Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Platební karty na benzinkách

Autor Tomcak 
Platební karty na benzinkách
25. 07. 2006 13:42
Loni jsem cestou tankoval na kartu Maestro. Letos mi dali novou kartu a mam tam jen Visa Electron. Berou i tuto kartu na benzinkach (neni to prava VISA ale Visa Electron. Nevzpominam si uz, jestli jsem videl znacku na dverich benzinky :-( Diky za odpoved
div
Re: Platební karty na benzinkách
25. 07. 2006 14:50
Berou, není problém, plati jsem s ní benzin, trajekty, v obchodech.
ka-spel
Re: Platební karty na benzinkách
25. 07. 2006 14:51
Tankoval jsem jen na Maestro, ale logo Visa Electron tam bylo taky všude.
Re: Platební karty na benzinkách
26. 07. 2006 16:34
Díky kamarádi za info, beru kartu a plnou parou na jadran :-)
Re: Platební karty na benzinkách
27. 07. 2006 07:55
Já se zase trochu obával toho Maestra, ale píšete, že to berou, tak je to OK

Jinak obecně, kde berou Maestro, tak berou i VISA Elektron a obráceně. Obě jsou tzv. elektronické karty, které vyžadují online terminál.
ka-spel
Re: Platební karty na benzinkách
27. 07. 2006 08:08
Všude jsem platil Maestro embosovanou, ale brali i obyčejnou a VISU i Elektron. Jediný okamžik vzrušení jsem zažil, když jsem v servisu platil výměnu přepínače světel, nevěděl cenu, Maestra nebrali a nebyl si jist zůstatkem na VISA Elektron. Naštěstí 260 Kn tam bylo. Ještě, že má Škodovka tak levné díly.:-)
Re: Platební karty na benzinkách
27. 07. 2006 08:16
Já mám maestro neembos.
Myslel jsem, že embos. je MasterCard a Maestro je vždy neembos.
ka-spel
Re: Platební karty na benzinkách
27. 07. 2006 13:08
Máš pravdu, teď jsem si je vzal do ruky a embosovaná Eurotel Citi je MasterCard a neembos HomeKredit je Maestro.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.