Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

doprava na ostrově Hvar

Autor *Lenka* 
doprava na ostrově Hvar
06. 02. 2006 16:52
Ahoj,
nevíte prosím někdo, jestli se dá jezdit po ostrově Hvar místlní autobusovou dopravou, popřípadě kde seženu jízdní řád.
Díky
Re: doprava na ostrově Hvar
06. 02. 2006 17:26
Lenko,
autobusová doprava na Hvaru funguje.Několikrát jsme si autobusem udělali výlety. Jízdní řády byly na autobusových nádražích, zastávkách, informačních centrech a i v hotelích. Trochu pro nás byl ze začátku problém se v nich vyznat ale jinak pohoda.
Jitka1
Re: doprava na ostrově Hvar
06. 02. 2006 17:27
Lenko, autobusy jezdi i po ostrove, ale ne moc casto i po jizni strane. Jsou u kazdeho trajektu a jizdni rad muzete najit i v kazde turisticke agenci nebo jsou i vyveseny na kazde autobusove stanici.
tomass
Re: doprava na ostrově Hvar
07. 02. 2006 14:23
autobus přes celý ostrov tedy Sučuraj-Hvar jel vloni v sezóně jen 2x za týten.
JirkaD
Re: doprava na ostrově Hvar
07. 02. 2006 20:36
Byl jsem na Hvaru dvakrát a vždy jsem si udělal nějaké výlety po okolí.
Autobus tam sice jezdí, ale ne vždy tak , jak bych býval potřeboval, takže
jsem zkusil cestovat stopem a vcelku úspěšně. Mohu tedy doporučit autostop,
ale pro ženy raději ve dvou.
Re: doprava na ostrově Hvar
10. 06. 2010 10:14
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že informace v tomto vlákně jsou již pěkně staré eye popping smiley, prosím nově o informaci, zda někdo neví, zda-li funguje nějaká autobusová doprava po Hvaru. Chceme si udělat výlet, ale bez auta - trajektem do Sučuraje a potom nějakým busem do Hvaru a zpátky. Je to vůbec možné ?
díky za info
Re: doprava na ostrově Hvar
10. 06. 2010 10:39
Půjčil bych si v Sucujari skutr a bylo by to idealni.
Re: doprava na ostrově Hvar
10. 06. 2010 13:23
Pro felis:
busem ze Sućuraje do Hvaru to asi bude problém, nějaký jízdní řád jsme viděli v trajektovém přístavu Sućuraj, ale spojů velmi málo a myslím, že ani ne každý den. Ve dvou bych volila skútr, ale uvědom si, že je to z jednoho konce ostrova na druhý a je to asi 60 km tam a 60 zpět. Hvar je podle mého názoru na auto. A stejně většina městeček je na opačném konci ostrova, než je Sućuraj.
Re: doprava na ostrově Hvar
10. 06. 2010 13:35
našla jsem nějaký jízdní řád, ale přímé spojení Sućuraj-Hvar asi není, je třeba přes Stari Grad.
[www.stari-grad-faros.hr]
avatar Re: doprava na ostrově Hvar
15. 06. 2010 21:54
Malé doplnenie Sučuraj - Hvar 77km
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.