Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

pronájem auta v Gradacu

Autor petty 
pronájem auta v Gradacu
27. 04. 2007 10:22
Prohlídla jsem celou "dopravu" a "ostatní" a doufám, že jsem toto téma nikde nepřehlédla.
Jedeme začátkem června na 14 dní do Gradacu. Bohužel musíme jet autobusem, ale rádi bysme si půjčili auto. Alespoň na 3 dny. Může mi, prosím, napsat někdo, kdo má zkušenosti? Díky
Re: pronájem auta v Gradacu
28. 04. 2007 08:27
Přímo v Gradacu to vypadá spíš na skůtr nebo kolo.Jistá šance je v Makarské nebo určitě ve Splitu na letišti.Zastoupení tam má více společností alé "rent a car"viz odkaz:[www.split-airport.hr]
Myslím,že nebude za příplatek problém přistavit auto i do Gradacu i zajištění rezervace přes tuzemské zastoupení půjčoven.Např.ADEX nebo HERTZ jsou osvědčené firmy.Přikládám odkaz na rezevační systém HERTZ:[mires.hertz.com]
Re: pronájem auta v Gradacu
02. 05. 2007 11:55
Ahoj Radku, díky za zprávu. Doufali jsme, že to bude jednoduchý a ono asi ne. Byli jsme v Chorvatsku naposledy v roce 2001 a to svým autem, tak jsem vůbec netušila, co mě čeká. Bláhově jsem si představovala, že to bude jako v Řecku - tedy v každý zapadlý vsi minimálně jedna půjčovna. Všechno nastuduju, ještě jednou dík. Věra
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 284
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.