Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jakou navigaci a jaké mapy????

Autor Racetiger 
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
25. 06. 2010 22:38
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dnes jsem schanel znamymu mapu Francie do Iga a
> hledal jsem ji snad pul hodiny. Vsechny odkazy na
> rapidshare a jinde byly neplatny. To zacala nejaka
> protipiratska akce, nebo co to je?

To máš tak, ked sa tie odkazy povaluju hocikde po internete, tak ich Rapidshare blokne. Problem je aj to, že sa tu linky nedaju dať do "code" aby ich nevideli neregistrovaný. Na jednom fóre nazývali mapy Slovenska bryndzove halušky a mapy Česka vepřoknedlo. Tak tu máš odkaz na božolé



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rado (25. 06. 2010 22:41).
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
26. 06. 2010 10:46
rado dik, ale uz jsem ji pred tim nasel
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 15:45
jakou máte verzi u Tom Tom GO 720 ? Mě tam dali verzi 8.351 ,nevi tu někdo zda je zase novější ?Děkuji smoking smiley
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 16:38
Není příliš podstatná verze Navcore, ale verze map. Poslední verze map jsou 850.xxxx
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 17:26
Díky ,ale kde to prosím zjistím ?smoking smileyVůbec tomu nerozumím ale dal jsem za to 500 kč sám to už radši nedělám minule jsem si vše vymazal confused smiley a zaplatil 2500 kč .Tak ted nevím zda to mám v pořádku nebo néé ? smileys with beer
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 17:47
Když klikneš na pole vpravo dole, otevře se Ti nové okno a v něm bude opět vpravo dole malé políčko s čísle verze. Když na něj klikneš, zobrazí se Ti další informace, včetně nazvu a verze mapy.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 18:01
Hm Alf 60 děkuji smoking smiley tak tam je 845.2645 tak nevím za co si vzali peníze když je to starý smoking smiley
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 18:31
To zas tak staré mapy nejsou. Byly vydány letos v zimě. Mám ale dojem, že na nich ještě není rakouská A5 a obchvat Vídně. Nejsem si taky jistý, jestli je tam nový most v Ptuji. Bylo by dobré to zkontrolovat než s tím vyrazíš na jih (pokud tedy chceš jet přes tato místa).
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 18:49
Jj díkys zkontroluji a dám vědět ale pojedu po dálnici ve Slovinsku smoking smiley
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 19:38
renonnous:Most ve Ptuji tam je a nová dálnice spojující Víden a Mikulov také.Pro GO720 máš verzi NC správnou a jestli mohu doporučit tak nové mapy 850.xxxx zatím nekupuj,jsou to vyhozené peníze.Dalo by se říct že máš skoro to nejlepší.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 20:45
slofik ,taky díky smileys with beer zatím nemám ani v plánu kupovat nový mapy tohle myslím stačí smoking smiley
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 21:01
V pátek jsem instalovel nové mapy. Mám TomTom 730 Trafic, navcore 8.351. Docela jsem s tím stávil hodně času, ale podařilo se mi nakonec nainstalovat nejnovější mapy 850.2801. Zatim nevidim problem, docela vše funguje, tak jen dotaz jak moc jsou zatim tyto mapy nedokonale respektive proč jsou to vyhozené peníze. Předchozí verzi jsem si pochopitelně nechal, ale to jsou mapy hodně staré, takže se mi jeví ta verze 850.xxxx jako docela pokrok.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 21:32
slofik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> renonnous:Most ve Ptuji tam je a nová dálnice
> spojující Víden a Mikulov také.Pro GO720 máš verzi
> NC správnou a jestli mohu doporučit tak nové mapy
> 850.xxxx zatím nekupuj,jsou to vyhozené
> peníze.Dalo by se říct že máš skoro to nejlepší.

Tak to se omlouvám za mystifikaci. Přece jenom těch verzí je tolik, že už mi uniká, jeké změny ve které verzi byly...
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 22:03
slofik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> renonnous:Most ve Ptuji tam je a nová dálnice
> spojující Víden a Mikulov také.Pro GO720 máš verzi
> NC správnou a jestli mohu doporučit tak nové mapy
> 850.xxxx zatím nekupuj,jsou to vyhozené
> peníze.Dalo by se říct že máš skoro to nejlepší.


slofik smoking smiley mohu se zeptat co znamená NC ?Děkuji confused smiley
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 22:07
Navcore = verze navigačního software TomTom
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 06. 2010 22:38
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
28. 06. 2010 07:34
resstless:neříkám že mapy 850.xxxx nejsou lepší ale rozdíl mezi 845.xxxx a 850.xxxx je tak nepatrný že podle mého názoru nemá cenu kupovat nové když nedávno kupoval 845.xxxx která vyšla někdy před půl rokem a je poměrně podrobná.Pokud TT zanese nějaký ten kousek dálnice někde v tramtárii tak já určitě nebudu hned kvůli tomu kupovat novou mapy.Kdyby měl mapy 67xxxxx které v navigacich byly před 3-4 roky tak neřeknu ani slovo,podle těch se nedalo jezdit vůbec ale jak říkám.rozdíl mezi 845.xxxx a 850.xxxx je nepatrný.Pokud má dost peněz a je takzvaný puntičkář na mapy at si koupí za nějakých 80-90eček nové ale můj názor,jsou to vyhozené peníze.Do stařší navi bych zvolil druhou možnost zakoupení mapy 850. na RS ale musí tomu aspon trochu rozumět nebo příjde i o tuto navigaci.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil slofik (28. 06. 2010 08:13).
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
28. 06. 2010 08:20
slofik: díky za reakci, myslel jsem že ve verzi 850.xxxx je třeba někde chyba a tak se nyvyplatí je kupovat. Souhlasím že rozdíl 845 a 850 je nepartný a tak to dává smysl to co píšeš. Já měl mapy 2 roky staré a jezdit podle nich už bylo někdy drama. Jen po nainstalování 850.xxxx mi nějak nefunguje IQ router, tak nevím jestli je to mapama a nebo jsem někde udělal chybu při instalaci. Nemáš s tímto zkušenost ?
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
28. 06. 2010 08:49
Zaleti na tom jestli ta mapa co ji mas obsahuje IQ routes nebo ne a jelikoz ti nejde tak mas asi mapu bez.

Verze map 850.2782, 2820 - NEOBSAHUJÍ IQ Routes, jízdní pruhy a obrázky k jízdním pruhům

Verze map 850.2781, 2800 - OBSAHUJÍ IQ Routes, jízdní pruhy a obrázky k jízdním pruhům
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
28. 06. 2010 10:41
resstless:přesně jak píše artme9,zkontroluj verzi mapy a pokud souhlasí tak se ještě mrkni v nastavení jestli nemáš OFF zobrazování obrázků a v nastavení plánování jestli máš povolené IQ routes.Ale co já vím tak ofiko v nastavení by to mělo být automaticky vše OK,mrkni nato.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
28. 06. 2010 14:01
Mě tam ty jízdní pruhy ukazuje a dole to píše IQ Routes a vzávorce datum a čas smoking smileytak jsem už spokojenej a jěště jednou Děkuji thumbs up
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
28. 06. 2010 18:03
OK,štastnou cestu z Tomtomem.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
28. 06. 2010 18:07
Tak tu A5 jsem našel smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil renonnous (28. 06. 2010 18:53).
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
05. 07. 2010 10:44
Zdarec, dal jsem Chorvatsko s TOMTOM a byl docela v kondici. Jnom na hranicích SLO-HR jel na trávě ke starej celnici. Nová je na dálnici víc vpravo. Pak mi docela překvapilo, že do Pirovacu chtěl jet sjezdem na Benkovac do Biogradu a pak po pobřeží, když kilometrově je to o 5 km dál je po dálnici na sjezd Pirovac a pak po obyč silnici do Pirovacu. Nějak mu nedošlo, že je lepší jet po dálnici, než kličkovat po pobřeží. Jinak vše znal, i na Murteru. Nevím jak by šlapal na objezdu Slovinska, jel jsem po dálnici.
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
05. 07. 2010 11:16
Racetiger:a co tam máš za mapy?Máš ON Router?Mě osobně Tom nikdy nezklamal,pokud máš vše nastavené a máš aktuální mapy tak je Tomtom supr,na objíždce ve SLO bez problémů,nový most v Ptuji OK,vše jak má být.
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
06. 07. 2010 09:43
Ty jo teď nevím, je tam střední a západní Evropa a je to koupeno na začátku roku. Je to navi kolegy a ten mi ji půjčil k vyzkoušení.
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
07. 07. 2010 06:06
Racetiger:udělej postup jak píše Alf60 z 27.6. a budeš vědet vše.
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
08. 07. 2010 09:59
Já tu navi nemám u sebe má jí zase jinej kolega na cestách někde v Itálii.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
13. 07. 2010 22:41
eny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Čauky,nechce se mi o tom vést nějaké polemiky.
> Ano,zkoušel jsem i jiné navi. Nevím,co přesně
> myslíš tím pomalý. Mně zajímá,jestli při
> navigování navigačka stíhá reagovat na momentální
> situaci a musím říct,že ukazuje na metr přesně kde
> jsem atd. Dále je pro mně důležité,jestli si můžu
> aktualizovat nejnovější mapy a zdarma,zda můžu
> jednoduše změnit navigační program za novější atd.
> Minulý týden jsem stáhnul poslední mapy od TA,kde
> už je Schrick A5, D1Ostrava . Závěrem: existují
> mnohem lepší,krásnější a mnohem dražší GPS se
> spoustou komfortních funkcí (stejně většina
> používá IGO 8xxx,které tam mám taky) . GoClever je
> řešení levné a má zase jiné výhody. Sakra,nejsem
> ani prodejce ani zástupce GC,jenom spokojený
> uživatel.smoking smiley Přeji všem příjemnou cestu na dovču
> ať už jedete s GPS nebo mapou a hlavně
> bezproblémový návrat.

Koukni prosím do soukromých zpráv.Dík Karel
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
18. 07. 2010 12:20
mám tom tom XXL a úplná pohoda ikdyž někdo říká že do chorvatska není potřeba navigace že se jede pořád rovně ale musíš dávat bacha abys dobře najel do odbočovacích pruhú a snavigací sem byl velice spokojen protože člověk po dlouhé cestě nedává pozor a gps tě upozorní co máš dělat určitě doporučuji......jako doplněk do auta je to super
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 207
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.