Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

dálnice - chorvatsko - poreč

Autor dod2 
dálnice - chorvatsko - poreč
30. 07. 2009 18:45
Ahojky všem, chci jet z Brna do Poreče, hraniční přechod - Dragonia (slovinsko) a tady je můj dodaz. Studuju mapu a je na chotvatské straně dálnice do Poreče? chci jet mimo abych nemusel platit mýtné.¨

díky za info.
Anonymní uživatel
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
30. 07. 2009 19:33
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (05. 08. 2018 22:18).
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
30. 07. 2009 20:49
ok, takže ta A9 je dálnice... ta trasa co píšeš mimo dálnici je fakt na prd.... pojedem po dálnici
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
30. 07. 2009 22:15
Možná jen upozornění - je to taková polodálnice. Za 14 KN můžeš dojet až do Puly. Z osobní zkušenosti bych ti ale poradil, aby jsi raději nejel až do Koperu. Odtud jede totiž strašné množství Italů a dalších. Po předloňském čekání a nekonečné jízdě v koleně volím lehce jinou cestu - sjezd ze Slovinské dálnice asi 30 km před Koperem na Buje. Hranice prakticky bez čekání. Letos jsme sice byli na Malém Lošinji, ale i tak jsem poslouchal 2. program chorvatského rozhlasu, kde vždy "o půl" hlásí dopravu. Právě tento přechod, o kterém píšeš, zažíval klasický kolaps - 20ti kilometrová kolona aut. Kolega jel na Buje a bylo před ním pět aut. Jinak přeji šťastnou cestu...
avatar Re: dálnice - chorvatsko - poreč
30. 07. 2009 23:26
jo je to spíš rychlostní silnice ale jede se tam dobře
D33
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
31. 07. 2009 11:05
Přeji pěkný den
jezdím do Poreče od začátku války v Y . Jezdím na noc když jsem na přechodu Dragonja Kaštel do 7 je to v pohodě. Za přechodem si můžete vybrat asi 50 za zatáčkou za celnicí je odbočka na Buje nebo jet rovně na Istrijský Y tam si opět u exitu na Nova Vas můžete vybrat pokračovat po Y nebo jet na Novigrad.V případě, že chcete jet přes Kaštel i zpět je lepší jet na Buje, protože Vás nějáká dobrá duše pustí do té fronty z Y. Taky se dá v Koperu na té 4 proudovce přes město neodbočit na HR Pula, ale jet rovně podle moře na Izola Portorož a jet přes přechod Plovanja kde je menší provoz.
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
31. 07. 2009 18:31
ok, nešlo mi až tak o přesnou specifikaci silnice A9 pro mě bylo důležitý jestli je to placená nebo neplacená silnice.

Díky za info. Jinak jsem chtěl právě jet až do Koperu a myslím že to nebude až tak tragické. Jedu totiž 10.9. - noc středa/čtrvrtek nebudou snad nikde fronty.
Anonymní uživatel
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
31. 07. 2009 20:29
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (05. 08. 2018 22:17).
v2x
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
02. 08. 2009 19:58
je to z poloviny dostavěná dálnice. Druhou polovinu tam ted velice intenzivně dodělávají. Mýtnice je tam momentálně tak, jak popisují ostatní. Když ji objedeš, neplatíš. S dostavbou dálnice se to bude měnit - na nově budovaných sjezdech jsou základy pro nové mýtnice.
Jet až do Koperu bych se nebál. Záleží ovšem, kdy se jede. Na špičku narazíš všude, je třeba vybrat správný čas.
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
03. 08. 2009 08:59
My jsme tam take stali v kolone na prechodu asi hodinu. A nevite nekdo? kdy bude Istrijska dalnice hotova, protoze to co tam ted je jenom polovicni profil, a jeste je tam vsude omezena rychlost protoze buduji dalsi pruhy na plnou dalnici, kterou pak zpoplatni.
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
03. 08. 2009 21:42
Istrijsky ypsylon ma byt v provozu jako dalnice do leta 2011, ale jen od Puly do Umagu...pak postupne i vychodni čast...
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
06. 08. 2009 20:50
ok diky všem za info, už se těším na září jak vyrazíme... rád jezdím v autě a taková dlouhá noční jízda bude něco super smiling smiley
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
11. 06. 2011 18:29
Za nekolik dnu se da do provozu hotova dalnice A-8 z Umagu do Puly (levy dil istrijskeho ypsilonu), takže zdraženi cestariny - 78 km za 37 kun!! Zustane tech par km spojeni Koper-Umag - snad v nedaleke budoucnosti....Prava pulka Ypsilonu bude do zimy hotova od Puly až po Pazin (uzel Rogoviči)...ze strany Rijeky se v prištim roce začne razit druhy tubus tunelu Učka, a cela dalnice A-9 Rijeka-Pula by mela byt v provozu v roce 2015 za cenu 48 kun...tedy od zimy z Rijeky do Puly 40 km jako dalnice, a 45 jako "polodalnice"...tunel jako součast za 28 kun...v dusledku receneho oteviraji se již davno postavene budky na mytne..."uzavreny sistem placeni"...
www.bina-istra.com



Upraveno 5krát. Naposledy upravil JIRKA Z RI (11. 06. 2011 19:44).
Re: dálnice - chorvatsko - poreč
15. 06. 2011 08:06



Včera byla plně otevřena celá levá větev Istarskeho Ipsilonu od Umagu do Puly. Já jsem to viděl na HRT1, zde je odkaz na to samé na RTL.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ircavoj (15. 06. 2011 12:20).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 223
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.