Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Magistrála mezi Splitem a Omišem

avatar Magistrála mezi Splitem a Omišem
14. 07. 2006 20:04
Dostal jsem informaci, že je Jadranská magistrála mezi Splitem a Omišem zavřená. Může mi někdo tutu informaci potvrdit nebo vyvrátit?
Moc děkuji.
6.7 jsme po ní jeli normálně nic se nedělo
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
16. 07. 2006 13:13
Jeli jsme po ní 12. 7 a také se nic nedělo:-) jen v Omiši jsou ty silnice plnější, na křižovatkách to tam šéfují sličné dopravní policistky....
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
16. 07. 2006 14:57
zitra tam budu kolem 7 rano projizdet takze uvidim.. doufam ze to bude v pohode.
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
16. 07. 2006 20:06
v Omiši mají občas šílenej nápad, nechat řídit dopravu na křižovatce v centru takový ledva odrostlý děti. To má za následek, že se doprava štosuje pomalu až do Splitu. Stál jsem tam jak péro asi hodinu. Tak možná ta původní informace o uzavření silnicenějak souvisí s touto dopravní prekérkou.
avatar
XXX
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
17. 07. 2006 05:55
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:54).
ondra
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
17. 07. 2006 09:16
magistrála je opravdu co se týče uzavírek v pohodě, ale kolon jsou tam opravdu úžasné, takže kdo jede dále tak je lepší se z dálnice vrátit nahoru na magistrálu a sjet až na Brelu a nebo když tak již jste tak se můžete pokochat horama v Omiši odbočíte na GATA a pak jedete na Blato a silnice trošku horší a úzká ale pak to stojí za to ty hory nádhera..já jezdím pravidelně každej týden a někdy tam jedu a je to nádhera...super...ale ta cesta tedy méně..smiling smiley)
JIRKA Z RI
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
17. 07. 2006 10:39
...JEN PRO UPRESNENI...POLICEJNI ŠKOLA ZDE NENI...ALE JSOU TO BRIGADNICE...DRIVE SE CHODILO NA CHMEL...TED NA BENZINKU NEBO NA KRIŽOVATKU...
avatar
XXX
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
17. 07. 2006 10:47
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:53).
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
17. 07. 2006 21:20
Jde jim to opravdu skvěle. Jenom jim trochu chybí schopnost se rozhodnout, jestli maj pustit dřív ty co šmejděj po městě sem a tam nebo radši tu děsnou frontu od Splitu, kterou svojí činností tvoří. Přál bych ti, aby sis to po 16 hodinách za volantem taky vyzkoušel. Při tom poskakování v několika kilometrový frontě bys měl spoustu času si jejich umění lépe vychutnat.
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
18. 07. 2006 07:38
Stejná zkušenost jako JirkaK. Navíc doplňuji - všude, kde se objevily (tyhle brigádnice), vznikaly kolony a zácpy. Na magistrále mezi Splitem a Primoštenem jsem to zažil letos 3x. Opravdu chuťovka - po dlouhém popojíždění zjistíte, že ten čurbes způsobily nějaké nedorostlé buchty v bílém. sad smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Tom
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
18. 07. 2006 11:50
Ty buchty, byly loni v Trogiru docela pěkně dorostlé...Ale fronta tam byla také smiling smiley
ka-spel
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
19. 07. 2006 12:05
Pokud můžete, tak se trase Omiš - Split vyhněte, je to hodně ucpané. Jel jsem tam teď v neděli po 18h. Je fakt, že tam nějaká cedule o uzávěrce byla, ale normálně se tam jezdilo.
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
22. 07. 2006 13:43
Zdraví.V úterý jsem se vrátil z Omiše a vše je v pohodě.Ale pokud pojedete od Splitu do Omiše mezi 10 - 14 hod. připravte se na zácpu,která tam je pravidelně každej den.
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
22. 07. 2006 19:43
Vrátil jsem se z Duce 21.7 a že by to bylo hodně ucpané jsem si nevšiml asi jsem byl někde jinde.Zácpa tam byla pouze v sobotu při výměně turistů a v neděli při návratu spliťanů domů.Chodil jsem kolem poledne zpět na barák a ani jednou tam zácpa v tu dobu nebyla.Vytvářela se pouze na pár minut nikdy to nebylo tak katastrofální.Celkem plynule se pohybovala a nikdy to nestálo na místě.
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
01. 08. 2006 11:34
presne tak .. magistrala neni nijak omezena je naprosto v pohode az na klasicke casy rano a k veceru kdy vsichni jedou k mori a od more.. btw ty kolony se netvori jen u Omise ale treba i pred Makarskou a vsude kolem vetsich lokaci..
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
05. 08. 2006 11:39
Ahojky.Včera jsem se vratil z Cerné hory. Cestou tam když jsem vyjel ze Splitu z dálnice, tak nas cedule poslala nějakou jinou cestou, přes hory, samé esíčka. Cestou zpět jsme jeli už po magistrále a v Omiši cestou od Splitu kolem 14.00 hod. kolona snad 10 km aut. Vůbec jsem jim nezáviděl.Za Splitem když jsme najeli na dálnici, tak nás zastihl déšť, byla to hrůza jel jsem cca 80 km/h.Déšť nás provázel až na hranice s Maďarskem. Jinač všem šťasnou cestu a hezkou dovolenou.
Re: Magistrála mezi Splitem a Omišem
23. 08. 2006 12:38
Doporučuji se Omiši vyhnout (pokud tam nemusíte) a objet to vnitrozemím. Jel jsem přes Omiš v sobotu odpoledne, fronta od Splitu přes 1 hod kvůli "řízené" křižovatce v Omiši.
V jiné dny to asi bude lepší, ale pokud jedete v sobotní špičku tak Omiš ani náhodou.
Zpět jsem vyzkoušel cestu vnitrozemím na Cista Provo, je tam sice horší silnice ale provoz malý, plynulý, super.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 38
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.