Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Umístění radarů podle hak.hr

Autor NulRum 
Umístění radarů podle hak.hr
30. 06. 2006 05:01
Zdravím,
nevíte jestli jsou avízovaná umístění radarů na [www.hak.hr] pravdivá. Zkoušel jste to někdo či máte s tím nějaké zkušenosti jestli se časy opravdu schodují s tím co jste viděli.
Re: Umístění radarů podle hak.hr
30. 06. 2006 07:40
časy nemusí sedět úplně přesně , když bude pršet tak tam těžko budou stát. Např. u Gračace jsou vždycky. Myslím si, že je důležité v daných místech v jakýkoliv čas jet pomalu tady je mapka [www.hvar.cz] .
Re: Umístění radarů podle hak.hr
30. 06. 2006 23:40
Jo jo to je pravda, ale kdyz se podivas na tu mapku tak se vlastne ani nerozjedeseye popping smiley.
Spis by me zajimalo jestli s tim ma nekdo zkusenosti. Taky by nebylo na skodu neco podobnyho i u nas.
Re: Umístění radarů podle hak.hr
01. 07. 2006 06:50
NulRum napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jo jo to je pravda, ale kdyz se podivas na tu mapku tak se vlastne ani nerozjedes. Spis by me zajimalo jestli s tim ma nekdo zkusenosti. Taky by nebylo na skodu neco podobnyho i u nas.


Stačí být ohleduplný, dodržovat zákony a pak se není čeho bát. Slušní řidiči takovéhle mapky nepotřebují a pro bezohledné blbce je stejně zbytečná.thumbs up smiley

Člověka můžete donutit, aby proti své vůli zatleskal. Nikdy jej ale nedonutíte, aby proti své vůli zatleskal s nadšením...
Tleskám, ale s nadšením to není! Commissioner
Ludvík
Re: Umístění radarů podle hak.hr
02. 07. 2006 21:15
Naučilses jeden citát a rád se opakuješ, viď?eye rolling smiley
majkl
Re: Umístění radarů podle hak.hr
03. 07. 2006 19:40
Ty radary sedí v Gračacu jsou pravidelně a rychlost 51km/hod je pro ně dost velká radost jak zastavit čecha a pokutovat ho.Ke svým řidičům jsou daleko benevolentnější.
HejRup
Re: Umístění radarů podle hak.hr
10. 07. 2006 01:57
Commissioner - ty seš strašnej kretén ,bude lepší, když tady nebudeš nikde psát. Jenom se opakuješ, tvá inteligence je na bodě mrazu trapáku.
majkl
Re: Umístění radarů podle hak.hr
11. 07. 2006 20:51
To HejRup: máš recht ony ty radary sedí jezdím do chorvatska často a vždy byly tam,co říká server oni to asi nemění.
Toli
Re: Umístění radarů podle hak.hr
20. 07. 2006 21:31
Minuly rok som si vsetky radary vytlacil z internetu pred cestou spet. Asi dve tretiny radarov boli na udavanom mieste / z 10 asi 7/, ale z toho dva boli na opacnej strane cesty!
majkl
Re: Umístění radarů podle hak.hr
22. 07. 2006 09:50
Vážení cestovatelé,zažil jsem letos novinku radary stály skoro u každé "cestariny"-placení mýtného a to i v noci vloni jsem to nezažil mají tam omezenou rychlost až na 30km/hod tak pozor byla by škoda platit.Dobro došli na Jadran!thumbs up
Re: Umístění radarů podle hak.hr
22. 07. 2006 13:54
Já se vrátil v úterý ale na žádnej radar jsem nikde nenatrefil a u cestariny taky ne.thumbs up smiley
majkl
Re: Umístění radarů podle hak.hr
22. 07. 2006 19:22
To JIRKAT1: já jel přes víkend a byly jak po cestě tam tak i zpět na jednom foru jsem psal a nejen já jak na to doplácejí řidiči např.v Gračacu.To jsi měl štěstí,nebo mají o víkendu zvýšenou aktivitu kvůli náporu na cestách.smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 128
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.