Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Split - Pelješac

Autor Gabča 
bob
Re: Split - Pelješac
14. 07. 2006 23:43
To ZdenekJ
- Kartou jsem tam neplatil, ale jsem si téměř jistý, že v Ploče se platit kartou dá. Mají tam docela dobře vybavenou moderní kancelář, s personálem ovládajícím jazyky. Prostě není to žádný chorvatský strejda, který má u mola židličku s pokladničkou. Myslím si, že v tomto směru tam nebude žádný problém. V Trpanji bohužel nevím, opačným směrem jsem ještě nejel a ani jsem si tam žádné kanceláře kde by prodávali jízdenky nevšiml....ale třeba jsem se přehlédl.
jajina
Re: Split - Pelješac
15. 07. 2006 18:47
V Trpani je kancelář na prodej jízdenek na pravé straně¨, ale kartou jsem neplatila.
Toli
Re: Split - Pelješac
17. 07. 2006 00:01
Brad: nemusel si az tak zostra na Ondru, najme ked to Chorvatsko az tak nepoznas... Musim potvrdit, ze vsetko, co tu napisal Ondra, je 100% pravda, nic neprifarbil, nic nezlahcil. Malo to len jednu malinku chybicku, ze - ako sam Ondra uznal- chybalo tomu len trochu prehladnejsie usporiadanie mnohych informacii.
V Chorvatsku som bol uz min. 10-krat, Makarsku rivieru poznam velmi dobre a preto by som nedoporucoval ani v pracovny den uz od 8.hod. doobeda prejazd po magistrale, a to najme cez mesta Omis a Makarska v oboch smeroch. To je zbytocne zdrzanie v kolonach. Nie som si ale isty, ci je mozny prejazd po 62-ke zo Sestanovacu cez Vrgorac do Ploce, niekde tu vo fore sa spominalo, ze 62 je niekde uzavreta / len si nespominam, kde to bolo/, z dovodu vystavby novej dialnice.
Mozem len potvrdit viackrat prezentovany nazor, ze od piatka vecera do nedele rano nema vyznam pouzit dialnicu Split-Zagreb /a opacne/, jednoznacne treba ist po starej ceste cez Plitvicke jazera na Gračac, Sinj, Knin a Cista Provo, Šestanovac a odtial bud do Brely na rivieru alebo cez hory spominanou 62-kou tazkou cestou serpentinami az na Ploce.
Trajekt by som neodporucil, je pomaly, opet drahsi a chodi poriedko.
Na malom useku magistraly v Bosne si dajte pozor na miestnych vodicov, na krizovatkach asi plati pravo "kto skor, ten ide" !!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi , rodro
Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.