Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přejezd Velebitu

Autor ferry 
Re: Přejezd Velebitu
05. 02. 2021 07:34
Tulove grede a vinetou za to stoji
Cesta za,me sotolina pomerne dobra...
05. 02. 2021 21:14
Je to tam fakt pěkný. Nechte si na to alespoň půl dne. Já se tam musím vrátit, protože jsem na cestě domu neměl dost času.
Cesta je docela v pohodě. Auto se jenom zapráší, jinak mu nic nehrozí. Pozor, není tam signál telefonu. Mapy si stáhněte předem, tam nic z netu nenačtete.
07. 02. 2021 19:08
Dakujem vsetkym za odpoved a inspiraciu. Inac o prechode cez pohorie Dinar nema niekto info? Vdaka a prajem hlavne zdravie nech mozeme ist na dovcu.
24. 07. 2021 22:10
Dnes přejezd ze severní strany. Auto (S-max) plně obsazené a zatížené (snad i přes celkovou hmotnost udávanou výrobcem), měl jsem z toho trochu vítr, ale vcelku zbytečně. Při troše opatrnosti to musí dát každý běžný osobák.

Zážitek je to krásný. Coby nadšený řidič jsem snad poprvé v životě litoval, že sedím za volantem. Musel jsem se soustředit na jiné věci, než koukání okolo. A že okolo bylo na co koukat! Trochu jsem si to vynahradil několika zastávkami, přejet to v jednom kuse jde asi jen za tmy. Možná se jednoho dne dočkám, že nebudu jediný řidič v rodině, ale kdo ví, zda ještě se mnou pak děti budou chtít na dovolenou.

Potkali jsme takových 7–8 aut, 1x A, 1x CZ, zbytek HR. Dále 2 čtyřkolky a na jižní straně na asfaltu několik cyklistů.

Auto jsme dle očekávání zaprášili, ale ne nějak tragicky, dokázal bych si představit, že bych ho hned nutně mýt nemusel. Cestou byla samoposlužna autopraonica, tak jsem tam nechal 10 Kn (na oplach by stačilo i 5 Kn) a přijel k apartmánu s čistším autem, než s jakým jsem odjížděl z domu.
25. 07. 2021 00:05
... ptace ...

thumbs up

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 35
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.