Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1

Autor Grizzly 
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
29. 08. 2021 16:47
Grizzly, chce to hodně vitamínu C (nejlépe namočenou lžičku práškového ve vodě denně), B9 (kyselina listová) nejlépe 1.5 - 2 mg denně a také D3, když člověk nemůže na sluníčko nebo je pod mrakem.
Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
29. 08. 2021 16:52
Já z Prahy jezdím přes Třeboň a Horn na Vídeň, je to od dob rozkopané D1, ale vůbec se mi po ní nestýská, cesta jihem je pohoda, když je volno tak i dost rychlá, nikdo na hranicích s AT, na Vídeň pak to odsýpá s minimem provozu. Jedu zítra, z Vídně pak na Köszeg a Lendavu a u Noviho Marofu na A4, cíl Murter.
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
11. 04. 2022 20:12
Ahoj dotaz na kamarády ,kteří jezdí směr od Prahy na České Budějovice Linz atd.
Zda je na trase nějaké omezení vidím jen práce u Ševetín a u Borku ? Kolega mě straší ,že je to tam problém, že pojede do HR po D1 a na Vídeň . Jak to vypadá poradíte ? Jedu ze středy cca po 22 hodině možná půlnoc na čtvrtek do Puly tak řeším kudy?
Praha - Čes.Budějovice - Graz- u Mariboru odbočit na Lublaň -Koper - Pula známka A, Slo a mýto Istrie 2 placené tunely 886km 9:56
Praha -Salzburg-Villach-Lublaň-Koper- Pula známka A, Slo a mýto Istrie 2 placené tunely 883km ,9:46
Praha -Brno -Vídeň-Graz-Lublaň-Koper-Pula známka A,SLO, a mýto istrie 940km,9:30
4asy i km Google Mapy

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Budějice, Dvořiště, Linec, A1 nebo Třeboň, Halámky, Krems resp. Horn, A1
11. 04. 2022 20:54
Tos hledal na Tudy ne?
12. 04. 2022 18:26
Ahoj Jardo já ne ,ale kolega mě strašil . Nakonec jedu dolu D.Dvořiště atd.atd grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 27
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.