Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu

Autor vigen 
avatar Re: K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu
30. 08. 2023 19:06
Slavkov

Na ZIP line bych šel akorát sám, drahá polovička by to nedala. Přemýšlím, ale o mostarském Skywalku. U Visoka jestě kamenné koule u Zavidovići. Jo, a konečně nahlédnout do Međugorje. Případně co nám cestou cvrkne do nosu. yawning smiley
Re: K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu
31. 08. 2023 09:12
Ten skywalk mi připadá jako dost samoúčelná atrakce, raději si vylezte na Stjepan grad nad Blagajem
avatar Re: K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu
31. 08. 2023 09:49
raschi

Díky za tip. yawning smiley
Re: K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu
31. 08. 2023 19:27
Blagaj u Mostaru není žádná hitparáda. Napřed ti ulehčí od pár écek za parking abys zjistil, že nemáš kde zaparkovat. Byl problém se dole u vody otočit bez zbourání stánků. Stánky jeden na druhým, podél vody restaurace jedna vedle druhé, stolky a židle i na šutrech ve vodě. K té díře se nedostaneš jinak, než zaplatit průchod přes klášter.
Re: K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu
31. 08. 2023 19:48
Ale já mluvím o pevnosti nad Blagajem, ne o vývěru Buny (ale i tam se dostaneš po levém břehu i bez placeného průchodu klášterem. Navíc není nutné se cpát autem až úplně na místo, ale zaparkovat tady a těch pár set metrů dojít)
Re: K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu
31. 08. 2023 21:02
Já jsem taky nereagoval na tebe.
Byl jsem pikolíkem po zaplacení poslán dolů. Takže mu nebudu odporovat, že tam nechci. A nevím, kdy si tam byl naposledy, ale po druhém břehu se až k díře nedostaneš.....plot.
Re: K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu
01. 09. 2023 08:52
U vývěru jsme byli předloni (loni pro změnu nahoře na Stjepan gradu). Takže sem se už normálně dostat nedá a pouští tam jen ty, co si zaplatí loďku do jeskyně?



Upraveno 2krát. Naposledy upravil raschi (01. 09. 2023 08:55).
Re: K Jadranu přes Bosnu a Hercegovinu
01. 09. 2023 20:10
Nebylo možné jakkoli obejít poslední boudu na tomto břehu, aníž bych něco nepřelezl. Koukal jsem, jak se sem lidičkové dostali, ale jen pramicí z druhého břehu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 251
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.