Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ceny

Autor ragor 
Re: Ceny
24. 02. 2010 14:24
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MORAVÁK (24. 03. 2010 07:35).
Re: Ceny
24. 02. 2010 14:30
Jo jo.Ale neprotiřečím si.To že napíšu že mám rád chaoz a v dalším příspěvku napíšu že v tématech mám chaoz ale že se to zlepší (tím jsem myslel kvůli ostatním abych nedělal zmatky a přispůsobil se) není protiřečení to bych musel napsat něco jiného.A teď k tomu jak jsem tě nazvalyawning smileymlouvám se ti ale já jen reagoval na to že si mě ty nazval MAGOR to se vrať a jukni se.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ragor (24. 02. 2010 14:44).
Re: Ceny
24. 02. 2010 15:01
To by už stačilo pánové. Vratme se k cenám. V Gradacu za14kun Karlovačka jako křen. Stačí?thumbs up smiley
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 15:07
...Ajax...dobře, žes to zastavil...grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (24. 02. 2010 18:44).
Re: Ceny
24. 02. 2010 15:07
Pravda.Každá info se cení.Dík
Re: Ceny
24. 02. 2010 15:15
co to je bod 8
Re: Ceny
24. 02. 2010 15:48
Dobrý den Admine!
takto si představujete forum? Prosím o vyjádření. Děkuji.
Re: Ceny
24. 02. 2010 16:17
Prostě výměna názorů.Tak to v životě chodí a víc bych už nerozpitvával
Anonymní uživatel
Re: Ceny
24. 02. 2010 16:19
Tady to tedy vypadá !!!!! Kuva, kolik Vám je? Děti na písku ?
Správný bod je jenom bod G !!!!!
Už jsem čekal, že si navzájem vykoušete .ulky !!!!!!smileys with beer
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 16:19
Pánové nechte haštěření je vidět ,že potřebujeme všichni Chorvatsko jako sůl ta zima nám všem trochu leze na mozek,a to myslím i sebe.Martin
Re: Ceny
24. 02. 2010 16:22
Viď taky se těším jedu poprvé
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 18:09
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...ragor... nováček na Foru má obvykle zpočátku
> trochu potíže než se najde v jednotlivých tématech
> ( vláknech )

grinning smiley . . . tak teď jsi pobavil i mě . . .
Jsem tu služebně starší, ale poslední 2 roky co vlákno, to chlív a hledat se tu v tom smetí fakt nedá.
Ragorovi úcta a obdiv, že to minimálně zkusil - a vítej !smileys with beer
Re: Ceny
24. 02. 2010 18:12
f



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:49).
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 18:17
ragor: možná najdeš informace tady [forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
Projdi se do historie na vlákně ostatní - ceny se opravdu příliš nemění - alespoň tedy ve velkých super a hypermarketech. A odkazů je tam povícero. Jinak Ti ještě můžu poradit obrátit se na Bessyho, ten bude mít určitě další ofocené jídelní lístky a regálky v obchodech, že Péťo? yawning smileyspinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Rosmarine (24. 02. 2010 18:37).
Re: Ceny
24. 02. 2010 18:17
Dík Modeně za přivítání.Taky jsem již měl šanci nakouknout do různých vláken a někde se to o dost stupňů otočilo od tématu
Anonymní uživatel
Re: Ceny
24. 02. 2010 18:27
No, ze zemědělství nejsem ale cítím se zde v tom "chlívu" super.
Hodně jsem toho vyzvěděl, poznal. Viděl jsem na snímcích to, co jsem sám v HR nenavštívil a tedy neviděl. Vím nyní kolik přátel jedzdí kolem našeho baráku na Vratnu gor. Nebo kolik jich jezdilo kolem nás na Miklavžu. Zjistil jsem, že všechny cesty vedou do Říma - tedy pardon na Jadran. Ať je to přes Ormož, nebo přes Zavrč nebo prostě jinak. Prostě jsem zjistil, že člověk je tvor přemýšlivý a vynalézavý. A také jsem zjistil, že někdy není vlákno možné dodržet. Pokud bych přešel jinam na jiné vlákno, musel bych svůj příspěvek přerušit a pokračovat na jiném vláknu s ním souvisejícím a zcela jistě ten sled událostí přetrhnu.
Důkaz je jasný ! Toto je vlákno o cenách a čtěte co se zde děje. smileys with beer Již se zde řešejí počty příspěvků !!!!!
Prosím Vás, když nejde o život, tak jde vlastně o .....nic !!!
Re: Ceny
24. 02. 2010 18:28
Už jsem to našel děkujismiling smiley
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 18:53
...ragor...malé upozornění ...Modena je sice krásné italské město...ale v případě nicků na tomto foru se jedná o chlapa ... který se nebojí ani ožehavých témat... ani přesile ve při...
...a i když to Fido těžce ponese... mottem tohoto mého příspěvku je skutečnost....
...že Ti závidím...první pohled na Jadran... na ten se jen tak nezapomíná...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (24. 02. 2010 18:54).
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 19:03
JOJO Bessy již se budu opakovat nepatří to se ale kráse to je

Re: Ceny
24. 02. 2010 19:26
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:49).
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 19:29
edit, psáno po Fidovi....
----> martas
JOJO,
zase balast, tentokrát ve vlákně o cenách kolik co stojí v hospodě....

OT
někdo to tu nazval chlívem...prosím, je o tom možno diskutovat, ale ten přispěvatel, z kterého má asi každý admistrátor husí kůži kvůli zahlcení serveru, by měl své neutuchající aktivity třeba směrovat pouze na jedno místo....třeba v ostatním udělat vlákno "Bessyho koutek"...nebo si vzít celé vlákno "ostatní" pod svá křídla....jiná vlákna by mohla být konkretnější k faktům.....ale tyhle návrhy už tu kdysi byly, nic nového pod sluncem... zabanovat osobně uživatelsky někoho, zde bohužel nejde..... co ty na to, Pé´to ?



Upraveno 2krát. Naposledy upravil mack (24. 02. 2010 19:34).
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 19:53
...Macku...když to musí být tak ještě jednou bez urážení...a to platí i o Fidovi...kdy jsi opravdu poradil na Foru... někomu kdo to potřeboval...
...jinak přeji vše dobré ...protože je to lepší než se omlouvat post mortum... ale zaplať Pán Bůh i za to... yawning smiley
Re: Ceny
24. 02. 2010 20:08
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:48).
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 20:31
...Dnes... [www.galerie-jadran.net]
...Fido jak Tvůj včerejší příspěvek rozbalit ...? smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (24. 02. 2010 20:33).
Re: Ceny
24. 02. 2010 21:08
Zkusím něco napsat k tématu, hlavně pro nováčky. Nebudu vypisovat konkrétní ceny, ale moje postřehy z minulého roku jsou následující. Nemá smysl vozit pivo v plechovkách. V místních větších obchodech stojí lahváč místního piva v přepočtu kolem 20,- Kč. Ale pozor, podle obsahu alkoholu je to 12° až 13° pivo. Pokud si dovezu od nás 12° v plechovce tak zaplatím také kolem 20,- Kč. Točené pivo je ovšem dražší, kolem 14,- Kn (přes 50,- Kč), vyjímečně za 12,- (45,- Kč) (tuším že za tu cenu bylo v září v takovém tom baru mezi Podgorou a Čaklje). Občas bylo pivo v restauraci i za 16, -Kn. Jídlo v restauraci dražší než u nás, záleží jak co a jak kde. Syrové maso a uzeniny ve velkém obchodě za skoro stejné ceny jako u nás. Tak to bylo ve velkém Kauflandu ve Splitu, ale např. v Studenaci v Omiši byly ceny masa a uzenin už podstatně vyšší.

Dá se tedy říct, že nemá smysl z potravin skoro nic vozit, ale za rozumné ceny se dá nakupovat spíš v opravdu velkých obchodech ve velkých městech. Jinak pokud někdo jede do apartmánu bez stravování tak není k zahození si sebou vzít nějaká hotová jídla zavařená nebo zmrazená, ne kvůli úspoře peněz, ale z důvodu úspory času. Jeden extrém je chodit denně do restaurací a druhý denně v místě vyvařovat. Vhodné je to kombinovat.
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 21:44
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...Macku...když to musí být tak ještě jednou bez
> urážení...a to platí i o Fidovi...kdy jsi opravdu
> poradil na Foru... někomu kdo to potřeboval...
> ...jinak přeji vše dobré ...protože je to lepší
> než se omlouvat post mortum... ale zaplať Pán Bůh
> i za to... yawning smiley

nebuďme děti a hádat se kdo má delšího pinďoura..... yawning smiley, nějaký poraděnko nejsem, vše už tu bylo stokrát, ale když bylo někde něco, tak jsem se vždy snažil říci něco KONKRETNĚ K VĚCI... to mi snad snad neupřeš....

jinak, abych teda poradil....nenechte si utrhnout člun z kotviště, když řádí bora ( můj to nebyl, já čumím vpravo) ....smiling smiley


Re: Ceny
24. 02. 2010 22:25
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:46).
avatar Re: Ceny
24. 02. 2010 22:38
Nemá cenu, za každou cenu se dohadovat o nějakou cenu, a to hlavně i za cenu - přátelství....Všichni milí a jinak hodní fóroví kluci, je to tak...jste takoví, ale jste "naši", co máme, to máme - že jo holky - jste sví... jenže všichni jste tak trochu - a "prý" je to u všech kluků normální....Narcissus pseudonarcissus Co už s vámi naděláme.... Dobrou noc všem. R.
avatar Re: Ceny
25. 02. 2010 07:27
...mack ...ke Tvému poslednímu příspěvku ... máš naprostou pravdu ...a pač jsem někde četl , že jsi větší váhová kategorie ... tak Ti přisuzuji všechny míry větší...hahaha ..jsi holt ve všem větší, než...já grinning smiley..
...Fido, díky za radu ( podařilo se rozbalit ) a i když tam byla lehčí invektiva... musí se nad to člověk povznést... ale logo fakt hezké...
...a pro Vás oba ...pánové... odpovědět takhle s pochopením Ragorovi hned na začátku nového vlákna ...už bych nejen já nenapsal k Vaší radě ani řádek ( ačkoliv...drinking smiley není to tak jisté )...vlákno by zapadlo ...Ragor by se nenechal unést...a pár jeho příspěvků typu " kapritz " by se asi taky neobjevilo... a neovlivní to...jestli tady nebude Bessy, Ragor, Fido, Mack ...vždy se najde někdo nový, kdo založí nové vlákno... tak buďme trochu shovívaví... je tak Ajaxi...? smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (25. 02. 2010 10:00).
Re: Ceny
25. 02. 2010 14:49
Tak Tak Petře. Všecí jednou začínáme.thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 203
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.