Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kudy na Plitvice - silnice č.42 vs. č.1

Autor mdr 
avatar
mdr
Kudy na Plitvice - silnice č.42 vs. č.1
05. 06. 2012 17:36
Zajímá mě, jestli má někdo zkušenost se silnicí č.42 od výjezdu Ogulin z dálnice A1 směrem k Plitvicím a dokáže ji porovnat s č.1 od Karlovace. Plánovač na Google maps doporučuje č.42, protože mu vychází o 10 min. rychlejší (jede se déle po dálnici). Přitom na některých mapách je č.42 značená červenou barvou, na jiných žlutou, takže asi bude horší, než č. 1, ale na druhé straně mě láká jet jinou, než tradiční cestou a vidět něco nového. Provoz by tam také mohl být menší - znáte někdo tuto trasu?
avatar Re: Kudy na Plitvice - silnice č.42 vs. č.1
05. 06. 2012 18:13
Když tě to láká, jeď tudy.
Pořád lepší, než abys jel po ličké jedničce a vyčítal si, žes to jinudy nezkusil.
Na čas podle plánovače v tomto případě nemusíš brát ohled - chytíš frontu na mýtnici u Ogulinu a deset ušetřených minut je v deli, je to příliš malý časový rozdíl na to, aby se nedal čímkoli smáznout, přece jen to nějaký ten kilásek je.
avatar
mdr
Re: Kudy na Plitvice - silnice č.42 vs. č.1
05. 06. 2012 20:55
Jasně, že ten časový rozdíl je zanedbatelný a ještě k tomu teoretický. Jen bych rád věděl, jestli tudy už někdo ze zdejších jel a jaký je jeho názor na tuto trasu.
avatar Re: Kudy na Plitvice - silnice č.42 vs. č.1
06. 06. 2012 10:20
My tama jeli (trochu nechtěně) a jak řekl místní, kterého jsem se ptali na cestu: "cesta úzká, asfalt dobrý", přirovnal bych to k nějaké naší silnici 3. třídy, skutečně nebyla tenkrát nějak rozbitá, ale úzká a klikatá a do kopce, nehlědě na projíždějící nákladní auta. Člověk tam opravdu neusne.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 86
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.