Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Který den v týdnu nejlepší na cestu?

Autor Michalx 
Který den v týdnu nejlepší na cestu?
25. 06. 2006 16:55
Který den se Vám zdá nejlepší na cestu k moři,středa nebo snad pátek,nebo dokonce sobota.Ti co nemají určený nástup a nemusí jet den předem,kdy by nejraději vyrazili? A ti co tam jezdí často,kdy se jim zdá že je cesta nejklidnější?
jakykoliv den mimo prijezdu v sobotu je dobry bez problemu
Jarda J.
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
25. 06. 2006 18:52
Jen ne pátek, jeli jsme v loni na Pelješac vyjížděli v pátek z Východních čech ve 21.00 hod. Cesta byla strašná. Hlavně Slovinsko bylo ucpaný až po Maribor.Teď jedeme v neděli.Přeju šťastnou cestu.
vajgélie
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
25. 06. 2006 18:55
Jestli v pátek, tak brzo ráno a někde přespat! Jeli jsme vloni a v pohodě!
Jezdil jsem vždy v neděli ráno a vždycky v pohodě
Kterýkoliv den kromě pátku a soboty. Když se musí v pátek tak ráno,být nejpozději v poledne ve Vídni a když v sobotu tak až odpoledne.
vajgélie
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
25. 06. 2006 19:15
Pravda,byli jsme ve Vídni v 6h ráno, pravda z Moravy!
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
25. 06. 2006 19:42
Loni jsme jeli ve čtvrtek na noc tam a i zpátky čtvrtek na noc.Nebyl jediný problém.Letos jedeme už ve středu 5.7.,taky na noc.Přes den bych nejela ani náhodou!
Brzy ráno v pátek a cestou někde přespat je nejlepší čas na cestu do Chorvatska.
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
25. 06. 2006 20:45
Jezdili jsme vždy v pondělí a v pohodě. Letos středa 19.7. - Gradac.
Jistěže v noci většina lidí spí takže jsou silnice poloprázdné, ale to neplatí pro noc z pátku na sobotu. Jedu letos již po pětadvacáté a za tu dobu jsem vyzkoušel různé doby odjezdu.I když se to zdá, není jízda v noci bezpečnější a okradeš se o pohledy na zajímavou krajinu.Ze všech variant,které jsem vyzkoušel zůstávám už u jedné: Vyjíždím od Brna ve tři ráno, ve Vídni jsem ve 4:20. Na A2 ve 4:45 až 4:50, to už je světlo (v červnu a červenci) a ve SLO jsem asi v 7:00 (jedna přestávka na A2 20 minut),Slovinsko projedu asi za 40-50 minut, no a za dalších 20 minut jsem u Krapiny na Chorvatské dálnici, která je v této době tak jako rakouská téměř prázdná. Podotýkám, že nepřekračuji povolenou rychlost.Je jedno jestli vyjedu v neděli, pondělí až čtvrtek, zásadně bych tam nejel v pátek odpoledne a zpět v sobotu.To raději oželím den dovolené než ho strávít na nekonečném parkovišti na silnici.
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
25. 06. 2006 21:21
No to vlákno jsem založil,protože jsem zvědavý kdo kdy by nejraději jel,jel jsem v pátek i v sobotu a letos jedeme v pondělí večer,takže si myslím že zážitky z pá nebo so se nebudou opakovat(21hod./cesta Olomouc-Brela)
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
26. 06. 2006 09:41
Prosim vas vy co tu pisete ze nechodte v piatok - sobotu a podobne, mozne napisat ze na ktorej ceste boli zapchy a podobne?
Chcem ist trasou Bratislava - Csorna – Szombathely – Lendava – Zahreb a tam si myslim ze v noci nebude problem, a taktiez ani za Zahrebom na dialnici, jedine, sa najviac bojim tych 2 tunelov, zaujimalo by ma kedy je tam najlepsie prechadzat, aby som sa nedostal do jednej z tych 15km zapch.
Ake mate skusenosti z tymi tunelmi, kedy je tam najlepsie?
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
26. 06. 2006 09:50
Loni jsem projížděl tunelem Mala Kapela ve 2 hodiny v noci v sobotu a ještě tam žádné zácpy nebyly.
co si myslíte o cestě zpátky, který den je nej??? Nám vychází cesta zpátky na neděli a nevím co si o tom myslet a kdy vyjet, brzo ráno, pozdě odpoledne nebo snad už v sobotu na noc? díky za radu
Já bych si samozřejmě rád vybral jakýkoliv jiný den, nicméně nástup v penzionu mám v sobotu (od soboty do soboty) a musím ještě stihnout v sobotu ráno ve Splitu trajekt..., kde bych měl být nejpozději tak v 07:00 hod.
Počítám, že mne asi zřejmě čeká opravdu luxusní cestovatelský zážitek...
Poraďte prosím, v kolik tak cca vyrazit z Prahy. Díky Kuba.
avatar
XXX
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
26. 06. 2006 10:22
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:57).
diky za radu, jedu s dvouletou dcerou a pres den asi pro ni nebude to pravé ořechové, domů se vracíme 9.7., to snad ještě nebudou zácpy, kdyby bylo nejhůř, bude muset holka naše malá vydržet :-)
avatar Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
26. 06. 2006 10:44
Já jezdím v sobotu po obědě. Hlavní "kolona aut" je daleko předemnou a mě se jede v pohodě. Zpátky jezdím ve čtvrtek v podvečer.
Jezdíme přes Maďary...loni na cestě domů...pátek kolem 20.hod proti nám jedna obrovská kolona aut a autobusů táhnoucí se do Chorvatska. V koloně Češi, Slováci a Poláci. Osobní auta a autobusy cestovek. Hrozný pohled. Proto nedoporučuji pátek večer.
Asi to tu už někde je, ale tady [www.hvar.cz] je vcelku dobře vše popsáno na jednom místě, i ty odjezdy a příjezdy.
Autorům díky, používám tuto stranu již tři roky a jsem spokojen.
Radek 22
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
26. 06. 2006 12:40
Sobota,nebo neděle po obědě tam a jakýkoli den v 6 ráno zpět,z přestávkou Plitvice nebo Slovinsko v 8 večer doma....Ale nepužívejte to všichnispinning smiley sticking its tongue out
Mildouš
Re: Který den v týdnu nejlepší na cestu?
26. 06. 2006 16:37
Příští čtvrtek po ránu přes Maďary do Splitu a dále Hvar ID.Kdo využil svátků ve prospěch dovolené, tak už je u moře a tak by mělo být na cestách volněji.Zpět za 14 dnů ale v pátek dopoledne, a to si užiju autíček v protisměru, kteří mě budou střídat.Asi raději vyjedem hned po ránu, ať jsme k půlnoci doma, nebo aspoň na Slovensku.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.