Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde stojí v chorvatsku radary?

Autor No Fe@r 
avatar Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 16:12
ppp napsal(a):
-------------------------------------------------------
> na druhý straně pokud jedu na dálnici 130 a
> předjíždím kamion, a za mnou šíleně bliká debil s
> Ochcávkou jedoucí s vytřeštěnýma očima 160, proč
> bych měl nějak nebezpečně uhýbat, prostě musí
> respektovat, že jedu podle předpisů a chci jet
> bezpečně a nechci čichat liazku jedoucí na max
> výkon s čoudícím výfukem 90.

To je samozřejmý, takhle jsem také ten svůj příspěvek nemyslel smiling smiley



** Petr **
dedy
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 16:43
nestacim sa divit co tu pisete kazdy moze ist len tolko kolko mu dovolia okolnosti t.j. auto, pocasie, kolony, hustota premavky takze vazeni trocha sa prebudte a nechajte ludi ktori sa tu vytahuju ze idu 130 aj ked v skutocnosti mnohokrat musi ist iba 90. myslim ze je to na kazdom jednom z nas akou rychlostou pojde.
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 16:59
Souhlasím s dedym. Pokud mám A6, můžu ject v klidu a pohodě 170 a je to bezpečnější než když pojedu s Formanem 130 km/h. Navíc nevím, co má dělat auto jedoucí těch 130 v levým pruhu. Když už tam musí vject kvůli předjetí, měl by odtud zase rychle vypadnout.
Tak to tedy s tebou nesouhlasím dodržuji rychlost,jedu 130 - 140 po dálnici a když předjíždím kolonu aut kteří jedou opravdu 130 a méně vůbec mě netrápí,že za mnou někdo bliká abych se zařadil. Jestli na tebe někde natrefím,tak tě nechám za sebou alespoň 50km, protože kvůli takovejm jako jsi ty pak čekáme ve frontách při bouračkách než ty sračky odstraní.Nic ve zlém, ale myslím, že se dá dojet na místo určení i pomaleji než je 140
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 17:48
Tomáš napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to tedy s tebou nesouhlasím dodržuji
> rychlost,jedu 130 - 140 po dálnici a když
> předjíždím kolonu aut kteří jedou opravdu 130 a
> méně vůbec mě netrápí,že za mnou někdo bliká abych
> se zařadil. Jestli na tebe někde natrefím,tak tě
> nechám za sebou alespoň 50km, protože kvůli
> takovejm jako jsi ty pak čekáme ve frontách při
> bouračkách než ty sračky odstraní.Nic ve zlém, ale
> myslím, že se dá dojet na místo určení i pomaleji
> než je 140


No vidis a s tebou zase nesouhlasim jagrinning smiley Pokud budu predjizdet tak jak ty popisujes, tak v prvni rade sleduji provoz za sebou a kdyz se ke me zezadu nekdo blizi, tak se pokusim co nejdrive zaradit. To znamena v pripade potreby na to hamtnout abych se co nejdrive zaradil a nijak ho mou jizdou neomezil. A tato situace plati v jakekoliv rychlosti. Jediny v cem s tebou souhlasim je to, ze na misto urceni se da dojet i pomaleji nez 140. Ale stejne tak i rychleji a je to kazdeho vec, pokud tim nekoho neohrozuje at si jede treba i 200.
Takže to znamená, že když pojedou tři pruhy vedle sebe 130 narváno až k prasknutí,nikde ani škvírka,tak jak to známe při střídání turnusů v pátek a v sobotu, že se budu cpát někam zařadit,kam to nejde,jenom kvůli tomu,že za mnou chce někdo ject 200. Někde jsem četl,že právě při zařazování zpět je nejvíce nehod.Ne ten kterej se zařadí,ale až třeba třetí čtvrtej vzadu to do sebe plácnou,protože je vůbec nenapadne,že někdo může zabrzdit a pustit někoho před sebe.Takže když bude kolona a já pojedu vlevo,vůbec se nebudu cpát někam,kde to nejde a vůbec nebudu brát ohled na to jestli na mě někdo nervozně bliká.
krumpáč
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 18:01
Dovolená má být pohodová a né se hned na cestě stresovat nějakým frajeren, co mě předjede 170 km/h rychlostí. Když pojedu třeba 60km/h v pohodě a klídku, tak abych nikoho neohrozil, co je koho po tom! Pojedu tak, jak se cítím a hlavně abych tam dojel v pořádku. To, že na mě bude zezadu blikat dálkovýma a troubit nějaký nabubřený frajer co má možná řidičák pár týdnů a hraje si na závodníka F1 třebas ve vypůjčeném tatínkově silném autě a přitom má smrt v očích, takový blázni mě teda nerozhážou. Můj názor je, že příčinou zacpaných cest jsou převážně ti, pro které je ponížení jet menší rychlostí něž 150km/h, jejich přehnané a nebezpečné předjíždění a mnohdy jejich následné havárky. Pro takové jen vzkaz: "Včerejší čas nedohoníš, i kdyby ses posr....! smiling smiley

Taky se vám líbí ten billboard, co se vyskytuje v blízkosti chorvatských cest, s tématikou márnice, kde na palci nebožtíkovi nohy září štítek s nápisem něco jako "162km/h"?

smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (14. 07. 2005 18:03).
krumpáč napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dovolená má být pohodová a né se hned na cestě
> stresovat nějakým frajeren, co mě předjede 170
> km/h rychlostí. Když pojedu třeba 60km/h v pohodě
> a klídku, tak abych nikoho neohrozil, co je koho
> po tom! Pojedu tak, jak se cítím a hlavně abych
> tam dojel v pořádku. To, že na mě bude zezadu
> blikat dálkovýma a troubit nějaký nabubřený frajer
> co má možná řidičák pár týdnů a hraje si na
> závodníka F1 třebas ve vypůjčeném tatínkově silném
> autě a přitom má smrt v očích, takový blázni mě
> teda nerozhážou. Můj názor je, že příčinou
> zacpaných cest jsou převážně ti, pro které je
> ponížení jet menší rychlostí něž 150km/h, jejich
> přehnané a nebezpečné předjíždění a mnohdy jejich
> následné havárky. Pro takové jen vzkaz: "Včerejší
> čas nedohoníš, i kdyby ses posr....!
>
> Taky se vám líbí ten billboard, co se vyskytuje v
> blízkosti chorvatských cest, s tématikou márnice,
> kde na palci nebožtíkovi nohy září štítek s
> nápisem něco jako "162km/h"?
>
>
>
>
>
> Upraveno 1 krát. Naposledy upravil (14.07.2005
> 18:03)



Moje řeč ono v noci když na tebe někdo bliká dálkovejma tak je to opravdu supr a nejlepší tak kolem 3 hod. ráno, jakmile mě takhle někdo předjíždí a bliká na mě, po předjetí se lepím za něj a svěže mu ty halogeny vracím a od xenonů to myslím bolí dvojnásob.

Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 18:21
Myslel jsem jizdu po dalnici vseobecne, ne jen na dovolenou.
to Tomas: Paklize jedes v levem pruhu a za tebou se nekdo priblizuje tak je tvou povinnosti ho nijak neomezit. V tomto pripade bud zrychlit nebo uhnout. To ze se nemas kam zaradit je tvuj problem, nemel si zacit predjizdet.
Jinak souhlas s krumpacem. At si kazdy jezdi jak rychle chce, ale nesmi omezovat a ohrozovat okoli.
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 18:47
Pro jajaja111:

Tomáš napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to tedy s tebou nesouhlasím dodržuji
> rychlost,jedu 130 - 140 po dálnici a když
> předjíždím kolonu aut kteří jedou opravdu 130 a
> méně vůbec mě netrápí,že za mnou někdo bliká abych
> se zařadil. Jestli na tebe někde natrefím,tak tě
> nechám za sebou alespoň 50km, protože kvůli
> takovejm jako jsi ty pak čekáme ve frontách při
> bouračkách než ty sračky odstraní.Nic ve zlém, ale
> myslím, že se dá dojet na místo určení i pomaleji
> než je 140

Tomáš má absolutní pravdu - musel bych bejt padlej na hlavu, abych brzdil v této rychlosti, aby někdo, kdo překračuje výrazně povolenou rychlost mohl bez problémů ji porušovat dál. Když já zahájím předjíždění v momentě, kdy po takovým ouchcapkovi ještě vzadu není ani pára, můžu toto předjíždění taky bez problémů dokončit.
Většina kolizí vzniká velkým rozdílem rychlostí jedoucích aut. Uznávám, že na tom mají podíl rychlíci i brzdiči. Ovšem rychlík předpisy porušuje, tzv. brzdič (jedoucí předpisově) nikoli.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 18:54
Víte co? Mě připadá, že každej kdo jezdí víc než 130 km/h je tady pranýřovanej. Nejsou ale nebezpečnější ti, co schválně neuhnou a nutí člověka do riskantních předjíždění? Z některých názorů, co tu padly, je úplně cítit snaha o naschvály. Vždyť přeci když někomu umožním plynulý předjetí, nebude na mě blikat, troubit apod. Co asi čekali ti, na který se blikalo, když po ouzkých chorvatských silnicích jeli po prostředku a úmyslně před sebe nikoho nepustili? A na takovýhle forech si pak stěžujou, jak jsou ostatní nebezpeční.
Já jezdím rád rychle a mám na to i auto. 99 procent aut, co na silnici potkám, předjedu. Ale když vidím, že se na mě ze zadu řítí BMW 7-ičkové řady, prostě s respektem uhnu a umožním mu pohodlné a bezpečné předjetí. Vždyť to dělám i pro sebe a svojí bezpečnost. Že on překračuje maximální povolenou rychlost je jeho problém.
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 18:55
Doporucuji precist si zakon 361/2000 Sb. obzvlaste §12 a §17
wewewe.mdcr.cz/cs/Legislativa/Legislativa_CR_silnicni/
Predpisy samozrejme porusuje i ten, kdo jede vic nez je povoleno.
Nic ve zlém, ale vola nepoučíš.Musí se spálit sám. Ale zpět k radarům, já bych je umístil klidně na každym rohu a kdo by překročil víc jak o 10 km/h dal bych mu 10 000 pokutu a sebral ridičák,ubylo by bouraček a nekonečného stání na dálnicích právě kvůli bouračkám.
A ještě dodatek k postihům. U nás si jezdi jak chceš, třeba 300,ale pokud bys to udělal v zahraničí dával bych do pasu,nebo do občanky nežádoucí třeba pro Chovatsko.Myslím že by si to každej rozmyslel.
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 18:59
92671 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Víte co? Mě připadá, že každej kdo jezdí víc než
> 130 km/h je tady pranýřovanej. Nejsou ale
> nebezpečnější ti, co schválně neuhnou a nutí
> člověka do riskantních předjíždění? Z některých
> názorů, co tu padly, je úplně cítit snaha o
> naschvály. Vždyť přeci když někomu umožním plynulý
> předjetí, nebude na mě blikat, troubit apod. Co
> asi čekali ti, na který se blikalo, když po
> ouzkých chorvatských silnicích jeli po prostředku
> a úmyslně před sebe nikoho nepustili? A na
> takovýhle forech si pak stěžujou, jak jsou ostatní
> nebezpeční.
> Já jezdím rád rychle a mám na to i auto. 99
> procent aut, co na silnici potkám, předjedu. Ale
> když vidím, že se na mě ze zadu řítí BMW 7-ičkové
> řady, prostě s respektem uhnu a umožním mu
> pohodlné a bezpečné předjetí. Vždyť to dělám i
> pro sebe a svojí bezpečnost. Že on překračuje
> maximální povolenou rychlost je jeho problém.

Konecne nekdo rozumnej. Taky uhnu rychlejsimu a v zadnym pripade by me nenapadlo mu branit me predjet. A to nejezdim nejak moc rychle.


Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 19:01
A co auta úplně zakázat. Jezdilo by se vlakama, letadlama a nebyly by žádný bouračky a tímpádem ani radary. To by bylo!
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 19:01
to Tomas: Proc se bavis porad jen o Chorvatsku? Ze by jsi byl jen svatecni jezdec? Ale jinak souhlasim s tim, at merej porad a vsudethumbs up
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 19:02
to 92671: thumbs upcool smileythumbs up
jeste by taky byla usetrena priroda



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jajaja1111 (14. 07. 2005 19:03).
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 19:05
to jajaja1111: My si tak rozumíme, že by jsme si mohli založit vlastní forum a tam se plácat po ramenou, jací jsme dobří řidiči a jak jezdíme bezpečně.
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 19:06
92671 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Víte co? Mě připadá, že každej kdo jezdí víc než
> 130 km/h je tady pranýřovanej. Nejsou ale
> nebezpečnější ti, co schválně neuhnou a nutí
> člověka do riskantních předjíždění? Z některých
> názorů, co tu padly, je úplně cítit snaha o
> naschvály. Vždyť přeci když někomu umožním plynulý
> předjetí, nebude na mě blikat, troubit apod. Co
> asi čekali ti, na který se blikalo, když po
> ouzkých chorvatských silnicích jeli po prostředku
> a úmyslně před sebe nikoho nepustili? A na
> takovýhle forech si pak stěžujou, jak jsou ostatní
> nebezpeční.
> Já jezdím rád rychle a mám na to i auto. 99
> procent aut, co na silnici potkám, předjedu. Ale
> když vidím, že se na mě ze zadu řítí BMW 7-ičkové
> řady, prostě s respektem uhnu a umožním mu
> pohodlné a bezpečné předjetí. Vždyť to dělám i
> pro sebe a svojí bezpečnost. Že on překračuje
> maximální povolenou rychlost je jeho problém.


Nic jsi nepochopil.Až jednou pojedeš 100 a za sebou nikoho neuvidíš začneš předjíždět a někdo pojede 200 a bude na tebe z dálky blikat aby ses zařadil a ty nebudeš mít kam tak si na mě vzpomeneš. Stalo se mi to už několikrát a dotyčný mě předjel a byl to jenom mžik a byl zase v dálce že nebyl vidět. A až se ti stane to co mě, že když jsem předjížděl a neměl se kam zařadit,za mnou nalepenej novej meďák,přišlápnul jsem to na 170,abych předjel tu kolonu co byla předemnou abych se mohl někam zařadit a on mě v těch 170 předjel a protože byl asi nasranej,že jsem jel jenom 170 tak po předjetí se zařadil přede mně a zabrzdil.Od tý doby je mi to úplně jedno kdo je za mnou a tobě by to bylo taky jedno.
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 21:09
Ještě doplním Tomáše:

Je to stejné, jako když přijíždím na hlavní, rozhlédnu se a nikde nikdo. Vjedu tam a tu mně sestřelí pako, co se přihnal (sice po hlavní) třeba 120 v obci. Kdo to zavinil? Mám dojem, že podobné to bylo s nehodou J. Hlinky.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 21:30
To jajaja1111:
-------------------------------------------------------
Pokud budu predjizdet tak jak ty popisujes, tak v prvni rade sleduji provoz za sebou a kdyz se ke me zezadu nekdo blizi, tak se pokusim co nejdrive zaradit.
SOUHLAS

To znamena v pripade potreby na to hamtnout abych se co nejdrive zaradil a nijak ho mou jizdou neomezil. A tato situace plati v jakekoliv rychlosti.
NESOUHLAS!! Ale předpokládám že jsi se špatně vyjádřil nebo jsem to já špatně pochopil. Přece když začnu předjíždět a za mnou nic není, v průběhu předjíždění se za mnou náhle objeví blikající šílenec tak mám na to hamtnout, ohrozit sebe a ostatní auta v pravém pruhu která předjíždím a honem se mezi ně vecpat aby ten blázen mohl pokračovat, to je asi blbost... Já se snažím na silnici jezdit maximálně ohleduplně vůči ostatním ale to neznamená že kvůli někomu budu sebe a ostatní omezovat a ohrožovat. Prostě předjížděcí manévr dokončím, pokud to jde trochu sešlápnu plyn abych ho dokončil dříve ale hlavně bezpečně. Až se normálně bezpečně zařadím, tak potom ať si ten blikající blázen pokračuje dál.

Mimochodem co se děje za mnou sleduju velmi pečlivě takže mě jistě neunikne když se kě mě nekdo blíží vysokou rychlostí a snažím se mu tedy cestu bezpečně uvolnit, ale nemám rád blikání!! Pokud si někdo blikne na někoho kdo si jede v klídku bezdůvodně v levém pruhu tak OK, ale nesnáším blbečka který začne blikat když vidí zcela jasně že předjíždím. Sám na nikoho taky neblikám a netroubím

** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (14. 07. 2005 21:42).
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 22:26
PetrK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To jajaja1111:
> --------------------------------------------------
> -----
> Pokud budu predjizdet tak jak ty popisujes, tak v
> prvni rade sleduji provoz za sebou a kdyz se ke me
> zezadu nekdo blizi, tak se pokusim co nejdrive
> zaradit.
> SOUHLAS
>
> To znamena v pripade potreby na to hamtnout abych
> se co nejdrive zaradil a nijak ho mou jizdou
> neomezil. A tato situace plati v jakekoliv
> rychlosti.
> NESOUHLAS!! Ale předpokládám že jsi se špatně
> vyjádřil nebo jsem to já špatně pochopil. Přece
> když začnu předjíždět a za mnou nic není, v
> průběhu předjíždění se za mnou náhle objeví
> blikající šílenec tak mám na to hamtnout, ohrozit
> sebe a ostatní auta v pravém pruhu která
> předjíždím a honem se mezi ně vecpat aby ten
> blázen mohl pokračovat, to je asi blbost... Já se
> snažím na silnici jezdit maximálně ohleduplně vůči
> ostatním ale to neznamená že kvůli někomu budu
> sebe a ostatní omezovat a ohrožovat. Prostě
> předjížděcí manévr dokončím, pokud to jde trochu
> sešlápnu plyn abych ho dokončil dříve ale hlavně
> bezpečně. Až se normálně bezpečně zařadím, tak
> potom ať si ten blikající blázen pokračuje dál.
>
> Mimochodem co se děje za mnou sleduju velmi
> pečlivě takže mě jistě neunikne když se kě mě
> nekdo blíží vysokou rychlostí a snažím se mu tedy
> cestu bezpečně uvolnit, ale nemám rád blikání!!
> Pokud si někdo blikne na někoho kdo si jede v
> klídku bezdůvodně v levém pruhu tak OK, ale
> nesnáším blbečka který začne blikat když vidí
> zcela jasně že předjíždím. Sám na nikoho taky
> neblikám a netroubím
>
> ** Petr **
>
>
>
> Upraveno 1 krát. Naposledy upravil PetrK
> (14.07.2005 21:42)


Spatne jsem se vyjadril. Mas pravdu.
Uz na tohlo tema kaslem, ne? By jsme tu mohli debatovat vecne...
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
14. 07. 2005 23:29
Mě to nedá ještě jednou reagovat, tentokrát na PetraK. Když předjíždím auta v pravém pruhu, tak přeci posuzuju předjetí každého auta zvlášť. Nemůžu přemejšlet tak, že buď předjedu všechny, nebo do toho nejdu. Ikdybych předjížděl kamion, tak jak dlouho asi tak trvá předjetí 22 m dlouhýho náklaďáku? 10 - 15 vteřin pro obyčejný auto. Za tu dobu tě nikdo nedojede, pokud není blíž jak 200 m, anebo nejede 250 km/h. A neřikej mi, že auta za sebou jezdí tak, že se mezi ně nevejdeš, aniž bys někoho ohrozil. Dokonce si myslím, že bys je ani neomezil. Hlavně by si měl ale každej řidič uvědomit, do kterýho pruhu svojí cestovní rychlostí patří. Auto jedoucí 100 km/h nemá v levým pruhu na dálnici co dělat. Takový člověk evidentně nikam nechvátá a tudíž klidně těch pár desítek metrů počká, než bude i on moct bezpečně předjet.
avatar Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
15. 07. 2005 04:40
To 92671:

Samozřejmě že máš pravdu. Ale může se taky stát že jedou za sebou tři kamiony které nemají takové rozestupy abych se mezi ně zařadil, existují řidiči kteří bohužel ani na dálnici bezpečné rozestupy nedodržují, jinak by taky nemohlo vznikat tolik hromadných havárií že. Pochopitelně že se mě také stává to co popisuješ, takže pokud mě během předjíždění dojede někdo rychlejší a mezi vozidly která jsem původně chtěl předjet najednou je dostatek místa, prostě mu uhnu a pak v předjíždění pokračuju, žádný problém. Nejsem z těch kteří by někomu chtěli překážet, spíš naopak.

Ale souhlasím s jajaja111 že už na tohle tema kašlem, mohli bychom tu opravdu debatovat večně. Tohle je kluci téma, které by bylo lepší prodebatit někde v klídku u pivka grinning smiley. V podstatě máme asi každý na věc podobný názor ale na silnici je tolik různých situací které tu nejdou jednoduše popsat, někdo něco napíše a vždycky se k tomu najde nějaký ten doplňující komentář......

Takže přeju všem krásný den a šťastnou cestu po našich i zahraničních silnicích bez nehod winking smiley

** Petr **
Petr K
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
15. 07. 2005 08:49
No, já žasnu! Pro jajaja1111: kde si prosimtě vzal ten svůj výpotek, že je můj problém, že se nemám kam zařadit, že jsem tedy neměl začít předjíždět? To je úplnej blábol a až na mě začneš takhle zezadu blikat tak hodně kilometrů uvidíš z otevřenýho okýnka pořádnýho fakáče!!! Jestliže začnu ve "130" předjíždět v levém pruhu ty, co jedou pomaleji v pravém, a Ty mě budeš dojíždět 180, tak si piš, že to neni můj problém, ale Tvůj a rozhodně neohrozim sebe a ostatní jenom kvůli dalšímu zakomplexovanýmu úchylovi!
Re: Kde stojí v chorvatsku radary?
15. 07. 2005 10:53
Myslím že ste všetci odbočili od témy-tu ide hlavne o upozornenie kde sú radary a nie ako kto rýchlo ide
Myslím, že je to hlavně o ohleduplnosti a o chování řidičů na silnicích. Zastávám názor, že rychlost jízdy se má přizpůsobit dopravní situaci, počasí a jiným okolnostem. Někdy může být na dálnici "bezproblémová" rychlost 180 a někdy zase ani 80 (třeba v husté mlze). Když jedu v obci a kolem silnice lítají děcka tak je třeba i 50 moc. K té ohleduplnosti: Pokud jedu na dálnici v levým pruhu a chce mě někdo předjet, tak i když jedu 150, tak se při nejbližší příležitosti bezpečně zařadím a nechám ho jet. Nedávno jsem vezl na střeše náklad a nemohl jsem jet víc jak 100. Takže když jsem náhodou předjížděl náklaďák, tak jsem počkal až byl levej pruh volnej a tou stovkou jsem ho v klidu předjel. Zkrátka myslím že jezdit se má tak, aby se řidiči navzájem neomezovali a zejména neohrožovali. A není postatné, jak kdo jede rychle.
Pro jajaja1111 Moje řeč. Počkej až pojedeš 170 a 200 tě bude předjíždět a ty nebudeš mít kam uhnout,pak mu uhneš a on tě předjede a protože je nasranej,žes mu neuhnul a jel jsi jenom 170 a zabrzdí ti před nosem. Doufám,že budeš mít dobrý brzdy jako já tenkrát a ti za tebou taky. Ono potom když se mu nacpeš do kufru tak se to bere jako tvoje vina. Jojo někdy si na mě vzpomeneš až ti bude ouvej,nic ti ale nepřeju,jenom přeju šťasnou cestu,abych nemusel za tebou stát v desetikilometrové zácpě.Tím končím toto téma.A napište mu někdo už konečně ty radary ať nemusí tolik platit na cestách.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 186
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.