Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cesta do Podgory HR

Autor jakub.cika 
Cesta do Podgory HR
08. 06. 2012 10:05
Kudy jezdíte do Podgory?????
avatar Re: Cesta do Podgory HR
08. 06. 2012 11:45
Jeď jako loni
Re: Cesta do Podgory HR
08. 06. 2012 17:52
Praha,Dolní Dvořiště,Zagreb,Maribor,Podgora smileys with beer
avatar Re: Cesta do Podgory HR
09. 06. 2012 04:47
I tak je to možné
avatar Re: Cesta do Podgory HR
09. 06. 2012 08:53
...ale zbytečná zajížďka...
Citaci
jakub.cika napsal:
Praha, Dolní Dvořiště, Zagreb, Maribor, Podgora
Já bych doporučil nevracet se k Mariboru, když už jsem u Zagrebu...
Re: Cesta do Podgory HR
09. 06. 2012 10:21
Jardo, ale co když si něco v Mariboru chtěl prohlédnout. Třeba přístav, nebo zámek. Já tam byl někdy před třiceti lety a potkal jsem se tam s Navrátilovou.
A potom, každý řidič si raději pár kilometrů přidá, pokud jsou po lepší cestě. A kdoví, kudy jel do toho ZGB.
A nebo jenom přehodil města. smileys with beer To je i u mne normální.Ale nic to nemění na tom, že MB je skutečně hezké město. Ta řeka je krásná. A okolí - rovina a najednou - brjeg. A víte že se v MB jezdí i SP v alském lyžování? A že se zde hraje i světový tenis?
Ona ta Slovenija má co do sebe.
Re: Cesta do Podgory HR
09. 06. 2012 11:02
Slovinsko je opravdu krásná země smiling smiley A SP se nejezdí jen u Mariboru, ale i v Kranjske Gore.
Re: Cesta do Podgory HR
11. 06. 2012 09:27
Omlouvám se prohodil jsem jen Města...
Re: Cesta do Podgory HR
11. 06. 2012 09:47
Jakube, není za co se omlouvat. Vždyť to byla jenom legrace. Tady toho již jiní zmršili dost (nejsem vyjimka) a byl klídek.
Petak - to máš pravdu ale zrovna byla řeč o MB a tak jsem toho hned s tím SP využil.spinning smiley sticking its tongue out
Alpy ve Slovinsku - je to jak v A. A ty horské chaloupky - skutečně pastva pro oči - včetně těch kytiček v oknech atd.
Nebo Bled, Bohinj a jiné. Je to ale vnitrozemí a našinci raději k moři.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.