Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trasa mimo slovinskou dálnici v KML

Autor eLKa 
Trasa mimo slovinskou dálnici v KML
01. 08. 2008 10:22
Nemáte někdo z těch, co už projeli, trasu mimo slovinskou dálnici ve formátu KML pro autonavigace? Snažím se to "zbastlit" pomocí Google Earth, ale není to příliš intuitivní.
Re: Trasa mimo slovinskou dálnici v KML
01. 08. 2008 12:48
Tak nakonec jsem to ručně naklepal sám. Kdo má iGo 8, může použít tenhle návod.
Re: Trasa mimo slovinskou dálnici v KML
01. 08. 2008 13:42
Trasu jsme projeli tam i zpět přes Maribor ve všední den tam v 22 hod. bez problému volný průjezd cca 15 min.
na zpět to samé v 18 hod. průjezd volný cca 15 min. žádná velká zajížďka. Použili jsme informace na int. adrese [cestovani.idnes.cz]
na konci článku je v rámečku ke stahnutí ,mapa a informace , jeli jsme podle těcho informací bez problémů.
avatar Re: Trasa mimo slovinskou dálnici v KML
11. 08. 2008 16:11
to eLKa:
navigaci jsi podle mě zvolil dobrou, iGO 8 je dle mého názoru špica, ale nepochopil jsem v tom Tvým balíčku, proč si zadáváš postupně několik cílů, jedu taky na iGO 8 , nastavil jsem si tam asi 5 průjezdních bodů a naviguje to najednou bez postupnýho zadávání dalších cílů.
Je pravda, že jsem si s tím musel taky pohrát, protože iGO 8 si ukládá pořadí průjezdních bodů přesně obráceně, než velí logika, ale dá se to. Mám takto připravenou trasu z Liberce do Splitu a ze Splitu do Liberce, takže pokud má někdo zájem, můžu mu jí poslat na mail.
avatar Re: Trasa mimo slovinskou dálnici v KML
12. 08. 2008 23:18
Trasu podle idnes a navigace iGO8 jsem projel tam kolem půlnoci 16.7 a zpět 7.8 asi kolem 18 hodiny bez jakýchkoliv problémů plynule,podotýkám i s přívěsem 6 m.Cestou zpět jsem potkával nejen Čechy,ale i ostatní cizince.Nejhorší úsek je stará celnice,dosti rozbitá.Jinak rakouskou známku jsem koupil na Schelce před Rakouskou hranicí na levé straně za 7,70 Euro,bez problémů/stará nákladní celnice/.Naproti je velké parkoviště kamionů.

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 169
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.