Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poprvé do Chorvatska.

Autor jakub.cika 
Re: Poprvé do Chorvatska.
18. 05. 2011 10:56
nesmysl takový kola,tak přezuj at nemáš strach o kola...
avatar Re: Poprvé do Chorvatska.
18. 05. 2011 11:27
Raději je fakt přezuj,nebo ti je Cikáni ukradnou jak ti radí karelhorvath
Re: Poprvé do Chorvatska.
18. 05. 2011 17:48
Tie 18" kolesá sú vôbec legálne na také auto? To že ti to ukradnú v Chorvatsku "cigáni" sa nemusíš báť. Kriminalita je tam velmi nízká. samozrejme nepočítam našincov čo sa nehanbia kradnúť aj na dovolenke.
Anonymní uživatel
Re: Poprvé do Chorvatska.
18. 05. 2011 18:11
Pokud jsou zapsána v TP - proč ne.
Bezpečnostní šrouby ? Já je mám a nikdy jsem neměl problém. Ovšem i na to je finta jak s nima pryč. Jak radí karelhorvth.
avatar Re: Poprvé do Chorvatska.
18. 05. 2011 18:57
no já teda nevím. Bezpečnostní šrouby....v dnešní době? ..... co s nima ? Mám je sice na autě taky, ale iluze si nedělám. Dej auto do servisu, klíč na tyto šrouby jim ani dávat nemusíš. Maj je dole hned. To nemluvím o tom, že zloděj je vždy lépe vybaven než ten servis díky užší specializaci yawning smiley Jo v tom Chorvatsku s tou kriminalitou to nebude taky zas tak žhavý. Auto mi tam už vybrali ( nic v něm nebylo, takže pouze vylomenej zámek ) ale vedle byl kolega co zrovna přijel, ještě se neubytoval a šli se jen vykoupat. Ten měl auto poněkud prázdné a mohl se jít picnout. Na "nákupy" jezdí prý do Chorvatska tak jako k nám bandy z Bulharska a pod. Určitě se jim to vyplatí.
Re: Poprvé do Chorvatska.
18. 05. 2011 21:14
Pane jo, to jsou kola tak někam na okruh. Budeš vyklepanej jak startka, dřív než dojedeš do Brna. Nehledě na to, že né všude v HR jsou cesty košer. Někde mezi apartmány dopatlanej flek hrubým betonem, při výletech budeš taky omezenej, až narazíš na šotolinu. Hlavně je na takovejch gumách cejtit každej kamínek.
avatar Re: Poprvé do Chorvatska.
18. 05. 2011 21:24
Tak to moj kamarát v rámci tuningu na oktávku: 18ky kola, gumy nizky profil, sportový podvozok-ten najtvrdší, a športové sedačky -tiež niesu 3x pohodlné, a vela dalšieho ale to je nepodstatné. mne stačilo v tom sedieť 50km a tešil som sa že vystupujem, on s tým išiel do HR. umrel by som hneď
Re: Poprvé do Chorvatska.
18. 05. 2011 21:46
Když to zvládnu já na 195/45 a H&R podvozku, tak v Passatem na 18" v klidu...
Anonymní uživatel
Re: Poprvé do Chorvatska.
19. 05. 2011 07:19
18alu kola 245/45/18



čili toto je ještě nižší a docela to funguje. Na druhou stranu - sedí to v zatáčkách jak bejk. Je to ale sporťák. U kombíku - nevím. Spíše bych řekl, že jsou tam na škodu. Nevím. Pouze můj názor. Navíc taková guma je již poměrně drahý špás.
avatar Re: Poprvé do Chorvatska.
19. 05. 2011 15:01
Jezdím do HR běžně a na svém kombajnu mám 225/45/18 z výroby jak zimní, tak letní. Cesta v pohodě...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 102
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.