Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trajekt Ploče-Trpanj

Autor Gabča 
Trajekt Ploče-Trpanj
26. 06. 2006 16:09
Prosím,kdo mi poradí?
Potřebuji informace o odjezdech trajektu z Ploče do Trpanje na Pelješaci.Zajímají mě časové intervaly odjezdů,případně i cena za auto a osobu.Čeká se dlouho?A jak dlouho to trvá do Trpanje?Budeme tam ve čtvrtek 6.6. dopoledne.Budu vděčná za každé info!!!!!Díky
Klára
Re: Trajekt Ploče-Trpanj
26. 06. 2006 16:24
Co se týče trajektu Ploče - Trpanj, myslím, že je to zbytečné. Cena přijde na cca 90 Kn za auto, za osobu 28.Jezdí jen malý trajekt, tak asi na 25 aut, proto zájemce musí být na místě s dostatečným předstihem, v sezoně nejméně hodinu, jinak nemá šanci se tam dostat. Cesta trvá přibližně hodinu. Když to spočítám finančně, tak se mi to nevyplatí, protože z Ploče je to do Trpanje cca 100 km po souši, což je max 8 litrů benzinu a trvá mi to nejvíce 2 hodiny. Jinak jízdní řády jsou na těchto stránkách Vítkovicetours v sekci lodní doprava, trajekty a splitská oblast.
Hezkou dovolenou
Re: Trajekt Ploče-Trpanj
26. 06. 2006 16:46
No nám jde spíš o to,že si třeba na lodi odpočine manža od řízení a mysleli jsme taky,že by se to naší malé (tři roky) mohlo líbit.O peníze až tak nejde.
avatar Re: Trajekt Ploče-Trpanj
26. 06. 2006 18:59
To Gabča :
Je to skoro až dole na tomhle odkazu [www.chorvatsko.cz]. Pokud pojedeš prvním z trajektů (ne v sobotu ráno) stačí tem být 30 min. před odjezdem.
Re: Trajekt Ploče-Trpanj
26. 06. 2006 23:14
Luděk:
Díky moc,odkaz je super,přesně to jsem potřebovala vědět.
To Gabča:
Moje loňská zkušenost s trajektem Ploče - Trpanj je asi taková, že když jsem kolem desáté hodiny dopoledne dorazil v Ploče do přístavu, zjistil jsem, že bych se dostal až asi na třetí trajekt v pořadí. Čili čekání až do odpoledne. Zvolil jsem tedy cestu po souši, která trvala do Orebiče cca 2 hodiny a byla bez jediného problému, navíc krásná. Vyšlo to líp časově i finančně. Letos bych to chtěl udělat stejně, jedu sice taky až z Č. Lípy, takže každý ušetřený kilometr jízdy bych uvítal, ale definitivní rozhodnutí nechám až na místo podle toho, jak to tam bude vypadat a podle přání zbytku rodiny.
Jak jsi se rozhodla ty? Přeju hezkou dovolenou.
Re: Trajekt Ploče-Trpanj
27. 06. 2006 12:32
To Jindřich:
Pravděpodobně pojedeme asi po souši.Podle zkušeností,co tady zjišťuji,to bude asi rychlejší.Ty jsi z č.Lípy?Já taky!Kdy jedete a kam?
To Gabča:
Tak tak, z Lípy. Jedeme až 20.7. do Viganje. Malá vesnička kousek za Orebičem, surfařské středisko. Loni jsme tam byli poprvé a spokojenost.
Cestu po souši schvaluju, je fajn, hladká a ani moc klikatá.
Re: Trajekt Ploče-Trpanj
27. 06. 2006 14:21
To Jindřich:
My frčíme už příští středu 5.7. do Luky Dubravy.Jedeme tam poprvé,tak doufám,že bude vše OK.Loni jsme byli na Čiovu a nic moc!!
Tak hezkou dovču plnou klidu a sluníčka!
avatar Re: Trajekt Ploče-Trpanj
04. 07. 2007 10:50
Použil už někdo letos tento trajekt? Je nutné být připraven dlouho před odjezdem nebo se situace od lonska změnila?
Re: Trajekt Ploče-Trpanj
07. 07. 2007 22:19
Zdar byl sem tam začátkem června a musím řict že jich moc nejezdilo ale moc lidi tam nebylo 3 auta jen a raději místo čekáni jsem jel po souši a jizda v pohodě krajina překrásná.
Re: Trajekt Ploče-Trpanj
25. 06. 2009 17:06
20.7. také do Viganj, hlavně aby tam dorazil wind...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 256
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.