Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Návštěva Benátek A Chorvatska

Autor Radek 21 
Návštěva Benátek A Chorvatska
19. 04. 2007 09:20
Loni jsme před cestou po Chorvatsku zajeli do Benátek.Cesta z ČR trvá přibližně 8 hodin,ubytování v Mestre turistického typu okolo 50 Euro za dvoulúžko se snídaní.Na prohlídku Benátek jsou dva dny ideální-první den brzy ráno příjezd a druhý den okolo 17 hod odjezd přes Terst na Istrii.Příjezd na Krk v deset večer.Pokud můžete o dva dny natáhnout dovolenou je to zajímavé zpestření.......Jakou zkušenost mají ostatní?
Re: Návštěva Benátek A Chorvatska
19. 04. 2007 11:47
Kdysi mne to táhlo na Istrii z důvodu možnosti výletu trajektem do Benátek. Pak se mi nepodařilo najít na netu žádný spoj, tak jsem to na dlouho vzdal. Dnes už to třeba funguje, víte někdo něco konkrétního?

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Návštěva Benátek A Chorvatska
19. 04. 2007 12:58
Z Puly nebo Poreče jezdí myslím každý den tzv rychlá linka do Benátek.Cesta trvá asi 3 hodiny.Problém je poměrně krátká doba na důkladnou prohlídku Benátek.Nejedná se ale o klasický trajekt,nelze přepravovat auto,které ale v Benátkách stejně nemá význam.Cenově to loni vycázelo okolo 60 euro za osobu,což je cena hotelu pro dva se snídaní v Benátkách,parkování cca 10 euro/den.
Re: Návštěva Benátek A Chorvatska
19. 04. 2007 21:36
Ja som to v r.2003 urobil opacne. Z Chorvatska sme isli do slovinskeho Koperu, kde sme prespali a na druhy den skoro rano sme vyrazili do Talianska - do mestecka Lido di Jesolo, co je asi 30-40 km severne od Benatok. Je tam super aquapark, decka sa vyblaznili do sytosti a potom vacsinu cesty domov prespali. Bolo to ohromne zakoncenie dovolenky.
Re: Návštěva Benátek A Chorvatska
20. 04. 2007 08:58
V Benátkach som bol tuším 1995, výlet z Kraljevice (zberným autobusom do Poreču, odtiaľ "raketou" do Benátok) stál 100,- DEM.

Ten nápad je super, psychologicky sa mi zdá lepšie ísť do Benátok PRED Chorvátskom.
avatar Re: Návštěva Benátek A Chorvatska
23. 04. 2007 14:38
Minulý rok jsme také navštívili v závěru naší dovolené neplánovaně Benátky. V Itálii jsme sjeli z dálnice před mýtnicí a pokračovali jsme po I třídě. Čím jsme se blížili jihu, tím se jelo nebezpečněji. Nevýhoda jízdy po tamních silnicích spočívá v hodně pomalé jízdě, která je pořád upravována dopravními značkami a hodně dlouhými městečky.

Ale Chorvatsko je Chorvatsko!smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.