Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

cesta Zagreb - Rijeka

Autor miloslav 
cesta Zagreb - Rijeka
08. 05. 2007 20:29
Tento rok sa chystám na Istriu a z nostalgie pojem asi opat cez Madarsko (zatial len dobré skusenosti ...) a tak aj cestou do Zagrebu do Rijeky. Naposledy (asi 3 roky dozadu) tam vsak bol problém s odpočívadlami a hlavne s benzínkami. Ako je to teraz? Na nete je akosi málo info. Ked niekto má skúsenosť, poprosím o informácie...Polovičné profily dialnice ešte zostali?
avatar Re: cesta Zagreb - Rijeka
09. 05. 2007 06:34
Jel jsem touto cestou loni a opravdu je místy poloviční profil dálnice, ale docela se budovalo, takže třeba letos muže te dalnice klasicke byt více. Odpočivadla byla spiše simbolicka, a benzinky jsem neřešil, takže abych řek pravdu nějak jsem si nevšimal. Myslím , ale že tam byly snad dvě v provozu.
Re: cesta Zagreb - Rijeka
09. 05. 2007 12:22
Přesně jak píše restless, já stavěl zhruba na půli cesty u pumpy s velikananánským parkovištěm a prima shopem s velkým výběrem.
Re: cesta Zagreb - Rijeka
15. 05. 2007 11:09
Aldo, za benzín šlo zaplatit kartou? Jak je to v Chorvatsku, platební karty berou u všech benzínek nebo alespoň na těch větších?
avatar Re: cesta Zagreb - Rijeka
15. 05. 2007 11:20
Jejich síti benzinek INA brali vždy.Nejlepší je se jít napřed před natankování zeptat jesli berou karty,aby pak nemohli "špekulovat" jak vydělat nějakou přirážkou a nebo se vymlouvat,že jim nejde terminál.cool smiley

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 131
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.