Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!

Autor Biscuit 
Dobry den,
Ja bych se chtel zeptat na jednu vec:
Ja jsem hledal linkovy zajezdy autobusem do Chorvatska, ale bez ubytovani, jen pokud by me tam mohli odvezt a opet privezt (za zhruba tyden, nebo dva).
Prohledal jsem pomalu cely internet a nenasel zadnou stranku, ktera by mi poskytla tuto sluzu.
Zadam Vas o pomoc a radu.
Predem diky smiling smiley
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
11. 08. 2005 19:46
podle mě jedině vlakem
Biscuit
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
11. 08. 2005 19:49
2 Dusan

Aha... ale vlakem to uz neni ono sad smiley .

Mohl by este nekdo poradit? ...
Ja jsem jen chtel tam dojet, udelat si s rodinou vlastni dovolenou, najit si hotel a pak zase nasednout do toho autobusu a jet zpatky domu.. smiling smiley

P.S. je to naprosto skvely, ze existuje takovy to Forum, kde Vam muzou pomoci! Bravo! smiling smiley
Jdi na web Spolujizda.cz,když budeš mít štěstí,je to levnější než bus,ale nechápu proč do Chorvatska?V Jugošce je líp v Cerný Hoře a hlavně j tam léto i v září.Chorvati jsou drazí zadarmo,ty služby co tam maj...T.
millan
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
11. 08. 2005 20:01
ja bych skusil nejakou cestovku,co porada hodne zajezdu autobusem.treba nebudou mit vyprodany autobus...cerna hora je asi autobusem dobra ta v krkonosich,alespon z meho pohledu,protoze takovou dalku bych asi nevydrzel...
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
11. 08. 2005 20:06
Přestože admin maže adresy firem jako reklamu, posílám to takhle - tohle není reklama, ale pomoc:
[www.eurobus.cz]
[www.mojejizdenky.cz]
[www.onlinebus.cz]
Naše děti (24 a 26 let) za náma do HR přijeli až do Dubrouše. Určitě najdeš taky něco.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
11. 08. 2005 20:43
nevím odkoud tazatel je, ale normálně do Chorvatska jezdí ze Znojma "linka" - pravidelně autobus, tam i zpět, myslím že každý pátek nebo tak nějak, stačí si zavolat do Znojma na autobus.nádraží..........
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
11. 08. 2005 21:14
Zkusil bych taky nejakou cestovku.. asi to bude trosku drazsi nez kdybys k tomu vzal i ubytovani, ale podle me te vezme skoro kazda, aby zaplnila bus.
JIRKA Z RI
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
12. 08. 2005 10:36
...www.csadkladno.cz...JEZDI V SEZONE Z KLADNA DO RIJEKY PRES ZAHREB..AHOJ!
Pravidelná linka je z Ov - www.tourbus.cz
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
12. 08. 2005 13:56
Posílám odkaz na autobus do Chorvatska,[www.cas-zn.cz]
Mám vyzkoušeno, je to perfektní, jezdím s ním do Primoštenu a řidiči to bezva valí.
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
12. 08. 2005 13:59
Linka tourbus je nespolehlivá!!!!!!!!!!!!Touto linkou jsem jela jednou v životě a taky naposledy. Nechali mě ještě s dalšími 5
na zastávce v Primoštenu a bez nás pokračovali domů do Čech a to i přesto, že řidiči mají seznam kdo kde nastupuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil piaf (12. 08. 2005 14:02).
Dobry vecer. Chtela bych se optat- mate nekdo zkusenost s www.onlinebus.cz?
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
24. 07. 2007 07:05
zkus se podívat na stránky Student Agency www.studentagency.cz/mainpage.php?switch=895
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
24. 07. 2007 09:46
to Biscuit:
když učiníš takový dotaz, je důležité specifikovat, odkud jsi. Např.u nás na Ostravsku se dá koupit samostatná jízdenka u cestovní agentury ČSAD Havířov, Karviná a Frýdek-Místek. Mají svoje pobyty a prodávají i samostatnou jízdenku s výstupními a posléze nástupními místy od Splitu až na konec Makarské riviéry - zpáteční jízdenka 2190,- Kč. Využívali jsme jejich služeb než jsme si pořídili auto a naprostá spokojenost. Jde si koupit návrat za týden, dva, tři- prostě jak chceš. Ubytování jsme si hledali sami na místě nebo objednali předem přes internet přímo s majiteli apartmánů.
Před lety jela moje dcera do Chorvatska busem,dále pak po vlastní ose a cestu tam i zpět si zajistila přes cestovku.Myslím,že to chce zkontaktovat nějaké cestovky,určitě lze zařídit jen dopravu,jde o to,odkud jsi..tady na Semilsku vím,že dopravu bylo možné zajistit od cestovky Diana .Ale tu možnost určitě poskytne více cestovek.přeji hodně štěstí.
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
25. 07. 2007 14:07
Taky bych obešel CK. Řada z nich má přímo v katalogu cenu jízdenek a to jednosměrový ch nebo zpátečních. Odjezdy po celé ČR. Pravda asi 95% bude v pá-tam a v so-zpět.
avatar Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
17. 02. 2008 13:19
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:46).
Nazdárek,
na seznamu si dám mezinárodní jízdní řády-ukáže se jich mnoho-pod nadpisem jízdní řády-je u toho modrý obrázek se dá vyhledat jízdní řád-jsou tam nabídky země odjezdu, místo odjezdu-země příjezdu, město, doplní se datum a už je to tam. Kupříkladu najdu Česká republika-odjezd Praha - datum 16.7.2008-příjezd Split-ukáže se mi čas odjezdu a příjezdu i cena jízdenky.Chce to jen si s tím trochu pohrát. Hodně úspěchu při hledání.
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
17. 02. 2008 23:00
Friend tour provozuje Jadran expres -Praha-Brno-Zadar-Split-Omiš-Makarská. zpáteční jízdenka cca 2000
Rubeš-bus stejná trasa,stejná cena. Ten jezdí z Děčína.
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
18. 02. 2008 10:36
Dobrý den
jsem už starší ročník takže můj kluk už bude končit na VŠ takže mu dovolená s rodiči na 4 týdny přijde nudná, ale na drouhou stranu si spočítá že když jemu a jeho holce zaplatím 14 dnů u moře, že to není tak špatný jezdí za náma s Eurolines.cz k naprosté spokojenosti tam i zpět.
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
18. 02. 2008 17:24
To Bessy,musíš k tomu ještě napsat ,,Jak jet do Chorvatska přes Hamburg " aby jsme se měli kde nalodit.
Snad si Bisqit za dva roky už našel tu svou cestu k moři.
avatar Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
18. 02. 2008 18:01
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:46).
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
18. 02. 2008 19:16
Bude na cestu stačit 14 dní dovolené ?? grinning smiley
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
19. 02. 2008 17:58
Autobusy ČSAD Karviná odjíždí každý pátek (v létě) až do Drveniku, některé na Pelješac, se zastávkami v ČR i v HR, odjezd od moře v soboty.
Anonymní návštěvník
Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
19. 02. 2008 19:39
Můj bratranec jezdí linkou Atlas viděl jsem je v chorvatsku jezdit ale nevím odkud a kam to jede pokusím se zjistit.
To Bessy tato fotka si zaslouží zařadit mezi exkluziva to se jen tak nevidí.Do dohoto fora vynikající.Já se o podobné pokusil v Kotoru,ale měl jsem potom problémy,po ukecání že jsem Čech a ještě další blablabla okolo mi sebrali jen film.Podotýkám,že to bylo rok,před vznikem těch jejich neblahých událostíspinning smiley sticking its tongue out Vašek.Ještě d autobusové dopravě dodávám,mám pocit že dolů jezdí i StudentAgenci ale stopro to nevím.
avatar Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
26. 02. 2008 13:32
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Bessy tato fotka si zaslouží zařadit mezi
> exkluziva ....

akorát, že Bessy neměl ani starost vymáznout dole na fotce logo původního serveru, což je webpark.ru ...
jinak, žertovných obrázků se najde na webu miliony....přimlouvám se zde za fotky origoš... angry smiley
To BESSY Opakuji ty fotky jsou fantastické budete-li otevírat cestovku,přihlačuji se jako jeden z prvních zájemců apočítám s výryznou slevou neb jsem důchodce.Co máte ještě v zásobě mimo exkluz.ubytování a ponorky?Nestyďte se a ven s tím
avatar Re: Jak jet do chorvatska? Prosim, pomoc!
28. 02. 2008 18:36
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 03. 2008 23:47).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 209
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.