Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálnice Bisko-Šestanovac

Autor lorenc 
Dálnice Bisko-Šestanovac
28. 05. 2007 12:51
Nevíte prosím někdo, jestli je již v provozu dálnice v úseku Bisko-Šestanovac, případně kdy bude otevřena ?
avatar Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
28. 05. 2007 19:24
Měla by být otevřena do začátku sezóny to je 30.6.2007.Snad to tak bude thumbs up

MirekŠi
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
29. 05. 2007 08:18
Úsek do Šestanovace má být otevřen o měsíc dříve oproti plánu teď koncem května. Je to všude na chorvatském webu, např. Split-online. Týž zdroj píše o rozšiřování spojnice k pobřeží, což má být hotovo do léta. Takže dobré zprávy!
Petr
avatar Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
29. 05. 2007 10:26
Pokud se to zakládá na pravdě tak ty nejlepšíthumbs up Až to otevřou tak hned s tou zprávou zde.

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (29. 05. 2007 10:48).
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
31. 05. 2007 10:15
Ale no tak, podívejte se na datum zprávy na portálu Split online. Byl začátek března 22 dní tam lilo jak z konve, takže co nahnali to ztratili. O tom už psali začátkem dubna. Navíc, když to dostaví musí ještě proběhnout kolaudace, což je minimálně 14 dnů. Takže termín 30.6. jako každý rok a ne o měsíc dřive. [www.vecernji.hr] . Zde je jeden čerstvější [www.vecernji.hr] kde jasně píší, že kolaudace proběhne do 25.6.07. A proběhla rekonstrukce a rozšíření státní silnice Šestanovac - Dubce, nejdůležitější spoj na Jadranskou magistrálu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil david (31. 05. 2007 12:09).
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
21. 06. 2007 00:12
tak je to tady : otevřena rozšířená a opravená silnice Šestanovac - Dubci o délce 12,3Km. Spojka z dálnice směr pobřeží. Podle tohoto článku se už ve středu má otevřít dálnice z Dugopolje nad Splitem až do Šestanovce. [www.vecernji.hr]
SUPER SUPER SUPER ! Davide skvělá zpráva, ty poslední km magistrálou mě pokaždé zmučily, na tak dlouhé štrece každy km dálnicí dobrý,díky
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
21. 06. 2007 21:10
Možná mám dlouhé vedení, ale je dálnice z Dugopolje do Biska a z Biska do Šestanovace otevřena nebo není? V sobotu se tam chystáme, takže by to bylo velmi milé překvapení. Díky!!!!!
Podle zdroje, který uvádí David, tak se bude otevírat tento úsek ve středu, takže pravděpodobně to využiješ až při cestě zpět...
Zbyněk V.
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
22. 06. 2007 20:13
....... ano,kolaudace 25.6.07. Otevřou ji ale s největší pravděpodobností 30.6.07. Kolaudace neznamená u dálnice,že ji ihned otevřou. Každopádně to mrzí i mne,protože jedu do Tučep ve čtvrtek ráno. Budu jen doufat,že se mýlím.
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
22. 06. 2007 23:12
U srijedu svečanost otvorenja dionice autoceste A1 Dugopolje - Šestanovac
Zagreb, 21. lipnja 2007.


Predsjednik hrvatske Vlade dr. sc. Ivo Sanader pustit će u promet 37 km dugu dionicu Dugopolje-Šestanovac Autoceste A1 Zagreb-Split-Dubrovnik u srijedu, 27. lipnja na prigodnoj svečanosti otvorenoj za javnost na čvoru Šestanovac u 11 sati.

[www.mmtpr.hr]


thumbs up smiley
Zbyněk V.
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
22. 06. 2007 23:32
.... no tak to je super ..... díky ...
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
24. 06. 2007 19:43
Otevření nového úseku ve středu 27.6, cena 14 kn. Více na [www.chorvatsko.cz]
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
24. 06. 2007 20:40
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
25. 06. 2007 00:08
se nějak rozcházíme v té ceně podle Jutarnjiho listu se bude platit 15 kun. Otvírá se 27.6.07 v 11:00 [www.jutarnji.hr] .
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
25. 06. 2007 07:45
Článok a niekoľko fotiek z novej časti diaľnice Dugopolje - Šestanovac v dolnej časti stránky.
Vratili jsme se 23.6.07. ta usek dalnice se otevirat urcite bude, protoze posledni sjezd, ktery je kousek za Brelou je spraveny a cedule uz nejsou preskrtnuty. Bavili jsme se s jednim predakem co tam delal a ten potvrdil to co je tady psano, ze se otevira 27.6. nejakym ministrem. Vrele doporucuju tento sjezd pouzit, protoze cesta Split - Brela (cca 50 km) nam trvala asi 2 hodiny!!!
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
25. 06. 2007 17:13
Presne tak aj my sme sa vratili len vcera z Chorvatska. Prijazdovu cestu este dokoncovali 19.6. kedze sme na tejto trase denne jazdili do Brely pr Baske Vode, mali sme moznost vidiet ako 20.6. uz pekne pribudli cedule oznacujuce navadzac na dialnicu. Vyzera to ze vsetko je naj ceste na spustenie...Bude to uplna pohoda. My sme sli Split- Omis tiez necele dve hodinky...pekne sme sa vydusili v aute hot smiley
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
25. 06. 2007 19:08
Spit - Omiš se nedá nazvat jinak než očistec a to jste jeli před sezónou. Nejhorší je to, že ty kolony mají na svědomí ty děcka v bílém co řídí křižovatku u Omiše. Budeme si muset zvyknout, že sezóna začíná už 15.6.07. Tedy nejezdit pátek/sobota a v neděli až večer. Dneska je tam svátek a Lučko zažilo pravou letní zátěž, neb všichni jeli na prodloužený víkend k moři pár odkazů : [www.vecernji.hr] , [www.vecernji.hr] , [www.vecernji.hr]
Z nostalgie přidávám pár fotek z Dugopolje rok 2005 : sjezd na rychlostní silnici [www.hvar.cz] , tenkrát se tam tvrdě makalo dělal se už díl na Bisko [www.hvar.cz] , [www.hvar.cz] , mýtnice Dugopolje zatím jen směr Zagreb [www.hvar.cz] , [www.hvar.cz] , ceník z roku 2005 [www.hvar.cz] , no a tady zamáčkněte slzu tahle fotka bude od středy minulostí [www.hvar.cz] .
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
27. 06. 2007 13:50
Tak dálnice je už otevřená. Tři dny před plánovaným termínem ji premiér Sanader slavnostně otevřel [www.vecernji.hr]. [www.jutarnji.hr] . Cesta ze slovinských hranic na Makarskou 5 hodin (samozřejmě ne o víkendu v sobotu) [www.vecernji.hr] . Jen by mě zajímalo, zda se bude dnes jezdit zadarmo, jako při slavnostním otevíraní Dalmatiny do Splitu, musí se totiž přeprogramovat mýtnice a zadat další úseky. Tenkrát kvůli tomu byla zdarma až do 6:00 ráno (cca. od 24:00 byla otevřena, protože na viaduktu KRKA byl velký ohňostroj). Přeji všem šťastnou cestu (sretan put) a hlavně žádné kolony a dopravní nehody. Jste na dovolené, tedy spěchejte pomalu, protože hodina opravdu nehraje žádnou roli.
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
27. 06. 2007 14:28
Davide děkuji za zprávu. Dívala jsem se na tu interaktivní mapu dalnice Dalmatina. Zajímal mě sjezd z dálnice. Na foru se píše o tom že jsou z nového úseku dálnice 3 sjezdy. Dívala jsem se na ten sjezd Bisko a porozuměla jsem tomu tak že tento sjezd je jen na stranu BiH. Čili když já chci jet do Dugi Ratu tak musím sjet už v Dugopolje a nebo až Blata a kousek se vrátit.
Poraďte mi
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
27. 06. 2007 14:47
Ano jsou tam tři sjezdy Bisko, Blato na Cetini a Šestanovac . [www.hvar.cz] podívejte se na tuto podrobnou mapu. Nepíšete, který den tudy pojedete to je totiž velmi důležité. Již se o tm vedla diskuze, já po úseku z Blata na Gatu nikdy nejel, ale podle mě to bude špatná silnice a hodně serpentin. Bisko je mimo hru, tam se napojují ti kteří jedou po staré od Plitvic a dolů to nikam nevede. Takže buď Šestanovac nebo Dugopolje.
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
27. 06. 2007 15:10
Děkuju za odpověď. Pojedu v neděli 1.7. a sjedeme už u toho Dugopolje.
Re: Dálnice Bisko-Šestanovac
27. 06. 2007 16:41
Cena dálnice Zagreb - Šestanovac je 171 HRK [www.hvar.cz] . Před chvílí to HAC dal do ceníku.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.