Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

parkování

Autor leguán 
parkování
07. 06. 2007 15:23
Ahoj všem.
Jak je to s parkováním ve městech? jsou všude vyhrazená parkoviště, kde se platí? Nebo se může zastavit kdekoli, kde se to zdá rozumné?
kolik parkovné stojí? počítá se to na hodiny? (např. Krka, Trogir, Split,Šibenik ...)
Případně pokud zaparkujete špatně, jaké jsou pokuty?

díky za odp.

leg
avatar Re: parkování
07. 06. 2007 15:38
Moje zkušenost ze Splitu a Zadaru je,klasický automaty jako u nás. Vhodíš minci a zobrazuje se ti na jak dlouhou dobu máš placeno.
Anonymní návštěvník
Re: parkování
07. 06. 2007 15:41
eye popping smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil podgoranin (15. 02. 2008 01:14).
Re: parkování
07. 06. 2007 17:21
2005, Vrbnik, ostrov Krk: parkovanie v platenej zone bez listka, 100,- vevericiek. Boli tam za 10 minut, parkovisko spatne oznacene.
Re: parkování
07. 06. 2007 18:22
Lepší je zaparkovat na hlídaném parkovišti ( nebo s obsluhou ),po příjezdu dostaneš lístek s časem a podle doby po výjezdu zaplatíš ! A vůbec, na dovolené si chci od řízení odpočinout a tak když, tak pojďme pěšky a nebo jen v nejnutnějším případě na výlet atd. Dovolené zdar !!!
avatar
XXX
Re: parkování
07. 06. 2007 19:12
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:17).
Re: parkování
07. 06. 2007 19:35
S parkováním je dost problém , třeba na Makarské jsou automaty věčně přeplněné . Dá se tam parkovat z boku na hlídaném parkovišti je to asi 5 kun na hodinu . Jinak pozor na odtahovky čekají na každou příležitost .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil marta29 (07. 06. 2007 19:37).
Re: parkování
07. 06. 2007 19:47
Jo, parkuj raději na placeném parkovišti. Kde se neplatí, to je soukromé, pronajaté, nebo se tam nesmí parkovat.
Já parkuju jenom tam, kde mi domácí řekne, že je to můj flek a když jedu na výlet, tak si raději zaplatím za parkování, než za odtah.
Anonymní návštěvník
Re: parkování
07. 06. 2007 20:24
V Trogiru jsem parkoval buď na placeném nebo mimo město a raději došel-rada domácího-jsou tam hrozně hbití poldové,viděl jsem jak zaparkoval čech a než zmizel za rohem tak ho nakládali na odtah,ve Vodici jen na placeném 2 hodiny 5 kun na Pagu taky tak to zvaž,ať nemáš pokaženou dovču nejsou zrovna levní-viz i další příspěvky.
avatar Re: parkování
08. 06. 2007 07:37
Trogir bývá totálně ucpaný. Placené parkoviště je hned za prvním mostem (kanálem) vpravo pod stromy, ale bývá plné, takže tě tam chlapík ani nezvedne závoru. Nezbývá tedy než se sunout dál do středu města,protože ani nemáš šanci se v té koloně aut otočit a vrátit, natož najít místo na parkování. Jednou jsme se tam takhle motali skoro hodinu, byli z toho otrávený, že už se nám pak ani nechtělo courat po městě. Nejlepší je zaparkovat na předměstí a dojít pěšky. Někdo tady někde psal zaparkovat u hotelu Medena v Segedu a dojít pěšky.
Re: parkování
08. 06. 2007 09:07
děkuji za odpovědi. zajímalo mě, jak je to s cenama, protože vždy někde chceme nechat auto na celý den (Split, Zadar, Trogir, Primošten, ŠIbenik) - dají se koupit i lístky na celý den?
Nemám v úmyslu nechat si odtáhnout auto :-D
Re: parkování
08. 06. 2007 10:15
To kudu.Nevím jestli máš na mysli parkoviště v Trogiru vedle tržnice, pokud jo tak jsem tam byl v sezoně několikrát a narváno tam zrovna nebylo.spinning smiley sticking its tongue outDost se to tam střídá. Jinak se dá zdarma parkovat (alespoň ještě loni) po přejezdu mostu na Čiovo do leva. Je tam dost míst ale chce to trochu štěstí nebo počkat.H.S.cool smiley
Re: parkování
08. 06. 2007 10:20
Jo sleduju, jak se poslední dobou snaží zpoplatnit pokud možno všechno - přidražili potápěčům, platí se rybolov i ze břehu, tobogany pro děti a jak sleduju tak skoro všude budují nebo vymezují parkoviště, která dřív byla zdarma a teď buď dávají automaty nebo rovnou závory a odtahovka, kterou jsem tam šest let neviděl, tam krouží požád dokola jak orel nad Tatrami. A to i v malým městečku, asi se jim to vyplatíangry smiley
Re: parkování
08. 06. 2007 20:03
Taky jsem V Trogiru neměl nikdy problém. Parkoviště u tržnice bývá plné, ale vpravo od příjezdu, pod stromy bylo místa vždycky dost. Probíhalo to tak, že si u budky vezmeš lístek a při odjezdu zaplatíš obsluze. Nevím už kolik se platilo, ale myslím, že nějak kolem 6 kun za hodinu. Na parkovišti za mostem bylo místo málokdy volné.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.