Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatsko v červnu

Autor koala 
Re: Chorvatsko v červnu
20. 03. 2006 14:04
i tak by se to dalo vysvětlit, kdyby si je ovšem chtěla koupit za svoje grinning smiley
Re: Chorvatsko v červnu
06. 04. 2006 22:12
V červnu bude nádherně. Jedeme 15.6. Murter nikdy nezklamal! Voda tam byla vždy v tuto dobu teplejší než na jihu.Už aby to bylo!
Re: Chorvatsko v červnu
07. 04. 2006 06:54
to GLORIE :To je fajn když se člověk uklidní,že v červnu bude nádherně,že?No já také jedu 23.6 do Tučep,tak také nevěřím,že by bylo hnusně.Již několik let v tuto dobu počasí nezklamalo.Tak tak už aby to bylo.....
avatar Re: Chorvatsko v červnu
07. 04. 2006 19:29
loni jsme byli v termínu od 16.června do 26.Bylo vedro-regulerních 30 každý den a nezažili jsme jedinej zamračenej den.(byli jsme dole u Omiše)Kluk byl ve vodě pořád-ale kolik stupňů měla voda-netroufnu tipoval.Letos jedem zase v tomhle termínu-pro mě to má víc pozitiv:téměř volné hranice,klídek v restauracích a obchodech,poměrně příjemně naladěné chorvaty-protože jsou ještě plní chuti se o někoho starat(a vydělávattongue sticking out smiley).Byli jsme přes cestovku.Dovču na letošek jsme objednávali a zálohovali už v listopadu 2005-a Červen byl plný nejdříve!Podle majitele lidi začali právě Červen kvůli klidu skupovat nejdřív.Fakt je-že když jsme na konci jeli domů-tak skoro ofigo začínala sezona a ty fronty od Českých hranic byly dost odstrašující.Tak uvidíme letos-jestli nás Červen nezradícool smiley
Re: Chorvatsko v červnu
08. 04. 2006 12:09
to ivetaa : já myslím,že nezradí,jak už jsem psal výše také spoléhám na červen,tak snad nezklame...
Míra1
Re: Chorvatsko v červnu
09. 04. 2006 17:35
Velmi dobře si pamatuji, jak jsme vloni jeli do CH 7. června. Když mi teploměr začal ukazovat klesající venkovní teplotu ( dosáhl až na 5,5 stupně někde okolo Karlovacu), považoval jsem to za závadu na čidle, ovšem jen než jsem vylezl ven z auta. Kosa, uragán, déšť a děti poměrně často chtěly čůrat ... Na sníh na Biokovu si snad dodnes pamatuje každý Chorvat. Snad to bude letos lepší, protože vloni jsme pěkných pár dní nevlezli do moře a to jsme byli úplně na jihu.
Re: Chorvatsko v červnu
09. 04. 2006 18:01
Loňký rok byl celý divný na počasí. I v srpnu bylo počasí dost nestabilní a snad skoro každý den i na Makarské sprchlo.
MiJa
Re: Chorvatsko v červnu
15. 04. 2006 22:42
Taky si velice dobře pamatuju na 4.-11. červen loňského roku na Makarské riviéře-teplota kolem 10 stupňů,déšť a déšť se sněhem, bura a nádherně zasněžené Biokovo.Tehdy jsme to brali s humorem,protože komu se poštěstí jet na letní dovolenou do Chorvatska a vidět tam sníh...??Ale letos věříme,že si užijeme koupání a sluníčka :-)).Jedeme 26.5.
avatar Re: Chorvatsko v červnu
24. 04. 2006 17:32
Tak to teda fakt koukám.Jestli jste měli 11.6 2005 jenom 10 stupínků-tak to je to tam s tím počasím jak o apríla.My loni od 16.6 každý den vedro a ani mráček.(Mimice-Omiš)Až to bylo úmorný-škoda že nemůžu doložit abych dokázala že nelžu-měli jsme jenom kameru.To je teda opravdu skok jako blázen!Ale je fakt-že v ten datum bylo podle telefonátů vedro i v Česku.Jenom je mi divný-že kluk byl ve vodě pořád-a nijak studená nebyla.Bych si myslela že se nestihne při takovým teplotním skoku ohřát.::!
Letos jedem stejně-tak doufám že se bude opakovat loňský rok-teda od toho 16grinning smiley
avatar Re: Chorvatsko v červnu
24. 04. 2006 17:32
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivetaa (24. 04. 2006 17:34).
Re: Chorvatsko v červnu
24. 04. 2006 17:50
Ivetaa: jj. Presne tak. My byli v loni od 20.6. a pocasi teplejsi a stalejsi nez na konci cervence, kdy skoro kazdy den sprchlo. Ale kdyz jsem videl par dni pred odjezdem na Biokovu snih, tak mi nebylo do zpevu smoking smiley
MiJa
Re: Chorvatsko v červnu
26. 04. 2006 04:56
Toho 11.6. to už snad nebylo jen těch 10 stupňů,bylo už více,protože při odjezdu bylo docela dobře, (to jsem psala jen celý termín dovči),ale sníh na Biokovu byl a moře studené jak žiletky.Pak jsem tama byla okolo 27.7. a přišlo mi,že v tu dobu je v Česku daleko více horko.No a pak asi 10.-20.9.bylo stálé počasí,teplo a sluníčko.
Přemysl
Re: Chorvatsko v červnu
26. 04. 2006 08:36
Letos jedu již 10 rokem na posledních 14 dní v červnu na Pag do St. Novalji. Počasí nám vždy vyšlo, ale radši zaklepu na dřevo aby nám vycházelo i nadále. V sedmi případech nám vůbec nesprchlo. Vloni domorodci říkali, že takové pěkné počasí koncem června nepamatují. Moře mělo teplotu 22 - 24 stupňů, ale když zafoukala bura tak se ochladilo na 19 stupňů.Ale to trvalo max. 6 - 10 hodin, pak bylo opět teplé. Vyjíždím vždy v sobotu večer a na trajektu jsem v neděli kolem 7 hodiny ráno, takže bez problémů. Domů odjíždíme ve čtvrtek večer takže cesta také OK. Jenom jednou se nám stalo že jsme byli na Pagu v červenci, zrovna bylo fotbalové mistrovství a Chorvatsko bylo snad v semifinále nebo finále a to jsme večer při sledování televize na terase museli mít kalhoty a svetr protože byla zima.
Přemek
Re: Chorvatsko v červnu
26. 04. 2006 09:22
Brat prisiel pred tyzdnom z Bracu, boli s partiou bikovat a dokonca sa aj kupali, voda mala 16°C brrrrr :-)
Re: Chorvatsko v červnu
27. 04. 2006 11:19
Jako každý rok bude červen nádherný, teploučko moře kolem 20 stupňů prostě paráda. Uvidíte:-)))
Re: Chorvatsko v červnu
27. 04. 2006 14:59
jasně,to je řeč!!Také si myslím,že bude ČERVEN fajn!!!!!M U S Í !!!!
jugosek
Re: Chorvatsko v červnu
08. 05. 2006 08:24
Ahoj .Já teda byl v chorvatsku v červnu jen jednou ,ale už nikdy víc.Je tedy fakt,že jsem byl na krku v Bašce ,ale myslím že voda byla studená všude.Byli jsme tam v roce 2004 konkrétně 10.6.venkovní teplota byla fajn cca 28 až 31 stupnů,ale to moře bylo horší cca18stupnů.koupal jsem se asi 5x za ten týden pobytu.A moje roční dcerka jen jednou a pak jsme ji dávali vodu do malého bazénku aby se ohřála.Jinak ,ale bylo málo lidí na plážích i v restauracích.Ale to samé je i v září .Já tedy mohu říct v červnu už nikdy jedině v září ,je teplá voda lidí taky málo a lehčeji se hledá ubytování..Ale to je jen můj názor.Mějte se a ať máte teplejší vodu než my.
PP
Re: Chorvatsko v červnu
08. 05. 2006 09:40
Kdysi jsem byl na Krku,první týden v září,celou dobu bylo mírně pod mrakem,o opalování nebyla řeč,sem tam sprchlo,moře nic moc,nadávali jsme,že jsme radši měli zůstat doma...potom si vyber ...
Vlk
Re: Chorvatsko v červnu
08. 05. 2006 10:09
Ahoj, vcera jsem se vratil z Primostenu. Teplota more byla cca 15 - 17 stupnu. Pres den uz je krasne teploucko, ale rano a vecer je stale pekna kosa...
Re: Chorvatsko v červnu
08. 05. 2006 12:34
v červnu se dá jet do Chorvatska bez problémů, ale musíte dolů od Zadaru a níže, uzavřné zátoky a ne otevřené moře. Od cca. 15.6. je už i moře teplejší málo lidí klídek pohoda. Lze také sledovat teplotu moře v jednotlivých oblastech a podle toho se rozhodnout (pokud nemáte pobyt zplacen). Jestli ovšem přijde bura a promíchá moře - spodní s vrchní ohřátou, tak to trvá 2-3 dny než se to zase prohřeje (to platí i pro sezonu). Loňský rok byl naprosto abnormální, takový začátek srpna nikdo nepamatuje v noci bylo 11C brrr eye popping smiley.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 223
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.