Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

poplatek za cestu přes madˇary

Autor kimi 
Marosm
Re: poplatek za cestu přes madˇary
10. 06. 2007 19:39
Zdravim ta. Mapu Budapesti nepotrebujes, madarsko je specificke tym ze vsetky cestu a odbocky su znacene len cislom cesty, takze ked si budes vsimat tabule neda sa odbocit zle je tam presne znacena vzdy zmena na spravnu cestu. Dialnicne znamky sa predavaju na benzinovych pumpach ale vecsinou len na tych tesne pred dialnicou a predavaju sa nonstop. Ja som kupil az na tretej pumpe. Tohto roku chcem ist prvy krat nie cez csornu ale cez madarsku dialnicu. V2006 to malo byt dokoncene ale podla navigacneho to vyzera ze tie useky su stale roztrhane.
jozef
Re: poplatek za cestu přes madˇary
11. 06. 2007 12:58
Zdravim vsetkych. Minuly rok som isiel so svojim autom za strykom, ktory ma cestu cez Madarsko v hlave. Tohto roku idem sam. Chcel som si nahodit minulorocnu trasu do "i-Go My Way Plus 2006" (mapy su asi aktualne, november 2006 az januar 2007) ale nechce ma to pustit cez ten stary neudrziavany prechod medzi Madarskom a Slovinskom, Redics - Lendava. Furt ma to presmeruje severnejsie do Dobrovniku. Je ten prechod zavrety alebo je blbe i-Go?
Re: poplatek za cestu přes madˇary
11. 06. 2007 13:25
Schválně si nastav velké rozlišení na mapě a zjistíš, že silnice z Maďarska (86) nenavazuje na Slovinsko (3), protože mapy nejsou ideálně propojeny. Stejná situace se mě stala u při vyhledání trasy z Maďarska přes hraniční přechod Udvar do Kněževa, kdy mě to taky nechtělo pustit a nabízo 50 km objížďku přes sousední hraniční přechod.
jozef
Re: poplatek za cestu přes madˇary
11. 06. 2007 14:01
residents, mas pravdu. Pri absolutnom zoome tie cesty nie su spojene. Ked vsak kliknem na priestor medzi nimi a dam "i" (info) tak mi to jasne oznami, ze je to hranicny prechod, border crossing. Myslel som, ze ked v nastaveniach povolim "nespevnene cesty" tak ich spoji. Ale holt, pocitac je tvrda palica angry smiley
Re: poplatek za cestu přes madˇary
11. 06. 2007 14:10
je to tak, minuly rok som tiez sledoval na navigacnom ako idem po poli resp. v neznamej zone, a ono som siel po ceste smiling smiley, ale priechod urcite funguje a je nonstop otvoreny spinning smiley sticking its tongue out
Re: poplatek za cestu přes madˇary
11. 06. 2007 15:51
Mě se stalo v sobotu, že jsem jel od kamaráda ze Zubří a navigovalo mě to do slepé uličky mezi zahrádkama, která končila před lánem pole za kterým byla hlavní na Valašské Meziříčí.

Ještě jedna finta, která lze u iGo použít. Někdy se mě stane, že navigace tvrdošíjně ignoruje určitou ulici a nabízí jen obchvat po městě (městský okruh). Pak pomůže zadat v parametrech vozidlo - První pomoc a hned to jede přesně kam chcete a bez omezení.
Re: poplatek za cestu přes madˇary
11. 06. 2007 21:09
To je moje rodné město "Zubří". Tam jsem prožil dětství.
Rose
Re: poplatek za cestu přes madˇary
11. 06. 2007 22:13
Nevíte jak je to s platbou na benzinkách ? Je možné používat i neembosované karty VISA a spol.Na UAMK.CZ psali,že většinou pouze hotovost,nechce se mi zbytečně měnit HUF.
Marosm
Re: poplatek za cestu přes madˇary
12. 06. 2007 20:43
Ja som platil s Visa electron a bez problemov, dokonca nechceli ani PIN co bol pre mna šok. Ale radsej natankuj v chorvatsku, v Madarsku bol vzdy najdrahsi benzin.
Miloško
Re: poplatek za cestu přes madˇary
13. 06. 2007 09:14
Zdravím, na nete tohto roku uvadzaju ze na maďarské dialnice je možné zakúpiť 4dňovú, týždennú, mesačnú a ročnú známku.Viem že pred rokom bola aj desaťdnová. Mám zle info alebo ozaj nastala uvedená zmena.
Libor66
Re: poplatek za cestu přes madˇary
07. 06. 2008 11:20
Nevite nekdo jak to vypada aktualne s madarskou M7 ? Kolik km a kde jeste neni dokonceno ? Na kazde mape je to trochu jinak, tak ted nevim ....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 249
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.