Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?

Autor MotoMoto 
avatar Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
23. 03. 2010 23:18
Nevíte kolik stojí trajekt a jak často jezdí a nebo zda je lepší to objet od jihu? Díky moc
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 05:08
Kuk do dopravy.thumbs up smiley
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 06:45
abychom nebyli na nováčky zlí, tak ve vlákně "místa v Chorvatsku" je vlákno"kdo se chystá na PELJEŠAC???", které má celých 18 stránek... yawning smiley
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 09:56
Omlouvám se starým mazákům, ale věřte že jsem v sekci doproavy zadal do hledání heslo Pelješac a nic mi to nenašlo. A ručně to procházet by bylo na zabití. Ale znovu se omlouvám a prosím admina o zrušení vlákna a jdu hledat jinam.
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 10:07
MotoMoto napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Omlouvám se starým mazákům, ale věřte že jsem v
> sekci doproavy zadal do hledání heslo Pelješac a
> nic mi to nenašlo. A ručně to procházet by bylo na
> zabití. Ale znovu se omlouvám a prosím admina o
> zrušení vlákna a jdu hledat jinam.

[forum.ihvar.cz]
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 10:12
... tak se hned necerti smiling smiley ja jezdim na Peljesac kazdy rok a pokazde to objizdim, je tam nadherna krajina ktera kazdorocne stoji za znovu videni, ano trajektem je to o neco rychlejsi ale dle meho je to nuda a jeste trnes aby ti nekdo neorval auto, ve vlakne o Peljesaci opravdu najdes spousty postrehu jak z trajektu tak i z objezdu, za mesic tam jedu znova a opet budu objizdet a kochat se nadhernou krajinou smiling smiley
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 10:24
Já se vůbec nečertím, já to naprosto chápu. Asi to bude stejně zbytečné, protže mi teď z agentůry napsaly že to co jsem si vybral je obsazené. Ještě dotaz jak to je s hranicemi tam dole. Kdysi asi před 12ti lety jsem tam jel a vůbec jsem netušil že tam jsou hranice a projel jsem bez zastavení a z buňky vyběhl někdo se samopelem. A řval na nás. A teď nevím zda je potřeba pas a nebo ne.
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 10:28
Pas si radsi vem, sice ho vetsinou nekontrolujou a jen mavne rukou at jedes dal ale nikdy nevis na koho tam narazis. Dle meho nazoru je agentura vyhazovani penez, ubytovani tam vsude sezenes naprosto bez problemu behem jedne hodky smiling smiley
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 10:31
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:31).
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 10:38
Štír napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pas si radsi vem, sice ho vetsinou nekontrolujou a
> jen mavne rukou at jedes dal ale nikdy nevis na
> koho tam narazis. Dle meho nazoru je agentura
> vyhazovani penez, ubytovani tam vsude sezenes
> naprosto bez problemu behem jedne hodky smiling smiley


Zelenou kartu mám.
K ubytování, mám strach jet na blint s malými dětmi co prudí už od Mladé Boleslavi, a hlavně hledám ubytování přímo u vody, takový sen, sedět pod hrozny vína a koukat pár metrů na děti na pláži s pozvolným vstupem. A najít tohle je asi trochu problém. Aspoň se mi to nedaří a když jsem teď našel tak mi napsali že už je to obsazené.
Kdyby byl nějaký typ a kontakt tak bych byl dvěčný.
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 12:50
Moto zkus zadat do googlu Duba Pelješka. Je to takový kout s nádhernou pláží, ale vše ostatní je daleko. Je to můj sen tam být ubytovaný, ale žena a dcery tam ani zani nechtějí. Takže tam skoro každý den jezdím z Orebiče.
Jo a trajkt vypust, není to rychlejší, snad jen ve chvíli kdy byses nalodil ihned po příjezdu do Ploče. A kdo neviděl deltu Neretvy - může hodně litovat.
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 12:57
Díky za typ. Jdu to skouknout.
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 18:19
Taky jezdíme na Pelješac po pevnině a nikdy jsem v Bosně žádné problémy nezaznamenal. Hodně řidičů však tvrdí, že bosenská policie je přísná a hodně pokutuje, ale jak jsem psal výše, tak já takovou zkušenost nemám. Pravdou je, že v Bosně je hodně omezená rychlost a někdy až nesmyslně, ale zase je to jen malý kousek území, který se projíždí většinou v koloně.
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
24. 03. 2010 21:07
MotoMoto napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Díky za typ. Jdu to skouknout.


Omluva.smileys with beer
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
25. 03. 2010 01:31
Na Peljesacu jsem byl jednou, predloni. Mel jsem v planu trajekt, jenze nam ujel pred nosem. Kdyz sem si spocital cekani na dalsi plus plavbu, radsi sem to objel. A nelituju toho. Je to z Ploce neco kolem 100 km. Moc se mi libil Ston, chtel sem rodinu vyhnat nahoru na hradby ale neproslo to. Skoda. Zpatky uz me trajekt ani nenapadl a opet jsme se projeli. Takze pokud nebudes unavenej, jednoznacne to objet
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
25. 03. 2010 01:41
k tem trajektum: kdyz nahore kliknes na forum CHORVATSKO, mas tam v aktualitach zrovna ze vcerejska aktualizovane lodni rady pro letosek
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
25. 03. 2010 06:52
MotoMoto: zkus Podobuče
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
25. 03. 2010 09:33
rozhodně jestli mohu poradit objet

1.nádherná krajina delta Neretvy, Neum, Ston a cesta přes celý pelješac, silnice velmi slušné
2. v deltvě Neretvy u cesty všude trhovci s čerstvým ovocem, melouny ňam, vínem, proškem, rakijí, medem, ol. olejem
3. v Neumu levnější nákupy potravin, benzinu a nafty hranice se víceméně projíždějí
4.krásné městečko Ston jeho hradby a saliny
Borak za 90 dní !!!!!!!!!
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
25. 03. 2010 11:57
Určitě to objet - je na co koukat - já jedu v polovině května a taky pojedu okolo. jo a trhovce u Neretvy doporučuju - nebudeš litovat smiling smiley
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
25. 03. 2010 22:53
V roce 2009 poslední týden v červenci přidali vždy do proluky jízdního řádu jeden trajekt navíc. Trefili jsme to hned v Ploče a bylo to příjemné překvapení. Prakticky se skoro vůbec nečekalo.
igy
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
26. 03. 2010 13:40
Na Pelješacu jsem byl dvakrát, pokaždé jsme to objeli. I když podruhé jsme chtěli jet kvůli dceři trajektem , ale jízdní řád publikovaný na stránkách Jadrolinije jaksi nekoresponduje s tím skutečným v přístavu - rozdíl byl skoro 2 hodiny, takže jsme jeli okolo po souši.
avatar Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
26. 03. 2010 13:57
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> MotoMoto napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Díky za typ. Jdu to skouknout.
>
>
> Omluva.smileys with beer


Proboha za co omluva?
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
27. 03. 2010 16:48
Klidně objet ten kousek, a stojí to zato. Vřele doporučuji, pokud bude zájem podám bližší info.
Jinak trajekt z Drveniku zrušen pro tuto sezonu.
Radek Bene
Re: Poradíte někdo zda na Pelješac trajektem a nebo objet přes ten kousek Bosny?
29. 03. 2010 13:24
Z Drveniku jezdil na Pelješac trajekt? eye rolling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 242
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.