Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

cesta na Krk

Autor Prusa 
Prusa
cesta na Krk
18. 07. 2005 18:04
Dobry den vsem,
Mam dotaz: Urcite se to tady probiralo, ale nenasel jsem to. Kudy nejlepe na Krk kdyz jsou hotove skoro vsechny dalnice? Pojedu v sobotu vecer z Prahy a mam dilema jestli z Mariboru na Zahreb, Karlovac atd. anebo Lublan a Postojnou. Zajima me jak to podle vas vychazi na cas, poplatky i treba to na ktere trase prevazuji kopce pac memu nalozenemu dieselacku nejak nesvedcej.
Dekuji a hezky den.
Re: cesta na Krk
18. 07. 2005 18:13
Na Krk jsem jezdívala na Lublaň a Postojnou. Ty ale asi pojedeš jinama než kama jsem jezdívala já. Z Uhers.Hradiště jsem jezdívala na Mikulov-Vídeň-Graz-Maribor-Lublaň-Postojna-Rijeka-Krk cesta cca 8 hodin (asi 780 km)s přestávkami a dodržováním předpisů. Třeba ti to pomůže.thumbs up
Re: cesta na Krk
18. 07. 2005 18:25
a nebo zkuse přes Maďary, je to klidnější a příjemnější cesta ještě si dáš někde klobásu :-)
avatar Re: cesta na Krk
18. 07. 2005 20:54
Také jedu na Krk letos již potřetí buď v pátek nebo v sobotu jezdím Maribor-Zabreb-jako na Rieku a je tam odbočka na otok Krk časově mne to vyšlo nejlépe takhle letos jsem to zkoušel i jak píšeš Lublaň-Postojná mne lépe se jede 1. variantou platíš 0,8Euro,11Kn,56Kn,30Kn most jestly jedeš do Punatu tak se možná potkáme ahoj Standa
JIRKA Z RI
Re: cesta na Krk
18. 07. 2005 22:41
...ZDE NAHORE KLIKNI NA HLEDAT...ZADEJ CESTA NA KRK...("VE VŠECH PRISPEVCICH"!)MAŠ TAM 4 STRANKY PRISPEVKU...AHOJ!
Pyke
Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 07:27
Na Krku som bol vlani a myslím, že najlepšia cesta je z Mariboru na Záhreb,
potom Karlovac, Bosiljevo smerom na Rijeku a z diaľnice treba zísť na exite Oštrovica. Potom sa zopár serpentínami zíde dolu a už si pred mostom na Krk.
Cesta cez Slovinsko je náročnejšia na kopce, zvlášť pri Postojnej, takže odporúčam prvú variantu.
Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 11:05
kolega to každoročně jezdí
Vídeň-Graz-Klagenfurt-Lublaň-Postojna-Rijeka-Krk
není to o moc dál a ušetří na poplatcích
Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 13:04
Za jak dlouho asi zajedu autem trasu Mikulov - městečko Krk ?
Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 13:12
To Hapo: Tady jsem to psala! Chce to trochu čístwinking smiley

kubikula napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na Krk jsem jezdívala na Lublaň a Postojnou. Ty
> ale asi pojedeš jinama než kama jsem jezdívala já.
> Z Uhers.Hradiště jsem jezdívala na
> Mikulov-Vídeň-Graz-Maribor-Lublaň-Postojna-Rijeka-
> Krk(Omišajl) cesta cca 8 hodin (asi 780 km)s přestávkami a
> dodržováním předpisů.
Třeba ti to pomůže.


avatar Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 14:39
Hapo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Za jak dlouho asi zajedu autem trasu Mikulov -
> městečko Krk ?

No to asi záleží taky jak kdo jezdí rychle atd., takže když si vezmeš mapu, naplánuješ cestu kudy pojedeš a znáš svůj způsob jízdy, jak často potřebuješ dělat přestávky atd... tak to asi odhadneš si myslím nejlépe sám.

To co napsala kubikula je podle mne ideální stav kdy nejsou žádné zácpy a podobné potíže, protože mě u jejího příspěvku vychází průměr 100km/hod a to je tedy docela dost, i když je většina trasy po dálnici.

Takže můžeš tam jet těch 8 hodin, nebo když pojedeš z pátka na sobotu tak taky třeba 15 hodin....



** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (19. 07. 2005 14:40).
Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 17:59
Jo tu dobu co jsem psala je opravdu bez zácpy
(na této trase jsem je nikdy nezažila) a ze soboty na neděli!!!
Prusa
Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 18:00
diky vsem za odpoved!
hlavni rozhodnuti asi padne v Mariboru podle toho kam se bude delat vetsi kolona, doufam ze nikde nebudou.

to JIRKA Z RI: prohledaval jsem to, ale presto bych se te jakozto secteleho zeptal co bys navrhl ty?
Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 19:07
Jel bych Maribor,Lublaň a pak sjíždět z dálnice až v KOZINĚ...
JIRKA Z RI
Re: cesta na Krk
19. 07. 2005 22:34
...JA BYCH TO VZAL JAK PYKE ZO SLOVENSKA...MA-ZG (11KUN)-KA-PRED RIJEKOU SJEDU U VYJEZDU OŠTROVICA (49 KUN)...A FRČIM DOLU NA CRIKVENICA-SPLIT...PO 20 MIN. NAJEDU NA JADER. MAGISTRALU, A STOČIM TO VPRAVO...PO PAR KILOMETRECH SJEDU K MOSTU...PAK ZA 30KUN ZPATEČNI...(MA-ZG 1-1,5H...ZG-RIJEKA(OŠTROVICA ZA 75 MINUT, 20 MINUT K MAGISTRALE, PAK 45 MINUT DO MESTEČKA KRKU...www.arz.hr...AHOJ!...PRES KOZINU TO NENI SPATNE (VYJDE TO TAK NEJAK STEJNE)...JEDINE, ŽE TO MYTNE NEDAM SLOVINCUM...NATRUC..
JIRKA Z RI
Re: cesta na Krk
07. 12. 2005 09:26
...A JESTLI BUDETE PROJIŽDET RIJEKOU POPRVE, TAK SI TU JIZDU PROZATIM MUŽETE VYZKOUŠET NA WEB STRANCE RJECKEHO AUTOKLUBU WWW.AK-RIJEKA.HR (JE TO HRA - "URBAN JUNGLE" PRO MLADŠI GENERACI...DA SE STAHNOUT DO POČITAČE...ALE V TYTO DNY PRETIŽENO...WWW.UJ.DIR.HR) AHOJ!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 70
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.