Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"po vlně?"

Autor couddy 
"po vlně?"
14. 06. 2009 22:56
Ahoj rád bych se zeptal zkušených weekendových matadorů co jezdí na noc:

(nenašel jsem, ale hlavně zajímá mne vzhledem k nové dopravní situaci s tunely)

X let jezídm v týdnu. Pohoda. Weekendu jsem se vyhýbal jako čert kříže. Letos nemám volbu mé oblíbené ubytování je pouze od neděle (ale zato zase do pondělí smiling smiley.
Prosím existuje teorie, že ze soboty na neděli je dopravní situace lepší než páteční chaos? Nebo se mýlím. ? Jezdí tak někdo? Díky moc. A všem hezkou dovču.
Re: "po vlně?"
14. 06. 2009 23:36
Ze soboty na neděli je provoz minimální(několikrát odzkoušeno)smileys with beer
Re: "po vlně?"
15. 06. 2009 05:50
jel sem minulí rok poprvé do chorvatska v pátek od znojma až do vodic večer takže přes noc 4 července a jel sem po dálnici sám až sem stoho měl hrůzu že jedu špatně takže cesta super...
Re: "po vlně?"
15. 06. 2009 06:05
před dvěma lety jsem jel z výhodchích čech na znojmo, graz, maribor, a po chorvatské dálnici až do podgory a vše naprosto v pohodě. Navíc průjezd přes čechy byl lepší než ve všední dny, hlavně díky kamionům, které jsme moc nepotkávali.
Re: "po vlně?"
15. 06. 2009 09:29
Adis Díky. To jsem chtěl slyšet.
Re: "po vlně?"
15. 06. 2009 13:09
Noc ze soboty na neděli mohu také doporučit. Opakovaně silnice a města prázdná.

Pouze při návratu v neděli, byl k večeru před Záhřebem znát zvýšený provoz (lufťáci se vracejí do města).
Re: "po vlně?"
15. 06. 2009 18:12
Já si nebyl jistej tímto. Je málo lidí co umí odpovědět konkrétně. Mockrát děkuji.
Re: "po vlně?"
16. 06. 2009 11:00
Jezdíme každý rok z pátku na sobotu a taky bez problému Na Istrii nam to trvá tak 8h a dolu na Makarskou 12h.
avatar Re: "po vlně?"
16. 06. 2009 11:45
...mi jezdime jiz nekolik let pouze v patek v noci kolem 24.hodiny do HR a zpet v sobotu odpoledne az odjedou autobusy,tak kolem 18.hodiny a jeste jsme nemeli problem na cestach ani na prechodech! Jezdime do Orebice a s prestavkami a se snidani v Neumu to zvladame za 14 hodin.Jedeme do HR po dalnici a zpet po stare ceste (neni pravidlem) a musim rici,ze posledne jsme na stare ceste byli uplne sami,nepotkali jsme ani zivacka! A to dodam,ze jezdime konec srpna,zacatek zari na 2 tydny.

Re: "po vlně?"
16. 06. 2009 12:17
ja tiez chodim do orebicu po starej ceste a cez den v sobotu a musim povedat ze po dialnici by som uz nesiel. Je to istota v porovnani s dialnicou kde som uz mal v minulosti "stastie" ze som cakal 2 hod. vo fronte!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 209
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.