Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan

Autor sagi 
Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan
04. 08. 2009 15:27
Dobrý den
Jel někdo v poslední době trasu Praha -Budapešť-Goričan? Myslím tím cestu pouze po dálnici.Po týdenním hledání na netu jsem byl rozhodnut
že objedu¨slovinský Ptuj ale začínají se objevovat zprávy jako zákazy vjezdu a vysypané hromady písku na silnici,za novým mosten v Ptuji značka dálnice (sice jen 100m) atd.Odjíždíme na Pag v pátek a proto se ptám ještě jednou ,není výhodnější jet přes Madarsko ?Díky.
Re: Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan
04. 08. 2009 16:50
Ahoj,17.71jsem jel do biogradu po madarske dalnici,jen usek Gyor-Szekeshervar mimo dalnici,asi 80km,uplne v pohode,ti slovinci uplne z blbli,co rikali turiste co tama jeli a objizdeli jejich dalnici,zlate madary,bez nervu.Stastnou cestu
Re: Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan
04. 08. 2009 17:00
V Chorvatsku jsme mluvili se Slovákama, co jeli po dálnici z Pov.Bystrice - Bratislava - Budapest - Goričan - Zagreb atd.
Cesta v pohodě, ale pokud jde o dobu cestování, tak je to prý srovnatelné s cestou přes Czorna - Szombathely - Goričan atd.
Zpět se chystali jet naopak mimo Maďarskou dálnici.
Re: Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan
04. 08. 2009 19:14
Ahoj, Já to jel letos už 2x tam i zpět a super. Poprvé jsem to zkusil s tím, že zpátky pojedu po 86. Ale po zkušenosti s cestou tam už jsem jel zase po dálnici. Cesta úplně v pohodě, vždy přes nový Goričan a nikdy žádná kontrola, ale je pravda, že tam vždycky někomu kontrolovali kufr. Co se týká času, z Rajky na nový Goričan vždy kolem 3 hod. Nejdýl asi 3 hod 10 min. Vždy přes noc a cesta prázdná. Žádný zdržení. Jezdím podle předpisů max 140 na dálnici. Loni po 86 z Rajky na starý Goričan 3,5 hod a zpátky ještě dýl. Taky v noci, celkem podle předpisů. Tak si každej rozhodněte. Je to o cca 130 km delší. Podle mě pohodovější a bezpečnější jízda.Ještě jeden časový údaj: Brno, nájezd na D2 až po Zagreb, Lučko 650km, 5:30 hod, 116 km/hod.

Ahoj Michal
Re: Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan
04. 08. 2009 19:25
Díky za odpovědi,pojedu přes maďary a slovinci si mohou svůj ocásek dálnice nechat ,až doroste tak to snad bude o něčem jiném.Takže teď už nás čeká jen ta nejhorší cesta z Prahy do Brna.Díky a štastnou cestu!
Re: Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan
05. 08. 2009 16:28
To Sagi: Tak to máš teda pravdu, z Prahy do Brna je to fakt unikát.
avatar Re: Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan
06. 08. 2009 08:04
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká kvalita dalnice je v Maďarsku? Jsou tam i horší úseky a nebo je srovnatelná s chorvatskou dálnicí?
Re: Praha-Bratislava-Budapešť-Goričan
06. 08. 2009 08:12
Dálnice má kvalitní povrch.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 168
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.