Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

www stránka

Autor vendula 
www stránka
20. 07. 2006 15:14
Prosím...jak byla ta www adresa, kde byla hezky popsana ta objíždka Vídně ? je to moc důležité...
Re: www stránka
20. 07. 2006 15:47
Vi nekdo, kolik stoji v Slo a v HR u OMV litr euro dieselu v EUR? Diky.
Re: www stránka
21. 07. 2006 10:49
Vendulo, jed klasicky pres Brunner strase, doprava do podzemi kolem vody a potom do prava na Graz. Jezdim v noci a neni problem. Jinak tady na nas pekne prdi!yawning smiley))
mm
Re: www stránka
21. 07. 2006 12:25
ahoj Vendulo adresu sice nemám ale mapku objížďky sem si uložil takže pošli mail a obratem ti ji pošlu
Re: www stránka
28. 07. 2006 15:15
Re: www stránka
28. 07. 2006 15:24
Mohl bych taky požádat o mapku objíždky?????Děkuji Patrick
Re: www stránka
28. 07. 2006 15:30
A ještě prosim jaké jsou ceny oproti Česku???Děkuji
Re: www stránka
28. 07. 2006 17:27
bože lidi, je to všude skoro stejný. Jedete na dovolenou, kde vypláznete možná několik desítek tisíc Kč a řešíte, jestli se dá ušetřit stovka při tankování. Spíš koukejte tankovat u značkových pump. Já si nemůžu pomoct, ale kdykoliv tankuju u INA, vždycky tam natáhnu nějakou sra..u a auto hulí a nejede.
avatar Re: www stránka
28. 07. 2006 19:15
pro JirkuK:taky se mi stalo to samé,dokonce myslím,že mám stejný auto jako ty.Letos jsem tankoval při cestě tam na OMV,zpátky na Crobenz či jak se to jmenuje a vše v poho.smileys with beer
Re: www stránka
28. 07. 2006 20:43
JirkaK - byl si asi dloho v mimo (HR?) že jo? Soudím podle toho, že tě tady vytočí kdejaký příspěvek. Jde o zvyk, já když přijel, tak sem radši jen četl, jinak bych puknul. Zaregistrovalo se hodně nováčků a staré "mazáky" rozčilují svými "novými" dotazy, které by si našli o dvě-tři stránky zpět. To chce klid a vydržať! thumbs up smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 75
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.