Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kudy do chorvatska?

Autor rozmazleney 
Re: kudy do chorvatska?
24. 07. 2010 11:30
Vídeňská opravená nebude, jeďte na D2 Břeclav, sjeďte na Židlochovice (druhý sjezd z dálnice), potom na Hrušovany u Brna, ty projedete po hlavní a potom stále rovně a napojíte se na dálnici na Mikulov. Je to jednoduché a rychlé.
Re: kudy do chorvatska?
24. 07. 2010 12:56
Přes Židlochovice a Hrušovany je to mizerná cesta - nebrat. Je lepší to protáhnout na Hustopeče a pak přes jezera pod Pálavou do Mikulova, anebo jet až do Břeclavi a přes přechod Poštorná - Reital
Re: kudy do chorvatska?
24. 07. 2010 14:25
proč je zase založené nové vlákno na cestu na dovolenou ? prase aby se v tom vyznalo
avatar Re: kudy do chorvatska?
24. 07. 2010 20:12
Já si skrze opravy Vídeňské také naběhl.....22.07. jsem jel od Olomouce a abych objel Vídeňskou,tak jsem sjel na D2 a za Olympií jsem chtěl přes Modřice na konec Vídeňské a na Mikulov. Se mnou vykývali a hnali nás po Vídeňské zpět do Brna n a pak po té samé v opačném směru zase na Mikulov. Zajížďka cca 12 km.
Jinak hezký pozdrav pro všechny z Makarské...drinking smiley
Re: kudy do chorvatska?
27. 07. 2010 20:29
Zdravím,předem se omlouvám jestli se to tady už řešilo.Chceme jet s Plzně na Istrii a zajímá mě váš názor na cestování po Německu.Jedná se mi o to zda je lepší jet po dálnici tzn.Rozvadov,Regensburg,Mnichov,Salzburg což je trochu oklika,nebo se vydat rovnou na jih tzn.Železná ruda,Passau,Salzburg,což je sice kratší,ale po silnicích nižších tříd.
avatar Re: kudy do chorvatska?
27. 07. 2010 22:10
Na Istrii z Plzně bych jel přes Německo ale jen pokud se dokážeš vyhnout špičce u Mnichova, to je sobota do 10ti do 14ti hodin ve směru tam.
Re: kudy do chorvatska?
28. 07. 2010 17:40
krysljaroslav napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím,předem se omlouvám jestli se to tady už
> řešilo.Chceme jet s Plzně na Istrii a zajímá mě
> váš názor na cestování po Německu.Jedná se mi o to
> zda je lepší jet po dálnici
> tzn.Rozvadov,Regensburg,Mnichov,Salzburg což je
> trochu oklika,nebo se vydat rovnou na jih
> tzn.Železná ruda,Passau,Salzburg,což je sice
> kratší,ale po silnicích nižších tříd.


Já jezdím z Plzně přes Železnou Rudu a za Zwieselem zahnu na R 85,která mě dovede do Passau.Je to rychlejší a ta 85 vede mimo vesnice takže se jede pěkně.
avatar Re: kudy do chorvatska?
28. 07. 2010 18:31
dtto, vinklare, plzeňáku....
já občas také, ale někdy jedu přes Zwiesel až do Deggendorfu, a pak 150-180 km/hod dálnice v Německu kolem Pasova až na rakouské hranice pak v klídku 130 - 140 km/hod k Welsu, který už se krásně po dálnici mine, pak k veliké dálniční křižovatce "Voralpenkreuz" a pak doprava na Saltzburg.... pohoda, klídek...z té křižovatky rovně je to na dálnici A9 až do Grazu a tam jezdím já na jih do HR....smoking smiley
Re: kudy do chorvatska?
31. 07. 2010 13:06
macku,já taky jedu z Passau po dálnici na Graz a pak na jih.Jen jsem chtěl kolegovy z Plzně dopoučit trasu,kterou jezdím já.Protože ta druhá varianta se mi zdá zbytečně dlouhá.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 189
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.