Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cesta Senj - Plitvice

Autor mimo 
Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 12:22
Dobrý deň , pri ceste späť by sme chceli ísť pozrieť Plitvické jazerá , kedže budeme odchádzať z Istrie chceli by sme ísť až po Senj popri mori a potom ďalej takto :
[maps.google.com]

chcel by som sa spýtať ako vyzerá cesta : Križpolje - Glibodol - po napojenie na cestu 42 smer Lička Jesenica resp. Saborsko ? Hľadal som informácie ale žiadne nenašiel confused smiley , podstatná vec je že to chceme prechádzať cez deň .
Rád si nechám poradiť či ísť touto trasou alebo poradte inú .

ďakujem

Ak je tu podobná téma tak sa vopred ospravedlňujem ale nič podobné som nenašiel .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mimo (29. 07. 2010 12:27).
Re: Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 17:35
Já jel z Rabacu, přes Rijeku, po dálnici na Vrbovsko, Ogulin a po nějaký cestičce plný zatáček na Slunj. Cesta cca 3hodiny.
Re: Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 18:46
ide mi vyslovene o ten úsek medzi Križpolje a Glibodolom , či ísť tade alebo to obísť , tie ostatné cesty sú určite "zjazdné" ,

no práve som si pozrel video čo som našiel na youtube , tu je :

[www.youtube.com]

a tá cesta vyzerá ... no ako to napísať confused smiley všelijak len nie dobre ...

nemáte niekto osobnú skúsenosť ?
Re: Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 19:52
No tamtudy bych teda nejel, ani kdyby mi platili...eye popping smiley
avatar Re: Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 19:57
mám podrobnou mapu, tak mi to zajímalo prstem po mapě...z toho Križpolje,přes Glibodol až ke křižovatce s dobrou silnicí č.42 (Lička Jesenica) je to jen 25 km...žádné velké převýšení...akorát bych čural hned u cesty kvůli minám.....yawning smiley
Re: Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 20:16
ja to podrobne "skúmam" cez maps.google , nejde mi ani tak o tie kilometre čo by som spravil naviac ale ako píše mack je to len pár km , ale tie míny ma zarazili ... počkám ešte či tadial niekto nešiel a ozve sa ...do HR odchádzame za týždeň

a ďakujem za názory
Re: Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 20:29
Před 14ti dny jsem podobně cestoval od Karlovace do Senje a po týdnu od Zadaru na Plitvice.Stylem čím horší a užší cesta (o silnici se psát nedá),tím lépe.Držel jsem pouze přibližný azimut.Cesty pospravované,úzké,ale průjezdné vyhlídkovou rychlostí,byl jsem spokojený a bohatší o další zážitky.Podle toho videa to bude podobné.Pokud nechybí trocha odvahy a touhy po poznání......proč ne?
Jo a na ty miny pozor!

Karel
Re: Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 20:31
Touhle cestou jsem nejel, ale horsi nez pres Mali Alan to nebude a to bylo celkem v pohode. Upozorneni na miny podle cesty je na hodne mistech. Pokud budete mit cas, tak jako krajinovka by to nemuselo bejt spatny :-)
Re: Cesta Senj - Plitvice
29. 07. 2010 22:17
Přesně tak,je to o zážitku.Na Mali Alan jsem letos jel a to bylo fakt něco yawning smiley Chce to pomalu a koukat se a koukat...
Re: Cesta Senj - Plitvice
30. 07. 2010 09:32
Ďakujem za odpovede thumbs up

ako ste napísali , ide mi o to spoznať niečo nové , preto chcem tadiaľ prechádzať cez deň a samozrejme pomaly , tých 25km nie je až tak veľa , mal by som tade prechádzať 18.8.

Ak tadiaľ pojdeme tak určite bude nejaké foto z ktorým sa s vami podelím cool smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 145
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.