co jako, tolar se ptal kolik stojí benzín v NEUMU

Ty nám tady vysvětluješ kde NEUM je a proč je tam dražší než u nás na D1 . To jsem nějak nepochopil. TOLAR chce zřejmě kupovat benzín v NEUMU a né na D1.thumbs upgrinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (23. 06. 2007 16:01).
Zbyněk V.
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 12:44
.... soráč. ale já dával jen přirovnání,že v Neumu to bude s cenou benzínu asi jako u nás na D1. A když jsi SMEJKALI vzpoměl TOLARA,tak jeho třem větám člověk neví hlavu,ani patu.Já vím.Pro někoho je čeština náročnější.Třeba Tolar není ani čech.(nechci urazit Tolara).První věta Tolarova je oznamovací.U druhé věty ten chybějící otazník si domyslím.Třetí věta je už košer.Takže pane Smejkali (Ty nám tady nám tady vysvětluješ ....) ,člověk musí pochopit,že jsem odpovídal obrazně a věcně.
vysvetlovac
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 13:11
pre Zbynek V.:

tolar asi myslel:

Tankoval už (někdo) letos někde v Neumu (na malém území Bosny těsně pod Makarskou). Kolik eur tam stojí benzin? Dřív se tam vyplatilo tankovat, je tomu tak i letos?

potom to uz dava zmysel...
vysvetlovac
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 13:13
sorry, zabudol som dat "?" na konci prvej vety.
Anonymní návštěvník
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 13:35
Také už jsem psal o cenách benzinu v Neumu a opakujihot smiley v Neumu velmi rychle teagují na kurs eura i dolaru takže se mi stalo,že jsem jeden den tankoval vloni za 0,75eur/litr a za tři dna za 1,20eur/litr tak si myslím,že to teď odhadnout je dost těžké.Jinak souhlasím se smejkalim Neum nejde srovnat s naší D1 cenově,protože u nás reakce na ceny trvá a trvá a..... však víte sami.smiling smiley
tara
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 14:18
Ty jsi ,slušně řečeno,mimo...s tím kázáním jdi do školy nebo kde děláš a na nás s těmi mindráky a poučováním nechoď.Jsme tu kvůli Chorvatsku a ne češtině.
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 14:30
Omlouvám se za překlep. Správně mělo být: Tankoval jste už někdo v Neumu... Inteligentní pochopili, od blbů žádné informace nechci yawning smiley
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 16:00
Zbyněk V. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> .... soráč. ale já dával jen přirovnání,že v
> Neumu to bude s cenou benzínu asi jako u nás na
> D1. A když jsi SMEJKALI vzpoměl TOLARA,tak jeho
> třem větám člověk neví hlavu,ani patu.Já vím.Pro
> někoho je čeština náročnější.Třeba Tolar není ani
> čech.(nechci urazit Tolara).První věta Tolarova je
> oznamovací.U druhé věty ten chybějící otazník si
> domyslím.Třetí věta je už košer.Takže pane
> Smejkali (Ty nám tady nám tady vysvětluješ ....)
> ,člověk musí pochopit,že jsem odpovídal obrazně a
> věcně.

Tolara jsem pochopil ale tebe ne a mě během psaní zazvonil mobil tak jsem se asi opakoval, už jsem to opravil abys pochopil i ty.
tara
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 17:16
Omlouvám se panu Zbyňku V.,není to zamindrákovaný učitel,ale podle vyjetých příspěvků podnikatel,který má obchodní partnery až v Poštorné thumbs up!!Zřejmě nabyl dojmu,že do každého může "rejpat"a každého poučovat.Patrné z jeho příspěvků..takže doporučuji nevšímat si toho a nereagovat,zřejmě je doma pod pantoflem grinning smiley Přeji pěknou dovolenou!!!
para
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 17:57
Pan Zbyněk rýpat nezačal. byla to pochopitelná reakce na příspěvek smejkali. Myslím,že to co napsal bylo k věci a pochopitelné. (To že cena benzínu v Neumu bude dražší než jinde v BaH, kvůli své poloze).
Re: Cena benzinu v Neumu
23. 06. 2007 18:28
Para -vloni cena ve vnitrozemí byla stejná jako v Neumu.Možná náhodou.Bral jsem naftu za 1,93 KM ve Vinacu v září...
Re: Cena benzinu v Neumu
24. 06. 2007 13:53
para napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pan Zbyněk rýpat nezačal. byla to pochopitelná
> reakce na příspěvek smejkali. Myslím,že to co
> napsal bylo k věci a pochopitelné. (To že cena
> benzínu v Neumu bude dražší než jinde v BaH, kvůli
> své poloze).

Aha, takže když se někdo zeptá Kolik stojí benzín letos v NEUMU
tak je k věci a pochopitelné vysvětlovat mu kde ten NEUM je a proč je tam cena jiná než ve vnitrozemí a proč je jiná na D1 než v Horní Dolní, ale o tý ceně neříct nic.
To je jeko v PARLAMENTU, nebo v Donutilově pořadu Zeptejte se mě na co chcete, já vám na co chci odpovím thumbs upeye popping smiley
tara
Re: Cena benzinu v Neumu
24. 06. 2007 16:02
Moje řeč,ale nemá cenu se tím už zabývat,stačí si přečíst jeho veškeré příspěvky,to mluví za vše.Navíc si myslím,že para je sám pan Zbyněk a musí se sám sebe zastat hot smiley
Re: Cena benzinu v Neumu
24. 06. 2007 16:05
To chce klid a nohy v teplesmoking smiley. Taky se jende rozčiluju nad těmi co sice neporadí, ale umí krásně kritizovat a ještě se u toho pomasírovateye rolling smiley. A taky se neudržím. Ale v něčem měl Zbyněk pravdu - já jsem původně taky první větu "tolara"díky překlepu nepochopil...
tara
Re: Cena benzinu v Neumu
25. 06. 2007 13:34
ale rozdíl je v tom,že ho neshazuješ ani jinak nekritizuješ..od toho tu nejsme.smileys with beer
sta
Re: Cena benzinu v Neumu
25. 06. 2007 17:07
Tankuju v Neumu pokaždé a benzín je vždy levnější než v HR.Při srovnání cen např.cestou do Mostaru cena stejná.
Re: Cena benzinu v Neumu
25. 06. 2007 20:36
thumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Midax (20. 04. 2015 23:15).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 42
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.