Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zlodeji na benzinkach

Autor Miro2 
Re: Zlodeji na benzinkach
03. 12. 2006 12:03
asi před 5-ti lety na benzínce ina u Šibeniku mě naučtovali navic marlbora tj asi 60kn a protože mě nenapadlo že kradou takhle na férovkusmiling smiley tak jsem si toho všiml pozdě.letos na velkém odmorišti Plitvice směr k moři mě pro změnu mimo nafty naučtovali navíc laško pivo.všiml jsem si toho hned venku u kafe a cigárka.když jsem se vrátil tak se ten šmejd ani nezačervenal a rovnou mě dal peníze.možná jsem se tvařil divoce protože kdyby se chtěl hádat tak by okamžitě dostal pěstí a mě by asi skončila dovolenáyawning smileyto že hrvati takhle kradou je dost špatný ale horší je že už ani nemaj vkus,vždyt to laško je patokthumbs downjo karlovačko to je něco jinýhosmiling smiley
Re: Zlodeji na benzinkach
10. 12. 2006 00:45
Mě okradádali relativně pravidelně na benzínkách ve Slovinsku. Kdo by tam platil těma jejich toalarama. Poslední tři roky platím kartou a to je bez problémů. Pouze jednou mi jeden dobytek zase ve Slovinksu naúčtoval jinou pumpu, kde bylo asi o šest litrů víc. přišel jsem na to pozdě a dohaduj se s nima. Já to zkoušel, ale nepomohl jsem si. Aspoň jsem si ulevil.angry smiley
JIRKA Z RI
Re: Zlodeji na benzinkach
10. 12. 2006 21:32
...OD 1.LEDNA SE SLOVINCI PRESOUVAJI NA EURO...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 42
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.