Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nocleh na 1 noc okolo Zagrebu ?

Autor sam 
sam
Nocleh na 1 noc okolo Zagrebu ?
09. 05. 2007 10:11
Dobrý den,
hledal,jsem na vláknech "kde spíte nebo odpočíváte na cestě k moři "ubytování na 1 noc ,ale bohužel jsem nenašel něco konkrétního v této lokalitě ,tedy přesně něco okolo dálnice mezi HR hranicemi a Zagrebem .Jsme rodina o 3 pasažérech a chceme někde v této lokalitě přespat na cestě do Makarké Nevěděl by jste někdo o něčem ? Díky.
avatar Re: Nocleh na 1 noc okolo Zagrebu ?
09. 05. 2007 10:39
Pár kilometrů za Zagrebem je na dálnici velké odpočívadlo Zagreb-Lučko. Je tam i kemp a motorest. Před třemi lety jsme tam spali. Jedna noc pro tři lidi, auto a stan stála asi 25 euro. V motorestu chtěli 15 euro na osobu.
avatar Re: Nocleh na 1 noc okolo Zagrebu ?
09. 05. 2007 22:10
Pro upřesnění,se jedná o odpočívadlo s názvem Plitvice.Je zde přechod vrchem nad dálnicí s jedné strany na druhou.Dále čerpačky PHM,restaurace,WC,umývarky,motorest a kemp.Jedná se asi o jeden s nevětších komplexů na této dálnici.Podle mého názoru.Zastavují zde snad všichni včetně autobusů.

MirekŠi
sam
Re: Nocleh na 1 noc okolo Zagrebu ?
10. 05. 2007 07:33
Dík za tip,
budu si pamatovat odpočívadlo Lučko ,u mě by připadal v úvahu akorát ten motorest ,protože ty moje dvě ženský do stanu nedostanu ,ale zatím se ještě rozhodujeme .Dostali jsme ještě nabídku na pension v Oroslavje ,tak uvidíme zatím je ještě relativni čas.
Re: Nocleh na 1 noc okolo Zagrebu ?
07. 07. 2007 14:36
Mohla bych poprosit o upřesnění odpočívadla Plitvice, jedeme po dálnici Varaždin Zágreb a dál až do Rijeky. Kde přesně sjedu na toto odpočívadlo? Je to po sjezdu s dálnice v Zágrebu nebo až na dálnici Zágreb - Rijeka? Moc děkuji.
avatar Re: Nocleh na 1 noc okolo Zagrebu ?
07. 07. 2007 16:20
dej si :
[www.motel-plitvice.hr]
klikni na "položaj" a uvidíš mapku...
je to kolos a doporučuji...
Re: Nocleh na 1 noc okolo Zagrebu ?
09. 07. 2007 10:14
děkuji, vyzkouším
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 188
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.