Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mýtné Slovinsko

Autor Sparrow 
Mýtné Slovinsko
21. 05. 2007 11:31
Můžete mě prosím někdo napsat kolik zaplatím ve Slovinsku a Chorvatsku cestou do Rovinj nějak nejsem schopnej to spočítat díky moc
avatar Re: Mýtné Slovinsko
21. 05. 2007 17:38
když si nedovedeš najít na netu takovou prkotinu, tak raději seď doma, je to totiž na stránkách, kde je toto diskuzní fórum...
[www.chorvatsko.cz]
avatar Re: Mýtné Slovinsko
21. 05. 2007 18:04
jo, abych nebyl na Sparowa zlej, tak sice vím, že Slovinci přešli od 1.1. na Euro měnu, ale trochu zlevnili: třeba Šentilj-Pesnica dříve 0,80 Euro, dnes 0,75 Euro...díky Sparowovi jsem si to přečetl až dnessmiling smiley...
Re: Mýtné Slovinsko
21. 05. 2007 23:55
Já jsem to našel tak blbej nejsem i přesnou cestu V route planeru na škoda auto jenže ty úseky se jmenujou jinak něž v plánu cesty.Jezdím léta dolú na Makarskou takže Istrie a tamní jména jsou pro mě velká neznámá.Tak díky za přívětivou odpověd.eye rolling smileySpočítal jsem to i s Chorvatskem asi okolo 500kč Nějaká stovka zase nehraje takovou roli chtěl jsem to vědět tak nějak orientačně
avatar Re: Mýtné Slovinsko
22. 05. 2007 09:19
tak tomu, od koho chceš radu, alespoň prozraď to tajemství kudy chceš vlastně jet - přes Záhřeb, nebo přes Lublaň? všude se platí jinak... můžeš do Rovinje jet i přes Terst...
Re: Mýtné Slovinsko
22. 05. 2007 11:10
Mě to taky zajímá a hlavně jak se to mýtné platí - to tam mají budky jako jsem viděla v r. 1991 ve Francii nebo se to platí někde na benzínkách. A v Chorvatsku to chtějí v kunách nebo v eurech? Taky budu ráda, když někdo napíše kolik to stojí. Dík
avatar Re: Mýtné Slovinsko
22. 05. 2007 13:22
Přes Slovinsko, až k moři to vychází cca 10euro, v Chorvatsku nic....
Re: Mýtné Slovinsko
22. 05. 2007 13:25
No já právě nevím jakou trasu zvolit ale asi to risknu přes Slovinsko.Před deseti lety jsem takhle jel na Lošinj a dálnice ve Slovinsku nebyla zdaleka hotová ale těd to vypadá že už je aspon podle plánovače.Jestli myslíš že je lepší cesta přes Záhřeb napiš díky
avatar Re: Mýtné Slovinsko
22. 05. 2007 14:15
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit jet po dálnici z Mariboru na Ljubljanu a dále směr Terst - to znamená celou trasu Slovinskem. Jel jsem tudy v roce 2005 do Poreče a cesta bez problemu pořád po dálnici. Pak Chorvatskem podle toho kam jedeš - po Istrijskem Ypsilonu. Nějakej poplatek taky za to chtěli.

Přes Zágreb bych to nedoporučoval, protože se musí z Mariboru až na HR hranice po vesnicích a to dost zdržuje. Tedy pokud míříš někam na Istrii.
Re: Mýtné Slovinsko
22. 05. 2007 14:33
Dalnice vede z Mariboru az do Koperu. Pred Koperem je nedherny usek s tunelama. Vede to pres ty mistni hory. Za koperem se musi najet na puvodni silnice a za hranicema v Chorvatsku je opet "mistni" dalnice (Istrijske Ypsilon). Je bez poplatku,ale po ceste je jeden velky most,ten je zpoplatnen. Jel jsem tudy v roce 2006.
Re: Mýtné Slovinsko
22. 05. 2007 16:00
To bis69 : a před Koperem se jede po mostě přes údolí. Vzpomínám si, když to stavěli, jak jsme podjížděli ty mosty a nájezdy, dneska už člověku ani nepřijde, jak jede desítky metrů nad zemí. Jinak na Rovinj je nejlepší odbočit za tím mostem směrem na Buzet, je to nejrychlejší cesta. Mýtné přes Slovinsko je cca 11 eur, v Chorvatsku nic. Hezkou dovolenou.
Re: Mýtné Slovinsko
23. 05. 2007 09:47
Díky všem v pondělí večer 4.6 vyrážime tak jsem zvědavej na Rovinj,počasí,teplotu moře a cenu ubytování léta jezdím až dolú a na přelomu července a srpna tak uvidíme jaký to bude tedspinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 172
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.