Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku

Autor Lipo 
Lipo
Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
18. 01. 2006 07:53
nevíte jakou mají otvírací dobu a kde jsou umístěné
avatar Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
18. 01. 2006 10:02
Na nové A1 jsou pumpy (Tifon, OMV Istrabenz, INA atd.) cca každých 30-40 km. Otevřeny jsou nonstop. Teda v sezóně alespoň byly.
Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
18. 01. 2006 15:36
Sú na týchto čerpačkách aj plničky LPG do aut.
PP
Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
18. 01. 2006 16:12
Lipo:
mrkni na www.hac.hr na kartu autocesty,vyber autocestu o kterou máš zájem a zvol nahoře zelený domeček - prateci usluzni objekti a pak už jen klikej na jednotlivé odpočívadla-benzinky a máš to i s fotkama a otevírací dobou. winking smiley
pumpy jsou na každém druhém odpočívadle
na staré části dálnice od Zahřebu, ale hodně dlouho nic neni, snad 100km
avatar Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
18. 01. 2006 22:17
Karlovac-Zágreb není žádná.První až na dálnici Zágreb-Krapina myslím že je to ten název Plitvice.Zágreb-Karlovac je asi jen jedna jinak od Karlovace až po Split na každé straně tak jak píší nade mnou asi každých 30-40 km.Bez problémů natankujete kdykoliv a na kartu-bezpečnější a rychlé včetně poplatku za užití dálnice.

MirekŠi
Na trase Karlovac - Zagreb je nova pumpa.
a je na obou stranách?
vždy mne tenhle úsek děsí, že budu potřebovat zastavit a ono tam neni kde
avatar Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
19. 01. 2006 18:20
Konečně tam jednu již udělali? V loni v srpnu tam,ale ještě žádná nebyla.Tak konečně tam také bude kde zastavit.V opačném směru tam je již delší dobu.Jirko díky za nové informace.A jak to bude vypadat pro letošní rok na cestě od Slovinska(Macej),bude dálnice o nějaký km delšív loni tam již byly nějaké budky a co obchvat Zágrebu tam se také buduje,rezpektivě rozšiřuje stávající cesta.Informace každý přivítá.Ještě jednou díky.

MirekŠi
Isiel som tade 28. jula smerom na Karlovac a stal som na nej. Pekna, moderna pumpa. A je na oboch stranach.
pumpa na useku Karlovac-Zagreb je z obouch stran. Co se tyce Slovinska jela jsem tudy minily tyden, zatim se nic noveho nedeje a snima je problem, jelikoz z jejich strany moc velky zajem neni. Ale neco se pomalu deje. Myslim, ze by to mohlo byt az na pristi sezonu.
Zagreb se objizdet nebude , spise se pridaji jeste 2 pruhy, kte chybely.
Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
25. 01. 2006 19:09
<pumpa na useku Karlovac-Zagreb je z obouch stran.>

Jitko, to není tak úplně pravda. Směrem na Karlovac je Petrol (17.km), ve směru na Zagreb nic.

Od Splitu je posledních pár pump OMV Janjče (km 160), INA Brinje (km 124, ca.), TIFON Dobra (km 80. ca.) a pak nic. INA by měla začít stavět pumpu Vukova gorica (km. 58, ca.).

Až potom INA "Plitvice" na "obilaznici Zagreba".

Zdravím z Pakoštane winking smiley

Martin
avatar Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
25. 01. 2006 20:32
V loni koncem srpna to bylo přesně tak jak píše Martin Král.Možná,ale že so to do dnešního dne změnilo,ale neviděl jsem cestou s KARLOVACE do ZAGREBU,že by se tam něco dělo natož stavělo.Všiml jsem si jen jedné benziny v opačném směru a to jsem se díval jak osříš poněvadž mi ručička a kontrolka svítily alarmujíc blizký konec a první benzina kde se dalo natankovat byly PLITVICE za Zagrebem. Tak také nevím jak to teď Jitko vlastně je?

MirekŠi
Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
26. 01. 2006 07:16
Ešte raz sa pýtam. Ako je to LPG pumpami na diaľnici?
Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
26. 01. 2006 09:54
Mirku,

jak říkám, zatím nic. INA pomalu pomaličku staví 60 km před Zagrebem. Potom nebude pořád nic (zatím).

MK
opravdu pumpa je jenom ve smeru ze Zagrebu na Karlovac. Ve smeru Karlovac Zagreb je az za dalnici v LUCKO , ale to musite odbocit.
Omlouvam se za dezinformaci, myslela jsem , ze se da z Karlovce na tuto jedinou pumpu odbocit, ale proverila jsem to, neda.
Re: Čerpací stanice kolem A1 v Chorvatsku
27. 01. 2006 01:04
marcel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ešte raz sa pýtam. Ako je to LPG pumpami na
> diaľnici?

ZG-ST:
Petrol Desinec, Tifon Dobra, Ina Zir, Tifon Maslenica, Crobenz Vrpolje, Ina Kozjak

Kromě Petrolu vše oboustranné...

Martin
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi , PH
Hosté: 217
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.