Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POJIŠTĚNÍ AUTA

Autor xstrnad 
POJIŠTĚNÍ AUTA
27. 05. 2007 21:17
Nejspíš tento dotaz tu padlu už mnohokrát, ale nevím jak bych to vyhledal... přece jenom je tu těch témat požehnaně.

Chtěl bych si na cestu nechat připojistit auto. Kvůli připadné nehodě nebo kdyby se něco porouchachalo, abych se mohl obrátit na nějakou asisteční službu a nemusel se o nic starat. Napsali by jste mi prosím nějaký typ u jaký pojišťovny nebo autoklubu je dobré si něco takové zřídit, ať už po finanční stránce nebo po dobrých zkušenostech.

Předem děkuji a případně prosím připojte i cenu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil xstrnad (27. 05. 2007 21:19).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 06:06
Po rozhovoru s jednou kamarádkou, kterou při cestě z chorvatska naboural chorvat a těch leváren problémů co tim měla, si přítel před 2 rokama nechal udělat asistenční službu u ÚAMK. Měli jsme tu čest jí vyzkoušet na dovolené v Rakousku kdy nám nechtělo nastartovat auto(bylo to špatnou baterkou a koupit novou bylo dost drahé) tak zavolal, během hodiny se dostavil pán z partnerský pobočky, auto nám nastartoval, řekl že by bylo potřeba koupit novou, opsal si číslo karty a jel. Výhoda je že karta je psaná na jméno ne na SPZ takže do jakéhokoliv auta sedneš tak to platí pro něj. Určitě se informuj a doporučuji.
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 09:15
(www.uamk.cz/klub.htm) Minulý rok jsem měl taky úamk,myslim že to byla ta K 022 i s tim akreditivem AIT,a mužeš si to v pohodě objednat přes internet.Při objednávce akurát zaškrtni karta na jméno,myslím že to je lepší než na vozidlo.My jsme jeli 3 auta a bylo to napsané na mě a kdyby se něco stalo(stalo se sad smiley ) tak bych moh přesednout do toho požkozeného...As. službu jsem nevolal,nechtělo se mi na ně čekat.Když jsem přijel dom,volal jsem na úamk,po asi 10 min. přepojování,mi řekla paní,že jsem měl volat hned,..blablabla.Vykašlal jsem se na to,nebylo to zas tak moc peněz. Takže kdyby se nedejbože něco posr.lo,tak zavolat hned ty aněly a pak by se vidělo...TAK ŠTASTNOU CESTU

V Madarsku mi začal muj Renault jet na 3 váce,ještě jsem jel asi 100 km,a když jsem tankoval v Čakovci tak jsem se zeptal pumpaře jestli neví o servisu,bylo to asi 200 m od pumpy.Tak jsem přijel k servisu,akurát otvirali(7:00),první přišel postarší servisák a hned mi vzal moji Lagunu.No čekali jsme tam hod.a půl(něco připájel v řídicí jednotce,fakt to byl frajer) stálo mě to cca 1500kč i se svíčkou a litr domáci hruškovice tomu frajerovi(v tom servisu jsem začal kouřit po roční přestávce...)No jenže jak jsme vyjížděli ze servisu Renault,ve vysílačce(výborna věc pokud vás jede víc aut) slyším že se mákm vrátit,že kolkega v posledním autě nejede(vent. od chladiče nejel)...tak jsme se zeptali v Renaultu kde je Ford servis...tam byl nějaký mladý nezkušený..takže po 5hodinách v tom nejvěším hycu,když jsme byli všichni už nasr.ní deprimovaní tak jsme si to tam opravili sami,ventilator jsme připojili na spinačku.. a štasně dojeli na Makarskou a zpátky..Nepřeju nikomu nic podobného



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kosus (28. 05. 2007 09:21).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 09:47
Moc děkuji za postřehy... Takže tu evidentně převládá UAMK... A nevíte nějaké přebližné ceny a ppříadě jestli se to stejdnává na určitou dobu?
Určitě sem prosím pište další typy a poznatky. Děkuji
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 10:58
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:22).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 11:03
Myslim že přítel platí 2000 kč a je to na rok. Mám za to že každý další rok máš určité výhody a je to i levnější ale nejsem si jistá.
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 13:29
to Fido -- Já mám také Kooperativu, ale jen klasické povinné ručení bez haverjní pojistky... Potřeboval bych se na tu dobu co budu v Chorvatsku připojistit, abych byl v klidu. Nevíte jestli je možná uzavřít nějakou takovou pojistku jen na určitou dobu? Děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil xstrnad (28. 05. 2007 13:29).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 14:02
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:22).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 14:08
To Fido -- A u jaké pojištovny to bylo? eye rolling smiley
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 14:10
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:22).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 14:20
To Fido -- jojo díky moc zkusím se pozeptat. A je to vázaná na majitele auta nebo na plátce pojištění (povinný ručení u Kooperativy), nebo je to jedno kdo připojištění uzavře? Díky
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 14:26
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:21).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 15:15
To Fido -- jj to budeš moc hodnej smiling smiley
Předem díky za info
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 16:16
To Fido -- jj to budeš moc hodnej smiling smiley
Předem díky za info
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
28. 05. 2007 16:26
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:21).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
03. 06. 2007 18:21
Tak jsem tak prolézal různé možnosti asistenční služeb[[/b]. A našel jsem že ÚAMK -> [www.uamk.cz] <- nabízí 3. měsíční asisteční službu za cca 900 kč. Co vy na to? Myslíte že je to slušná nabídka a že poskytují dostatečný rozsah služeb za danou cenu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil xstrnad (03. 06. 2007 18:22).
avatar Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
04. 06. 2007 11:44
Vždy si ji beru na prázdniny + CCI kartu /sleva na kempy/.Ještě jsem ji bohudík nevyužil,ale jsem rád pro jistotu,kterou mám sebou v zahraničí v autě.Jde sice o dosti slušnou částku,ale v opačném případě by se tato rychle vrátila.Výhoda této kombinace je pojištění v kempech proti škodě třetí osobě.Ze zákonné pojistky se toto nekryje.

MirekŠi
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
04. 06. 2007 19:19
Ahoj ,
pořád zvažuji, jestli si mám pořídit tu kartičku u ÚAMK - žlutí andělé,

nebo se mám spolehnout na Komplexní asistenční službu , kterou mi slibují u povinného ručení vozidla u České podnikatelské pojišťovny.
Nechtěla bych platit zbytečně za něco co mám v povinném ručení, ale zase bych chtěla mít jistotu, že při ohlášení poruchyeye popping smileyconfused smileyeye popping smileyconfused smiley se mi někdo objeví na pomocsmiling smileya nebudu tam trčet třeba půl dne.
Ahoj Danny.
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
04. 06. 2007 23:50
to tvsat --- Peněz to sice není málo, ale myslim že v případě nouze se to určitě hodí. Ta kartička na kempy se asi taky hodí, zvlášť když jich budeme asi hojně využívat - Máš nějakou osobní zkušenost kolik se s ní dá tak ušetřit?
Děkuji
avatar Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
05. 06. 2007 16:26
Slevy jsou různé,ale průměrně asi 10% na osádku.Podle toho by ale vás měli i přednostně ubytovat.

Tak dnes jsem již měl kartu na 3 měsíce v poště,tak ještě CCI a můžem vyjet.hot smiley

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (05. 06. 2007 20:50).
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
05. 06. 2007 22:24
Takže když budu mít tu kartu tak bych měl mít skoro jistotu že se v každým kempu uchytíme? A karta se jen posílá? Myslel jsem že se pro dá dojít do pobočky autoturistu.?
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
05. 06. 2007 22:39
uchytíme ? on každej chorvát který provozuje kemp padne před tvojí kartou na řiťsmiling bouncing smiley nebuď naivní. Možná dostaneš nějakou slevu v kempech které provozuje AMK-CORVATSKEJ. Ono kemp i po slevě muže býti hodně drahej. - Jinde se ti vysmějou.
avatar Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
06. 06. 2007 10:40
Tak popořadě,kartu když objednáš přes internet na jejich stránkách tak dávají slevu,což je asi tak cena poštovného.Tu kartu CCI musíš vyzvednout na pobočce,pokud vlastníš tu první kartu.
Jinak ceny služeb jsou limitované částkami v EUrách.Záleží na tom za co.
Slevy na CCI jsou jen u kempů,které jsou vedeny ve sdružení.V ostatních samozřejmě ne.Pojištění proti škodě třetí osobě v každém.Jinak karavan v kempu pojištěn není,myslím ani když máš havarijní pojistku,ale nejsem si jistý ???
Podle stanov CCI sdružení,tak v kempech které zde spadají by tě měli přednostně ubytovat ??? Otázkou je kam,když bude narváno!!!
Podle mne je asi karta UAMK dobrá věc,aspoň na základní služby,pokud se něco stane doma nebo v zahraničí tak by se měli o tebe postarat.Asi to za těch 900Kč stojí.Člověk nikdy neví co se může za těch 2000 a více km s autem přihodit.Lepší je volit variantu na jméno ne na auto.Můžeš tak vlastně na cestě pomoc i druhému nějakým "švindlem",že s tím autem jedeš ty !!!grinning smiley

MirekŠi
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
06. 06. 2007 11:42
to TVSAT - Díky moc za vyčerpávající odpověď... Určitě si kartu UAMK pořídím.
Vím že to sem nepatří... Ale když jste to téma naťukli. Je velký problém se v kempech uchytit s jedním stanem? Nebo popřípadě v nějaké chatce? Nebo jak to vypadá s ubytováním v soukromý? Popřípadě jaké ceny tak mám čekat pro ubytování ve dvou v néjaké z těchto forem ubytování?
Děkuji
Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
07. 06. 2007 07:21
Uvažoval jsem také o zakoupení nějaké asistenční služby, ale když jsem si projel havarijní pojistku, tak už tam asistenci mám a je to dost podobné. Tak si žádnou další asistenci zřizovat nebudu.
avatar Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
07. 06. 2007 11:06
Nevím,jen je to taková úvaha.Dají se tyto asistence i spojit,např. havarijní pojistka + karta autoklubu???Přeci jenom v případě něčeho by možná ten limit za od tah 200euro nestačil.Možná potom těch 900Kč investice navíc by se vyplatila.Člověk nikdy nevyjíždí s tím,že se něco semele,ale přeci ...... Ono být 1000 km od domova a nemít sebou dostatek financí si fakt ani nepřipouštím,co by to s mou polovičkou udělalo confused smiley

MirekŠi
avatar Re: POJIŠTĚNÍ AUTA
23. 06. 2007 20:07
Máte někdo nějakou zkušenost s těmito kartami?Ne ,že bych to někomu přál,ale zajímalo by mě jestli to je opravdu ,tak super?díky Můžete i sz

[www.uamk.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (23. 06. 2007 20:39).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 100
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.