Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Do Igrane přes Bosnu a bez poplatků

Autor geiger 
Do Igrane přes Bosnu a bez poplatků
22. 06. 2009 15:55
Zdravím Vás, chystám se do Igrane přes Rakousko, Maďarsko a Bosnu. Chceme se úplně vyhnout placeným úsekům. Má někdo zkušenost s touto trasou a potřebuji cestovní pas do Bosny? Díky za jakékoli informace a zkušenosti s touto nebo podobnou trasou.

Zde je itinerář:
CZ
Brno
Břeclav
AUT
Bernhardsthal
Bad Deutsch-Altenburg
Prellenkirchen
Mönchhof
HUN
Kapuvár
Celldömölk
Balatonederics
Barcs
CRO
Nagyhíd utca
BiH
Opusťte D5 a jeďte rovně po 16, E661
CRO
Metkovic
Kula Norinska
Podpora
Igrane
Re: Do Igrane přes Bosnu a bez poplatků
22. 06. 2009 16:26
to geiger:
Opravdu věříš, že se vyhneš placeným úsekům? Přes tolik vesnic? Hi-hi.
Re: Do Igrane přes Bosnu a bez poplatků
22. 06. 2009 17:14
Díky za odpověď. No, rád bych tomu věřil, navigace tomu taky věří smiling smiley. No proto se ptám, jestli už se někdo takovej našel a má zkušenost. Hlavně na tu cestu přes bosnu.
avatar Re: Do Igrane přes Bosnu a bez poplatků
22. 06. 2009 17:33
Tato cesta je částečně shodná již zde popsanou trasou ve vlákně Černá Hora autem a je celá bez poplatků.

MirekŠi
Re: Do Igrane přes Bosnu a bez poplatků
22. 06. 2009 17:38
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 17:18).
Re: Do Igrane přes Bosnu a bez poplatků
22. 06. 2009 19:57
to geiger :
Já jsem Ti neodpověděl. Jen jsem chtěl naznačit moji zkušenost s projížděním vesnic a to jak v Chorvatsku, tak v Itálii. O Bosně tady toho bylo také napsáno dost. Vesnice v Chorvatsku byly často označeny značkou daleko před prvním domem, který je třeba daleko od silnice a konec byl zase daleko za. Někdy také vůbec chyběl. Pak jedeš padesátkou nebo ještě omezenou rychlostí spoustu kilometrů, taky často zbytečně. Když máš před sebou řádově čtyři sta kilometrů, tak na to já nervy nemám a nejbližší cestou jsem to namířil k dálnici, která je lacinější než pokuta od policajtů. A že jich taky vždy po cestě bylo. V Itálii alespoň protijedoucí řidiči blikali jako o život. Teď se to už nějak moc nedělá.
Několikrát se tu psalo, že je cesta přes Bosnu krásná, ale dlouhá. Spočítej si kolik toho ujedeš za světla a jestli to stojí za to.
V každém případě si přečti všechno, co se tady píše.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 109
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.